Podnikatel či ředitel firmy, který půjčuje na zonky

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1.10.21 12:00

Podnikatel či ředitel firmy je zde někdo takový?

Hezký den
Je zde někdo, kdo půjčuje na zonky či je tady někdo kdo přímo je nebo zná nějakého podnikatele, majitelé firmy či ředitele nějaké firmy? Uvidíme jestli se vůbec někdo najde. Pokud ano vysvětlím dále. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
692
1.10.21 12:20

Já na zonkách mám peníze a tedy i půjčuji, ale už to stahuju, nelíbí se mi, co z toho vytváří. Podnikatele snad zná každý alespoň jednoho včetně mě, ale těžko soudit, co zrovna potřebuješ, když jsi tajemná jak hrad v Karpatech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10772
1.10.21 12:20

@Tereza 742016 na zonky půjčují desítky tisíc lidí. Ale absolutně netuším, co to má společnýho s tím, že je někdo ředitel nebo majitel firmy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12620
1.10.21 12:49
@Tereza 742016 píše:
Hezký den
Je zde někdo, kdo půjčuje na zonky či je tady někdo kdo přímo je nebo zná nějakého podnikatele, majitelé firmy či ředitele nějaké firmy? Uvidíme jestli se vůbec někdo najde. Pokud ano vysvětlím dále. Děkuji

Podnikatel je dneska kde kdo, peníze na Zonky taky půjčuje hodně lidí. Tak to napiš hned ne? Nebo sháníš první 10 ředitelů, majitelů firmy a podnikatelů? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3355
1.10.21 12:50

Já jsem velitel základny a doma mám ředitele vesmíru, co potřebuješ?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7697
1.10.21 12:53

@Tereza 742016 Dobrý den, jestli tomu dobře rozumím, chcete od někoho půjčit peníze. Je to tak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
388
1.10.21 12:59
@Semtex píše:
Já jsem velitel základny a doma mám ředitele vesmíru, co potřebuješ?

Peníze, co jiného :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6296
1.10.21 13:16
@Tereza 742016 píše:
Hezký den
Je zde někdo, kdo půjčuje na zonky či je tady někdo kdo přímo je nebo zná nějakého podnikatele, majitelé firmy či ředitele nějaké firmy? Uvidíme jestli se vůbec někdo najde. Pokud ano vysvětlím dále. Děkuji

Se Zonky pomalu končím, o co jde?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
620
1.10.21 14:28

Jsi investigativní novinářka, nebo potřebuješ sponzora?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16490
1.10.21 14:54
@Tereza 742016 píše:
Hezký den

Znám několik ředitelů, několik podnikatelů… Žádný z nich nepůjčuje na Zonky ani cizím lidem… Znám lidi, který mají podprůměrnej plat a půjčujou přes Zonky… 8) O co go…? :nevim: 8) P. s.: Jsem bývalý ředitel a bývalý podnikatel… Od určité doby nepůjčuju ani příbuzným, zcela výjimečně max. 20,–Kč a v tom případě chci podepsanou směnku a ručení nezatíženou nemovitostí… 8) 8) 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6296
1.10.21 15:35
@bse.pedro píše:
Znám několik ředitelů, několik podnikatelů… Žádný z nich nepůjčuje na Zonky ani cizím lidem… Znám lidi, který mají podprůměrnej plat a půjčujou přes Zonky… 8) O co go…? :nevim: 8) P. s.: Jsem bývalý ředitel a bývalý podnikatel… Od určité doby nepůjčuju ani příbuzným, zcela výjimečně max. 20,–Kč a v tom případě chci podepsanou směnku a ručení nezatíženou nemovitostí… 8) 8) 8)

Hlavně Zonky je fakt zoufalost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7400
1.10.21 15:54
@Tereza 742016 píše:
Hezký den

Já jsem podnikatelka, majitelka Zonky a znám i našeho ředitele. Vysvětlení? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16490
1.10.21 17:34
@Plmo píše:
Já jsem podnikatelka, majitelka Zonky a znám i našeho ředitele. Vysvětlení? :mrgreen:

Zonka Třebíč už taky není co bejvala… :roll: :nevim: 8) Před 30ti lety ty limonády bejvaly lepší, malinovka byla víc malinová a bejvalo v ní víc bublinek… :nevim: 8) A byla levnější, stála 1,70Kčs… :,( 8) :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7243
2.10.21 08:48
@bse.pedro píše:
Zonka Třebíč už taky není co bejvala… :roll: :nevim: 8) Před 30ti lety ty limonády bejvaly lepší, malinovka byla víc malinová a bejvalo v ní víc bublinek… :nevim: 8) A byla levnější, stála 1,70Kčs… :,( 8) :jazyk:

My jsme byli kdysi na Rozmarným létu v divadle a bylo to hrozně super! O přestávce herci neměli přestávku, ale otevřeli si na té divadelní plovárně opravdický občerstvo - stánek a prodávali tam teplé párky a právě i tu Zonku a i něco ostřejšího, tuším nějakou domácí slivovicu z vlastních zdrojů. :mrgreen:. A i rohlik k těm párkům. A bylo hrozně zábavný, jak u toho ječeli jak na opravdový meziválečný plovárně: PIVOOO, LIMOO, TEPLÉ PÁRKY. A u toho i stihli konverzovat s lidma. A prachy, nevím, jestli půjčovali, na to jsem se neptala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat