Podmínka a předvolání k veřejnému zasedání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kacenka1995
Nováček 4 příspěvky 08.11.18 12:01
Podmínka a předvolání k veřejnému zasedani

Zdravím, mám dotaz… jestli tu náhodou neni nejaky právník nebo jestli by nekdo nevěděl? Teď nějak by mi měla končit podmínka, před cca rokem jsem měla předvolání k podání vysvětlení na věc kterou jsem ale nespachala a i tak prestupkova komise rozhodla… ale včera mi přišel dopis „Předvolání k veřejnému zasedání“ :zed: nejsem si vědoma toho, že by jsem cokoliv udelala a i to je od toho soudu co mi udělil podminku :roll: Myslite, ze to bude velky problem? Ze jsem vlastne v podmince byla nekde na komisi i kdyz jsem danou věc nespáchala a nejsem za ni trestana?? Behem te podminky se mi narodilo dite a mam opravdu velky strach co tam po me budou chtít… :nevim: Dekuju moc za odpověďi…

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2405 příspěvků 08.11.18 12:27

Opravdu nevím, jestli je to to samé, ale známý měl podmínku (opilý přeparkoval auto a zrovna šla kolem hlídka) a po uplynutí podmínky šel pred nejakou komisi, kde mu asi soudce řekl, že vedl behem podmínky příkladný zivot a že je vidět, že se poučil a tedy je vše v pořádku. Víc o tom ale fakt nevím.

Příspěvek upraven 08.11.18 v 12:29

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2405 příspěvků 08.11.18 12:28

[

Kat80
Ukecaná baba ;) 1157 příspěvků 1 inzerát 08.11.18 12:29

Znamena to , že se bude rozhodovat jestli si se ve zkušební době osvědčila. Pokud si v podmince nic neudělala, vyda se rozhodnuti o osvědčení, pokud ano, dojde k přeměně trestu..

Uživatel je onlineaiwwa
Neúnavná pisatelka 17931 příspěvků 08.11.18 12:35

jako že máš podmínku za nic? to jde?

ka2ka
Extra třída :D 12964 příspěvků 1 inzerát 08.11.18 12:44

@aiwwa musím říct, že to je docela odvaha, přiznat podmínku i s fotkou :think:

Keyllah
Echt Kelišová 9495 příspěvků 08.11.18 12:46

@Kacenka1995 je to veřejné zasedání, ve kterém se bude rozhodovat zda jsi se osvědčila -) varianty jsou tři a) že jsi se osvědčila b) že se ti prodlouží podmínka c) že se ti trest přemění na nepodmíněný. Za situace, kdy jsi nic nespáchala, by to měla být varianta b), ale trochu mě zaráží, že si tě předvolávají, soudy osvědčují běžně bez nařízení veřejného zasedání :think:

Keyllah
Echt Kelišová 9495 příspěvků 08.11.18 12:47
@Kat80 píše:
Znamena to , že se bude rozhodovat jestli si se ve zkušební době osvědčila. Pokud si v podmince nic neudělala, vyda se rozhodnuti o osvědčení, pokud ano, dojde k přeměně trestu..

u nás se vydává rozhodnutí o osvědčení bez nařízení veřejného zasedání, u vás se nařizuje?

Uživatel je onlineaiwwa
Neúnavná pisatelka 17931 příspěvků 08.11.18 12:55
@ka2ka píše:
@aiwwa musím říct, že to je docela odvaha, přiznat podmínku i s fotkou :think:

proč odvaha? mě to přijde jako hloupost to psát veřejně a ještě napsat, že má podmínku za nic.

Uživatel je onlineaiwwa
Neúnavná pisatelka 17931 příspěvků 08.11.18 12:56

každopádně, zakladatelko, pokud máš svědomí čisté a během podmínky jsi nic nespáchala, tak můžeš být v klidu.

Keyllah
Echt Kelišová 9495 příspěvků 08.11.18 12:58
@aiwwa píše:
proč odvaha? mě to přijde jako hloupost to psát veřejně a ještě napsat, že má podmínku za nic.

já tam teda nikde nečtu, že by někde psala, že má podmínku za nic :think:

ka2ka
Extra třída :D 12964 příspěvků 1 inzerát 08.11.18 12:59
@aiwwa píše:
proč odvaha? mě to přijde jako hloupost to psát veřejně a ještě napsat, že má podmínku za nic.

bylo to myšleno ironicky ta odvaha

Uživatel je onlineaiwwa
Neúnavná pisatelka 17931 příspěvků 08.11.18 13:00
@ka2ka píše:
bylo to myšleno ironicky ta odvaha

jo tak :D

Uživatel je onlineaiwwa
Neúnavná pisatelka 17931 příspěvků 08.11.18 13:01
@Keyllah píše:
já tam teda nikde nečtu, že by někde psala, že má podmínku za nic :think:

před cca rokem jsem měla předvolání k podání vysvětlení na věc kterou jsem ale nespachala a i tak prestupkova komise rozhodla

Keyllah
Echt Kelišová 9495 příspěvků 08.11.18 13:09
@aiwwa píše:
před cca rokem jsem měla předvolání k podání vysvětlení na věc kterou jsem ale nespachala a i tak prestupkova komise rozhodla

však ano-) přestupková komise, řešila v době zkušební doby (podmínky) nějaký přestupek, který nespáchala. Nic o tom, že by to, za co dostala předtím podmínku, nespáchala.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Zima přeje legínám. Pozor však na odhalený zadek a pestré vzory

Už dávno neplatí, že legíny oblékáme pouze na sport. Díky pohodlnému střihu a... číst dále >