Podložka pod vlasy. Používá někdo? Kde sehnat?

358
16.9.19 11:07

Podložka pod vlasy. Používá někdo? Kde sehnat?

Ráda bych poprosila o radu. Je tady někdo, kdo používá podložku na vlasy? Kde je nejčastěji kupujete?

Já jsem dostala tuhle podložku (viz. foto),měla jsem ji bohužel jen párkrát, protože je v bílé barvě. Poptávala jsem ji v hnědé, protože jak je jiná barva, tak se dá poznat, že ve vlasech něco máte a vypadá to hodně divně. Zkusila jsem to přestříkat zlatým sprejem, jestli to bude lepší. Nebylo. Prodavačka mi pak řekla, že by si raději koupila orginál, sprej je nebezpečný. Problém je, že jsem podložku už nikde nesehnala. Resp. objednala jsem si dvě z internetu, ale už byly na objem v zadní části hlavy a podložky byly malinké (nízké). Máte někdo tuhle vyšší, věděl by někdo, kde ji koupit, prosím? Mám dost nepodajné vlasy a jedině s tímhle mi drží alespoň trošku tvar. Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3368
16.9.19 11:12

Mrkla bych se normálně v kadeřnických potřebách. Tam mají obvykle všechno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5802
16.9.19 11:33

Něco jsem viděla u Stoklasy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.9.19 11:54

Já to taky, v různých velikostech, viděla v kadeřnických potřebách…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
170
16.9.19 11:56

V Claire’s mají takové věci :))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
9302
16.9.19 12:00

Přebarvit to sprejem není nijak nebezpečné, nic se nikam nevsakuje. Jinak to bývá v různých bižuteriích a mám pocit že jsem to viděla i třeba v DM.

Jako používám něco podpobného, ale k baroknímu kostýmu na běžné nošení je takový vyčesaný drdol dost svérázný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
358
16.9.19 20:17

V DM a všude okolo spíš vídám donuty (ty kolečka), jen tuhle podložku jsem nikde neviděla. Jen v Claire’s, odtud je, ale hnědou neměli. A na netu ji už nevidím u nich vůbec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8928
16.9.19 21:26

Na Aliexpressu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
358
18.9.19 15:16

@AnastazieB Tam jsem objednala, přišel nízký, i když fotka byla vysoké vycpávky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama