Podložka na hraní nebo pěnové puzzle?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Šťastná-mamina
Povídálka 11 příspěvků 29.04.19 21:11
Podložka na hraní nebo pěnové puzzle?

Ahoj, s přítelem řešíme, co dát našemu miminku na zem. Momentálně máme deky, ale jelikož s námi bydlí i pejsek, tak se nám na deku chytají chlupy. Chtěla bych to vyřešit podložkou nebo dát pěnové puzzle. Mám velké dilema :think: Co byste doporučili?

Příspěvek upraven 29.04.19 v 21:43

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Barry1997
Kecalka 273 příspěvků 29.04.19 21:14

Obojí. Pěnové puzzle bych dala pod hrací deku, aby prcek měl pohodlí :)

Russet
Neúnavná pisatelka 16472 příspěvků 29.04.19 21:14
@Šťastná-mamina píše:
Ahoj, s přítelem řešíme, co dát našemu 5 měsíčnímu miminku na zem. Momentálně máme deky, ale jelikož s námi bydlí i pejsek, tak se nám na deku chytají chlupy. Chtěla bych to vyřešit podložkou nebo dát pěnové puzzle. Mám velké dilema :think: Co byste doporučili?

Syn měl pěnové puzzle, ale brzo slezl celý byt. Naštěstí psa nemáme, ale i tak byl jako mop a sbíral vlasy a drobečky. Musela jsem denně luxovat.

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1549 příspěvků 29.04.19 21:19

Pěnovou podložku, puzzle se blbě udržuje, hlavně když je ještě s obrázky.

Kriss Tina
Extra třída :D 10634 příspěvků 29.04.19 21:20

My kupovali dětský koberec (kusovku) a na to hraci deku. Stejně z toho za chvíli slezl dolu a prolez celý byt. Ty pěnové puzzle měl taky, ale pak ho napadlo je okusovat, jak měl zuby tak z nich kusy vykousal a šly pryč, bála sem se aby to nesned nebo nevdechnul :D

alialiali
Kecalka 408 příspěvků 29.04.19 21:22

Už jen kvůli dobrému pasení koníků a dalšímu rozvoji určitě nějakou tvrdou podložku nebo právě to puzzle, něco co nebude chytat do ručiček, ale to už měl mít dřív…

Šťastná-mamina
Povídálka 11 příspěvků 29.04.19 21:23

@Russet dokážu si to živě představit. :grin:Přestože se denně zametá a vytírá, tak se toho zbavit nedá. Leze mi to krkem :rolling_eyes:

Šťastná-mamina
Povídálka 11 příspěvků 29.04.19 21:23
@alialiali píše:
Už jen kvůli dobrému pasení koníků a dalšímu rozvoji určitě nějakou tvrdou podložku nebo právě to puzzle, něco co nebude chytat do ručiček, ale to už měl mít dřív…
Uživatel je onlinepeta81
Ukecaná baba ;) 2286 příspěvků 29.04.19 21:24

Velkou penovou podlozku. Je to vlastne maly koberec, ale nevsakava to tekutiny, da se to otrit, dělají krasne detske motivy. Penove puzzle nesnasim, blbe se to udrzuje, mezi spary je vecne bordel, dite to rozkládá, zvlášť jestli to jsou treba ty s vlozenymi obrazky ci pismeny.

Janakatabara
Kecalka 261 příspěvků 29.04.19 21:27

@Šťastná-mamina Ahojda, máme taky psa a z těch chlupů jsem zoufalá. Vyřešila jsem to krátkodobě starým dekovým spacákem. Chlupy se do něj nechytali, denně jsem vyklepávala z balkónu a vysávala. Pak jsem to vzdala, když už holky nebyly statické a nedávala nic, stejně byly věčně mimo. Pěnové puzzle jsem vydržela mít doma týden. Z těch spojů ty chlupy nešly vysát vůbec.

Šťastná-mamina
Povídálka 11 příspěvků 29.04.19 21:32
@peta81 píše:
Velkou penovou podlozku. Je to vlastne maly koberec, ale nevsakava to tekutiny, da se to otrit, dělají krasne detske motivy. Penove puzzle nesnasim, blbe se to udrzuje, mezi spary je vecne bordel, dite to rozkládá, zvlášť jestli to jsou treba ty s vlozenymi obrazky ci pismeny.

Děkuji :wink: a můžu se zeptat, od jaké značky podložku máte?

Šťastná-mamina
Povídálka 11 příspěvků 29.04.19 21:37
@peta81 píše:
Děkuji :wink: a můžu se zeptat, od jaké značky podložku máte?
@Janakatabara píše:
@Šťastná-mamina Ahojda, máme taky psa a z těch chlupů jsem zoufalá. Vyřešila jsem to krátkodobě starým dekovým spacákem. Chlupy se do něj nechytali, denně jsem vyklepávala z balkónu a vysávala. Pak jsem to vzdala, když už holky nebyly statické a nedávala nic, stejně byly věčně mimo. Pěnové puzzle jsem vydržela mít doma týden. Z těch spojů ty chlupy nešly vysát vůbec.

No když to čtu, tak určitě koupím tu podložku. Já vyklepávám taky pořád a jsem u toho na nervy :joy: Je to jako noční můra.:joy:

Lucy75
Zasloužilá kecalka 869 příspěvků 29.04.19 21:45

Holky měly ty puzzle, bylo to chvíli ok, ale pak fakt mezi tím bordel a časem to vybíraly a vykusovaly.. takže spíš kousek koberce? co pak vyhodíte… nebo deku z ikea, pepco.. prostě se to obden vypere… psa kvůli chlupům přece neutratíte :mrgreen:

iPodPrd
Kecalka 337 příspěvků 29.04.19 21:45

Máme puzzle a 2 kočky. Chlupy jsou naprosto všude i tak. Naše kočky jsou navíc dost vypatlané a když tam malá neleží, tak si o to začnou škrábat drápy a cupovat to. Takže to pokaždé musím poskládat a schovat, já blbec jsem ještě vybrala s vyndávacíma písmenkama a číslama, takže jednou rukou držet malou, která mi žužlá culík, a druhou skládat tu kravinu a sbírat kousky písmen… :roll: Takže už bych to znova nekoupila, radši něco vcelku ;)

Šťastná-mamina
Povídálka 11 příspěvků 29.04.19 21:54

@iPodPrd děkuji,tak už mam jasno. To ten náš blb si samozřejmě na její deky lehá a dělá si z toho pelech, tak už toho mám právě dost.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama