Podobá se něco knížce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Markii2
Stálice 72 příspěvků 01.11.18 13:05
Podobá se něco knížce "KUK DO KNÍŽKY BUU"

Ahoj holky, blíží se Vánoce a já bych chtěla pro moji, tou dobou rok a pul starou cácorku něco podobného jako je knížka: kuk do knížky BUU… Knížka je taková hezky interaktivní se spoustou okének co se dají otevřít - nevíte o něčem?? Teda kromě Mini pedie, objevujeme svet - ta malou moc nezaujala :nevim:… Děkuji ;)

Nejnovější recenze z kategorie Dětské knihy

Reakce:
vverru
Ukecaná baba ;) 1270 příspěvků 01.11.18 13:14

Neznám, ale zajímalo mě to, tak jsem si to vygooglila a hned na mě vyskočilo kuk do knížky ZOO
Jinak u nás obecně frčí všechny knížky, hodně typu Děti Poznávají - slova, zvířata atpd. A pak od dvou let už https://www.megaknihy.cz/…97-leto.html?…
Máme všechny a baví 2, 4 i 6ti letou

Elishka1
Závislačka 2861 příspěvků 01.11.18 13:50

otevírací a posunovací je série Minipohádky (Popelka, Perníková chaloupka,..) a my teď máme Sněhurku a sedm trpaslíků od V. Kubašty, ale tam se se to po otevření otevírá do prostotu a to bych se u tak malé bála, aby to přežilo

danalam
Povídálka 21 příspěvků 01.11.18 14:00

Ahoj, teď jsem dceři k vánocům koupila jmenuje se to ,,Živá kniha,, jsou v ní
otvírací okýnka a knížka vydává zvuky zvířat. Dcera má 20 měsíců.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Z horníka vohráblem: Po Dukle 61 Mikluš boduje jako strážmistr Topinka

Ostravský rodák Robert Mikluš (36) se sice z regionu příliš nevzdaloval, jeho... číst dále >

Zadlužený feťák? David Š. má značkové oblečení a postavu jako z fitka, vraždil pro pár tisíc

Rozdíl mezi nimi bije do očí. Když ke včerejšímu soudnímu stání dorazil Ivan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >