Podložky na ploché nohy Aliexpress

6642
19.3.21 13:56

Podložky na ploché nohy Aliexpress

Máte někdo zkušenosti s podložkami na podlahu proti plochým nohám z Aliexpressu(ortopedické podlahy)? Nebo porovnání s těmi, které se dají koupit u nás a těmi čínskými? Jak jsou tvrdé, kloužou apod.? Díky :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19.3.21 14:02

Ty jo, to jsem nikdy neslyšela, jak to funguje? Já sem nahlédla, že jsem myslela, že poradím si raději pořídit normální ortopedické vložky od lékaře, než něco pochybného z aliexpresu, ale tohle je rozhodně zajímavé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6642
19.3.21 14:09
@AndělkaJilemnická píše:
Ty jo, to jsem nikdy neslyšela, jak to funguje? Já sem nahlédla, že jsem myslela, že poradím si raději pořídit normální ortopedické vložky od lékaře, než něco pochybného z aliexpresu, ale tohle je rozhodně zajímavé.

Ono je to něco jako ty pěnové puzzle na podlahu, jen to má různé výčnělky apod. nechci dělat reklamu, ale když dáš do googlu ortopedické podlahy určitě něco vyjede. Přijde mi, že u nás jsou dost drahé, ale zase kvalita činy je dost pochybná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19492
19.3.21 14:18

@janickaIII vůbec nevím, co myslíš??

znám akorát toto:
MUFFIK
Sada podložek „MEDIUM“ je vhodná pro děti od 2 let.
Různé typy povrchů s různým stupněm tvrdosti napodobují různé přírodní povrchy a slouží k prevenci plochých nohou, vedou ke správnému svalovému tonusu, mají pozitivní vliv na tělo jako celek a pomáhají uvolňovat emocionální napětí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6642
19.3.21 14:27
@Káťa19 píše:
@janickaIII vůbec nevím, co myslíš??znám akorát toto:
MUFFIK
Sada podložek „MEDIUM“ je vhodná pro děti od 2 let.
Různé typy povrchů s různým stupněm tvrdosti napodobují různé přírodní povrchy a slouží k prevenci plochých nohou, vedou ke správnému svalovému tonusu, mají pozitivní vliv na tělo jako celek a pomáhají uvolňovat emocionální napětí.

Jo neco podobného jen od jiného prodejce. Spokonozka, ale je to stejné. Na Ali to mají také.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2842
19.3.21 15:37

@janickaIII zkusenost nemam, ale vyrabela jsem si je doma sama ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6642
19.3.21 15:57
@luci.no píše:
@janickaIII zkusenost nemam, ale vyrabela jsem si je doma sama ;)

Jo o tom taky přemýšlím, ale jestli se to vyplatí a jak dlouho to vydrží. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2842
19.3.21 18:40
@janickaIII píše:
Jo o tom taky přemýšlím, ale jestli se to vyplatí a jak dlouho to vydrží. :think:

Vydrzi to, dokud se k tomu nedostanou zvedave ruce mimina :lol: Ted premyslim, ze si udelam jen „korenovy koberec“ (provazy budou ze spodni strany). My jsme meli oblazky, houbicky na nadobi, atd. z vrchni strany a to bylo moc lalave.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6642
19.3.21 19:29
@luci.no píše:
Vydrzi to, dokud se k tomu nedostanou zvedave ruce mimina :lol: Ted premyslim, ze si udelam jen „korenovy koberec“ (provazy budou ze spodni strany). My jsme meli oblazky, houbicky na nadobi, atd. z vrchni strany a to bylo moc lalave.

To zní dobře. Jak pripevnujes ty provazy? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2842
19.3.21 19:44

@janickaIII tavnou pistoli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...