Podložka pod hlavu kvůli rýmě

7.1.20 09:27

Podložka pod hlavu kvůli rýmě

Maminky myslíte že je tato podložka vhodná? Victorka 6 měsíců má rýmu tak bych ji chtěla vyvýšit hlavičku.
Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

710
7.1.20 09:36

Dve knizky pod nohy postylky, reseni zdarma a nam vzdy pomohlo :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2021
7.1.20 09:41

Nase Viktorka z toho vždycky sjela. Ale ona strašně cestuje, hlavně v noci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22183
7.1.20 09:44

@Verunka Šr
Dala bych něco pod nohy postýlky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22585
7.1.20 09:49

Já podkládala matraci - třeba různě poskládanýma dekama, ručníkama. U jedné postýlky tak šel dokonce napolohovat rošt. Jde o dvě díry navíc ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
615
7.1.20 09:53

Manzelovi knizky pod nohama postylky nepripadaly esteticke :D, tak vyrobil takove nastavce na 2 nohy. Postylka takto vypodlozena je nejpis i vhodnejsi nez takova podlozka a clovek nema dalsi kram do bytu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
726
7.1.20 10:01

A nemáte nápad jak podložit hlavu když mám mimčo v hnizdecku v manzelsky posteli? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7170
7.1.20 10:03

@mackA159 složenou dekou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7170
7.1.20 10:05

@Verunka Šr já tenhle klín měla kvůli refluxu a sjizdely mi z toho obě děti už po narození, natož v půl roce, kdy už jsou jak háďata. Za mě zbytečně vyhozené peníze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.20 10:30

Já tenhle klín měla daný pod hnízdečkem, ale sjížděla z toho. Bylo to k ničemu. Teď v 9m už strašně cestuje takže taky k ničemu. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.20 10:32

@mackA159 Dcera sice spala v postýlce, ale dávala sem ho pod hnízdo. Ale sjížděla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.20 10:32

@Aduš8
Reflux má taky, ale naštěstí sama od sebe spí na boku tak to neřeším. Jde mi o tu rýmu abych ji ulevila :persevere: zkusím vypodlozit matraci děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.20 10:35

@Verunka Šr Mně osobně přijde že to je obecně na nic, aby to pomohlo při rýmě tak by dítě muselo mít hlavu o hodně výš než tělo, to by zas bylo blbé pro krční páteř. Já když mám ucpaný nos tak spím skoro v sedu, nějaký polštářek nepomůže :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama