Test negativní, ale špinění místo obvyklé menstruace

Anonymní
5.4.21 21:18

Podobná zkušenost ?

Čauky, s přítelem se snažíme 4 měsíce o mimčo..Nijak to nehrotíme až se zadaří tak se zadaří :) Akorát měla jsem teď 5 dní zpoždění a dneska me od rána fest boleli záda tak jsem sla podívat jestli už MS nezačala a pouze jsem začala špinit radši jsem si vzala intimku ale na ní nic neni pokaždé jen při utření.. pred 5 dny jsem si delala test a byl negativni.. prvni dny to mam vetsinou dost silné tak me tohle dost překvapilo..Muzu byt těhotná? Mela jste některá podobnou zkušenost? :) Dekuji za odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7879
5.4.21 21:19

Udělej si znovu test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1969
5.4.21 21:20

Podle mě se to spíš zítra rozjede..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1237
5.4.21 21:20

Spiš přijde MS…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
588
5.4.21 21:30

Spis MS, a takhle vypada mod “sleduju kazdy svuj prd”, ne “nehrotime to” :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25120
5.4.21 21:43

Nehrotím to, ale test si udělám už v den očekávané MS a následně i přes to, že špiním a bolí mě záda budu věřit tomu, že jsem v tom. Udělej si zítra znova test, ale spíš věřím tomu, že to zítra propukne se vší parádou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2599
5.4.21 21:48

Myslím, že těhotná nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.4.21 21:52

@Sardelka myslím že kdybych sledovala každý svůj prd, tak sleduju bazální teplotu hlídam ovulaci a tak ne? :) Ani jedno nedělám tak si stojím za tím že to nehrotíme. Jinak díky za názor :pankac:

• Citovat
  • Nahlásit
53073
5.4.21 22:11

Ano, můžeš být těhotná. Nebo se ti taky rozjíždí MS. Nebo jsi těhotná a rozjíždí se ti MS. Uviíš, v co se to vyvine, kdyžtak zopakuj test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
938
5.4.21 22:24

Jako vždy… proč se nezeptat zde že? Je to jistější než si udělat test?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.4.21 22:28

@splendis 13.tého mi končí karantena takže až potom si půjdu koupit test :) zajímali mě názory od toho tu ty stránky jsou :)

• Citovat
  • Nahlásit
938
5.4.21 22:39
@Anonymní píše:
@splendis 13.tého mi končí karantena takže až potom si půjdu koupit test :) zajímali mě názory od toho tu ty stránky jsou :)

A k čemu ti jsou názory? To přece nikdo nemůže vědět. Deset lidi deset jiných názoru. Sama musis vědět ze ti nikdo nedá odpověď, jen ať si uděláš test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.4.21 22:47

@splendis Pravdu máte, jen jsem si chtěla přečíst názory ostatních nic vic :) Že mi tu nekdo určí diagnózu to jsem opravdu nečekala jen treba nekoho s podobnou zkušenosti nebo tak.. Na tom opravdu nic špatného nevidím :)

• Citovat
  • Nahlásit
1283
5.4.21 22:52

Při prvním těhotenství jsem v den očekávané MS začala spinit, dala jsem si tampon s tím, že MS zase dorazila. Po pár hodinách byl skoro čistý. Pak jsem udělala test a byly tam 2 čárky. Zkus určitě test. Ať ti ho někde koupi ne? A hodí do schránky, když máš karanténu :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7879
5.4.21 22:55
@Anonymní píše:
@splendis Pravdu máte, jen jsem si chtěla přečíst názory ostatních nic vic :) Že mi tu nekdo určí diagnózu to jsem opravdu nečekala jen treba nekoho s podobnou zkušenosti nebo tak.. Na tom opravdu nic špatného nevidím :)

Pořád dokola. To, že to tak někdo měl neznamená, že to budeš mít stejně i ty. To není test z matiky co opises od spolužáka a dostanete stejnou známku kapišto? Každý tělo je jiný, každý těhotenství je jiný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat