Podobné - když nechce mimčo na svět

Anonymní
29.11.19 21:34

Podobné - když nechce mimčo na svět

Ahoj. Máte někdo podobné zkušenosti a to absolutně buď líný dítě nebo dělohu nebo já fakt nevím, ale kontrakce minimální nebo možná žádný. A to už jsem 41 týdnu a ten další už mam nástup na vyvolání. Doma dělám všechno, aby jsem už konečně rodila, ale nic. Nevyvolá to snad ani poslíčky. Zkouška byla i hamilton a pořád znásilňuju doma muže a taky nic. Já už si myslím že to snad přijít ani nemůže. V noci skoro nespím a čekám jestli něco a nic. Pohyby mimča už jsou kolikrát nepříjemný dloubání a nemluvím o bodání v rozkroku. Jinak jsem otevřená na 1 cm a CS snad 6-7 teď nevím přesně. Já se fakt bojím aby jsem nakonec nešla císařem, protože si připadám docela nefunkční. Jaký máte zkušenosti? Rodit mám poprvé.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13481
29.11.19 21:42

41tt je celkem normální na porod u prvodoricky :nevim: ono to přijde z ničeho nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.11.19 21:47

Dejte sex a dovnitř semeno, celkem zabralo. Praskla hned voda :D

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.11.19 21:51

@Kriss Tina to, že se to děje neznamená že je to normální
Ale ok, to beru, ale proč sakra nemám žádný předzvěsti porodu, poslicky nebo prostě něco. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
725
29.11.19 22:04
@Anonymní píše:
Ahoj. Máte někdo podobné zkušenosti a to absolutně buď líný dítě nebo dělohu nebo já fakt nevím, ale kontrakce minimální nebo možná žádný. A to už jsem 41 týdnu a ten další už mam nástup na vyvolání. Doma dělám všechno, aby jsem už konečně rodila, ale nic. Nevyvolá to snad ani poslíčky. Zkouška byla i hamilton a pořád znásilňuju doma muže a taky nic. Já už si myslím že to snad přijít ani nemůže. V noci skoro nespím a čekám jestli něco a nic. Pohyby mimča už jsou kolikrát nepříjemný dloubání a nemluvím o bodání v rozkroku. Jinak jsem otevřená na 1 cm a CS snad 6-7 teď nevím přesně. Já se fakt bojím aby jsem nakonec nešla císařem, protože si připadám docela nefunkční. Jaký máte zkušenosti? Rodit mám poprvé.

první dceru jsem rodila 41+1, taky uz chtěli vyvolávat, naštěstí měli plno :mrgreen:. Poslíčky jsem nemela vůbec, to ani u druhé dcery. Dva dny před porodem čípek tuhý, zavřený. Čekání je opruz, ale fakt není důvod, proč bys nemohla porodit přirozeně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8025
29.11.19 22:07
@Anonymní píše:
Ale ok, to beru, ale proč sakra nemám žádný předzvěsti porodu, poslicky nebo prostě něco. :zed:

To neni vubec divne… A bud rada!! :)
U prvniho ditka jsem tez rodila ve 41tt, bez jedineho poslicku a naznaku za cele tehotenstvi. Prislo to zcista jasna.

U druheho mesic predem bolesti, tvrdnuti, dva dny pred porodem silne krizove bolesti a taky porod az ve 41tt.

Mam dve holcicky a pokazde uplne jinak.
Neboj, ono to prijde, zadna zenska nezustane tehotna navzdy. :mrgreen: Uz zitra muze byt miminko na svete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.11.19 22:09

Byla jsem na tom stejně, několika denní vyvolávání v porodnici taky nic a poslední den (41+6) se mnou dělali psí kusy, aby se dítě narodilo. Skončilo to akutním císařem, poté co píchli plodovou vodu.
Problém byl v omotané pupeční šňůře kolem krku. Jakmile píchli vodu, dítě se posunulo níž a téměř se oběsilo. Okamžitě na sál a během chvíle ho vytáhli úplně modré.

Ještě dnes děkuji své intuici, že jsem si doslova vyhádala, aby mi nejdřív píchli epidurál a až poté, co začal působit, píchli vodu. Jakmile totiž začaly slábnout ozvy, tak mi jen zvýšili dávku léků a do 5 minut bylo dítě venku.

Pokud nechce ven, možná to má velmi dobrý důvod.
Dej mu čas. Vychází mi, že jsi 40+, takže ještě pár dní má.

Já jsem byla extrém, na gynekologii se mnou vyvolávali porod několika dalším a u všech to bylo prakticky hned a bez problémů.

• Nahlásit
  • Citovat
6786
29.11.19 22:13

Prvni dite jsem rodila 40+5 (40+2 se zaclo neco dit), do te doby ani tuk. Kamaradka rodila druhe dite 41+5, den nato mela jit na vyvolavani, ale stihla to. Sestrenka sla na vyvolavani 41+3 se tretim ditetem. Po tablete uz porodila normalne. Nejsi sama :hug:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13481
29.11.19 22:18
@Anonymní píše:
Ale ok, to beru, ale proč sakra nemám žádný předzvěsti porodu, poslicky nebo prostě něco. :zed:

Nemusíš mít nic, já prvního taky rodila ve 41tt, žádné tvrdnuti, poslicky nic, jednou ráno mě vzbudila taková slabá bolest, spíš pnutí a na oběd byl malý venku. Hod se do klidu, až bude mimčo připravené tak bude a ty se můžeš na hlavu stavět a nic neuděláš :nevim: vím že je to otrava ty konce těhotenství, ale nedá se nic dělat. Rodit ve 41tt není žádná katastrofa, málokdo se trefí do termínu a většina prvorodicek rodí spíš po termínu než před ním :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1429
29.11.19 22:20
@Anonymní píše:

Na zkušenosti se vykašli. Ty budeš mít jiný porod. Jedná rodí před termínem další po. Některá 5 hodin a některá i několik dní. V Rakousku nechávají matky i 14dni přenášet u nás už dávají vyvolavacky hned po termine. Čím dýl je děťátko v bříšku tým lib bude upečené. Poslední dní jsou hnus ale už dlouho to trvat nebude.Ja měla druhé dítě císařským řezem a nie je to tak hrozný Jak se to může zdát. Jen trvá chvilku dýl než se dáš do pořádku. Hodně sil

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.11.19 22:24

Tak mi začali aspoň nějaký bolesti, trochu v břiše citim něco a tvrdne břicho, ale beztak se pose*u určitě jako vždycky nebo poprdim. Už mě to ani nevzrusuje jen to ve mě vyvolává naděje a nic z toho. Je to hrozný na psychiku no :nevim: teď jsem přesně 41 tt zacatkem dalšího dne. Vyvolávat mi budou 41+6 nebo 42. Podle toho jak dlouho mě tam budou chtít držet no.

• Nahlásit
  • Citovat
2191
29.11.19 22:28
U prvního jsem taky neměla ;) takže úplně v pohodě, nejsi v tom sama.
A rodit jsem začala asi po 4 hodinách co mi doma v posteli praskla voda.
Však ven musí neboj :)
@Anonymní píše:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama