Podložka pod pračku/sušičku na snížení vibrací

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

meduzza
Echt Kelišová 8726 příspěvků 16.12.16 14:54
Podložka pod pračku/sušičku na snížení vibrací

Ahoj máte někdo zkušenost s podložkou pod pračku/sušičku na snížení hluku a vibrací? Máme čtvrt roku novou sušičku (v reklamě uváděno jak je extra tichá a má snížené vibrace) a sousedi pod námi si chodí stěžovat, že je ruší, suším jen přes den. Našla jsem podložky pod nožičky či podložku pod pračku v Obi 60×60×1,5 cm za 199 Kč z materiálu Regupol 6510G. Četla jsem i o podložkách 3 cm, ale tu jsem nenašla. Máte s něčím takovým zkušenost? Je to k něčemu? Co by pomohlo? Děkuji

Reakce:

jita22
Ukecaná baba ;) 1321 příspěvků 3 inzeráty 16.12.16 15:01

Odkud jsi? podložky pod nožičky electrolux mam doma jeste nevybalene :) dle me to rušení sousedu nepomuze

meduzza
Echt Kelišová 8726 příspěvků 16.12.16 15:18
@jita22 píše:
Odkud jsi? podložky pod nožičky electrolux mam doma jeste nevybalene :) dle me to rušení sousedu nepomuze

Děkuji za nabídku :). Na to jsem četla recenze, pomohlo to lidem u pračky, když jim cestovala a že jí to udrželo na místě a snížil se hluk. Ale u té sušičky si myslím, že je to opravdu málo :(.

Nina Filipi
Kelišová 7327 příspěvků 16.12.16 15:41

A když ale pračka cestuje, tak to je tím, že není dobře vyvážená, ne? To je většinou křivá podlaha a stačí upravit nožičky a dát ji do vodováhy a mělo by to být OK.
A že si sousedi stěžují? ty jo tak to je darda :-/

meduzza
Echt Kelišová 8726 příspěvků 16.12.16 16:48
@Nina Filipi píše:
A když ale pračka cestuje, tak to je tím, že není dobře vyvážená, ne? To je většinou křivá podlaha a stačí upravit nožičky a dát ji do vodováhy a mělo by to být OK.
A že si sousedi stěžují? ty jo tak to je darda :-/

Jo stěžují a to peru a suším během dne do 17 hod. Nevím co budou dělat až půjdu do práce a pračku/sušičku zapnu večer a poběží třeba do 21 hod.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22859 příspěvků 16.12.16 16:59

@meduzza já mám teda sušičku na pračce, nevibruje, ale slyšet je. Manžel mi vysvětlil, že hlučná bude prostě z principu. Víš co asi pokud sušíš jenom přes den, je to blbý, ale určitě nesušíš denně.

hofka
Extra třída :D 14993 příspěvků 16.12.16 18:36

Máme podložku pod pračkou, takový černý čtverec z recyklované gumy nějaké, možná pneumatik? Kupovaný v Hornbachu nebo Obi.

Heivka
Závislačka 3200 příspěvků 16.12.16 18:40

Sušička je prostě hlučný spotřebič, trochu tišší jsou sušičky, co mají neprůhledná dvířka. Sušičky nevibrují jako pračky, a hluk pochází hlavně z tepelného výměníku a mechanického zvuku otáčejícího se bubnu. Podložkou pod nožičky si nejspíš nepomůžete. A pokud opravdu sušíte přes den a sousedům to vadí, tak bych je poslala někam. Mě sušička jede na noční proud, který mám od 21:30 hodin do půlnoci ostatní intervaly jsou pro sušičku moc krátké.

meduzza
Echt Kelišová 8726 příspěvků 17.12.16 10:46

Děkuji všem za odpověď. Tak jsme tu podložku koupili, asi v pondělí jí vyzkouším a uvidím.

petulkare
Kecalka 456 příspěvků 04.01.17 12:46

Dobry den, chci se zeptat zda jste koupili podlozku pod susicku, zda to pomohlo proti hluku??? Na nas si taky chodi stezovat sousede ze spodu. Meli jsme ji v loznici rok, susila jsem z vesela, susicku milovala…po roce suseni me soused upozornil, ze se jim to nelibi, ze susim v loznici…pres­tehovala jsem ji do koupelny, a uz si stezuji zas…je to porad dokola. A ja uz nevim, jak to resit…

meduzza
Echt Kelišová 8726 příspěvků 04.01.17 15:44
@petulkare píše:
Dobry den, chci se zeptat zda jste koupili podlozku pod susicku, zda to pomohlo proti hluku??? Na nas si taky chodi stezovat sousede ze spodu. Meli jsme ji v loznici rok, susila jsem z vesela, susicku milovala…po roce suseni me soused upozornil, ze se jim to nelibi, ze susim v loznici…pres­tehovala jsem ji do koupelny, a uz si stezuji zas…je to porad dokola. A ja uz nevim, jak to resit…

Koupili a je to o nějaké procento lepší, třeba o 6 %. Ale před chvílí mě odchytla sousedka, že ten hluk ze sušičky jí pořád strašně vadí i když je to o malinko lepší a že se to nedá poslouchat, takže tak :zed:

Nina Filipi
Kelišová 7327 příspěvků 04.01.17 15:52
@meduzza píše:
Koupili a je to o nějaké procento lepší, třeba o 6 %. Ale před chvílí mě odchytla sousedka, že ten hluk ze sušičky jí pořád strašně vadí i když je to o malinko lepší a že se to nedá poslouchat, takže tak :zed:

pokud ji nerušíte v době nočního klidu, tak ať si jde stěžovat na lampárnu. Dost pochybuji o tom, že je to hluk, který ruší hodně a navíc pochybuji o tom, že vám sušička jede nonstop.

petulkare
Kecalka 456 příspěvků 04.01.17 17:35

Ja nesusila cele Vanoce, dneska jsem premyslela nad tim, jestli ji zapnu, nakonec nezapla.Sla jsem pro maleho do skolky a stejne podkam souseda, ten me div nepropichl pohledem.Ale ono jim toho na nas vadi vic..ze deti dupou, ze slysi deti, jak breci, jak si hrajou. Ach jo…a to jsme tu byli, tak spokojeni.

tatínek 19
Nováček 1 příspěvek 08.01.18 12:26
@Nina Filipi píše:
pokud ji nerušíte v době nočního klidu, tak ať si jde stěžovat na lampárnu. Dost pochybuji o tom, že je to hluk, který ruší hodně a navíc pochybuji o tom, že vám sušička jede nonstop.

Přál bych Vám, aby se strany vyměnily a Vás po noční takto stále budily. Pak si jděte stěžovat třeba na lampárnu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Mareš překvapil: Umí se nadchnout i pro jiné věci, než je jeho „soukoncertí“

Vánoce se kvapem blíží a ještě než Leoš Mareš (42) překvapí choť Moniku a své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >