Podnikání z pláže-kurz-mate zkušenost?

56
19.1.21 13:16

Podnikání z pláže-kurz-mate zkušenost?

Dobry den, vyzkoušeli jste některá kurz stání mrazové? Byl pro vás přínosem? Stal za ty peníze?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
901
19.1.21 13:22

Také mě zajímá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15492
19.1.21 13:41

Hele co platilo před 7 lety nemůže platit teď a jak to bude a nebo nebude s možností fugovat v postpanedmické ekonomice člověku fakt neřekne žáný infomarketing. Tedy cesta jak prodávat dojem, že lidi naučíš něco, co chtějí umět - třeba digitální nomádství.
pandemie možnostem on-line výdělku ve své podstatě asi napomůže - ale to imho autorka těžko může předvídat.

Zároveń ony ty metody infomarketingu dost zastarávájí, protož je jaksi používají všichni rádo info-marketéři a tím vcelku rychle zákazníky otráví. Pro mě třeba všichni co používají to obskurní dlouhé nabízen seminářů, kde cákají emoce na všechny strany a až úplně na konci je cena a něco praktického serrou dost automaticky, o nesmyslných e-boocích za kontakty ani nemluvě. A to je právě podstata toho, co tě bude Mrázková učit.

osobně bych šla spíš do knihy, než do kurzu.

Respektive to záleží na tom, jak podstatná je v tvém rozpočtu ta částka za kurz - je 6000 něco co nakonec oželíš, když to nebue smysluplné?

Pokud se bez 6000 neobejdeš, tak stejně potřebuješ začít pomalu a přívýdělkem, ne se vrhnout rovnýma nohama do toho, že teď z tebe bude podnikatelka, navíc v rámci info-marketingu. levnější a praktičější on-line kurzy nabízí třeba tvůrci v praxi a nebo na volné noze.

Lepší 6000 Mrázkové, než kdoví kolik vylložným podvodníkm jako je Kirš. (vida - musím se podívat co vlastně teĎ zkousíš prodávat, když mu cesta pravého muže zkrachovala už předloni)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
19.1.21 13:45

Ahoj, dekuji za shrnuti… jakou knihu bys doporucila?

@Ou píše:
Hele co platilo před 7 lety nemůže platit teď a jak to bude a nebo nebude s možností fugovat v postpanedmické ekonomice člověku fakt neřekne žáný infomarketing. Tedy cesta jak prodávat dojem, že lidi naučíš něco, co chtějí umět - třeba digitální nomádství.
pandemie možnostem on-line výdělku ve své podstatě asi napomůže - ale to imho autorka těžko může předvídat.

Zároveń ony ty metody infomarketingu dost zastarávájí, protož je jaksi používají všichni rádo info-marketéři a tím vcelku rychle zákazníky otráví. Pro mě třeba všichni co používají to obskurní dlouhé nabízen seminářů, kde cákají emoce na všechny strany a až úplně na konci je cena a něco praktického serrou dost automaticky, o nesmyslných e-boocích za kontakty ani nemluvě. A to je právě podstata toho, co tě bude Mrázková učit.

osobně bych šla spíš do knihy, než do kurzu.

Respektive to záleží na tom, jak podstatná je v tvém rozpočtu ta částka za kurz - je 6000 něco co nakonec oželíš, když to nebue smysluplné?

Pokud se bez 6000 neobejdeš, tak stejně potřebuješ začít pomalu a přívýdělkem, ne se vrhnout rovnýma nohama do toho, že teď z tebe bude podnikatelka, navíc v rámci info-marketingu. levnější a praktičější on-line kurzy nabízí třeba tvůrci v praxi a nebo na volné noze.

Lepší 6000 Mrázkové, než kdoví kolik vylložným podvodníkm jako je Kirš. (vida - musím se podívat co vlastně teĎ zkousíš prodávat, když mu cesta pravého muže zkrachovala už předloni)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15492
19.1.21 13:45

Já ho miluju - jednak pochopilt že teda musí změnit vizuál prodeje. A navíc se už ani nenamáhá sdělovat informace!

https://davidkirs.cz/povolani/

(hlavně mu na to nikdo neskočte)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15492
19.1.21 13:47
@phan86 píše:
Ahoj, dekuji za shrnuti… jakou knihu bys doporucila?

no to její podnikání z pláže, ale koukám že v prodeji není, protože kurzy nesou víc…

zato ho jsou plné antikvariáty (což o užitečnosti konceptu cosi vypovídá, ale já jsem zlý skeptik)

Takže jo - 40 kč je dost bezpečná cena a limituje to množství manipulace, tedy motviace který bude z kurzu cákat :-D

https://muj-antikvariat.cz/hledani?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
19.1.21 14:00

@Ou tu knihu mám, ale to je jen její příběh. Nenauci to nic o nástrojích on-line marketingu atd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat