Podobný termín porodu jako u předchozích dvou dětí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Simča30
Povídálka 14 příspěvků 06.02.19 12:42
Podobný termín porodu,jako u předchozích dvou dětí

Tak mám takový zvláštní, dotaz, přemýšlím o třetím dítěti, tedy zatím ještě nejsem těhotná, moje otázka na Vás, jak moc by jste řešili, že se vám děti narodí v podobném období? Mám dvě děti a obě měli stejný termín porodu. První dítě se narodilo o 2,5 týdne dřív, jinak asi není vyloučeno, že by s druhým dítětem měli narozeniny ve stejný den. Děti jsou obě plánované, to že se narodili skoro podobně je hlavně proto že jsem nevěděla jak dlouho mi bude trvat než podruhé otěhotním, tak jsme to začli zkoušet, tak aby, pokud se povede napoprvé od sebe byli dva roky a nebo pokud by to hned nešlo, tak ať mám nějakou rezervu. Povedlo se hned napoprvé. Teď tedy přemýšlím nad třetím a už bych to tedy chtěla zkusit, nevím jestli to tentokrát výjde hned, může a nemusí, ale pokud ano, tak se může stát že budu mít opět stejný termín porodu, nevadí mi pokud by se narodilo ve stejný měsíc, jen mám strach že to bude stejný den a to bych nechtěla. Má prosím někdo děti ve stejných termínech, nebo těsně od sebe? Ještě chci napsat, že u obou dětí jsem si hlídala ovulaci aby se vůbec povedlo, proto musím plánovat i to třetí. V prosinci mi bude 35,tak bych asi i chtěla stihnout pokud se to povede, před. Jen doufám že to dětem jednou nebude vadit. A taky jak se na to můžou dívat druzí, i když vím že do toho nikomu nic není, vypadalo by to jako hodně dobré plánování. Tak nevím jestli do toho jít, nebo raději počkat. Děkuji za Vaše zkusenosti

Přečtěte si článek: Čtvrtá doba porodní a co dělat?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 12274 příspěvků 06.02.19 12:46

Z mého pohledu resis úplnou blbost. Vždyť je to fuk. V rodině moji kamarádky mají všichni - děti i rodiče - narozeniny v jednom týdnu. Aspoň mají poradnou oslavu :))

morinka7
Kelišová 7190 příspěvků 06.02.19 12:47

@Simča30
Já na tom nevidím nic špatného. :lol: Moje ségra slaví 4. a brácha 5. Jsou od sebe o 5 let. Přítel s bráchou jsou od sebe o rok a den :mrgreen:
Já mám v plánu mít taky děti narozené v jednom „termínu“ :palec: Budeme pak dělat velké oslavy :lol:

Příspěvek upraven 06.02.19 v 12:48

carola
Kelišová 7308 příspěvků 06.02.19 12:48

Moje sestřenice s bratrancem jsou ve stejný den. Moje děti jsou od sebe o 2 týdny. Nějak nerozumím tomu,v čem by byl problém,pokud by se narodily ve stejný den. Tvoje starosti. :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.19 12:50

Vždycky závidím lidem jako vy, že mají evidentně uplně pohodový život, když si mohou dovolit řešit věci, jako je toto :lol: Mne treba zajímá to, abych vůbec počala.

carola
Kelišová 7308 příspěvků 06.02.19 12:51
@Anonymní píše:
Vždycky závidím lidem jako vy, že mají evidentně uplně pohodový život, když si mohou dovolit řešit věci, jako je toto :lol: Mne treba zajímá to, abych vůbec počala.

Asi tak. :)

Káťa19
Echt Kelišová 9013 příspěvků 18 inzerátů 06.02.19 12:54

A neni to jedno? :mrgreen: stejnak to priroda zaridi podle sebe, neres kraviny ;)

1mila2
Zasloužilá kecalka 631 příspěvků 06.02.19 12:55

@Simča30 neres to

Ja mam deti 3: listopad, prosinec, leden
U druheho jsme az po poceti zjistili, ze bude na Vanoce. A treti bylo prekvapeni. Tak uz jen 9 a budeme mit obsazeny kazdy mesic v roce :lol:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 17324 příspěvků 06.02.19 12:56

Moc to řešíš :P My tedy nic neplánovali, ale příroda to zaonačila, že dvě dcery jsou narozené ve stejném měsíci, pouhý den po sobě (s rozestupem několika roků, nejsou dvojčata). Třetí dcera je narozená tři týdny po nich, ale už jiný měsíc. Trable to nikomu nepřináší, proč taky.

Rive
Ukecaná baba ;) 1372 příspěvků 06.02.19 12:59

A to si představ, že má někdo dvojčata, trojčata! To mají taky narozeniny ve stejný den!

Tohle bych vůbec neřešila a už vůbec bych neřešila, co si pomyslí jiní, já bych si max řekla, že vám to hezky vyšlo.

laducha
Generální žvanilka 22092 příspěvků 06.02.19 13:03

Dcera se měla narodit na synovy 15. narozeniny, ale dala si načas, je 1.2.. Třikrát jsem otěhotněla v dubnu, neplánovaně, jednou to nedopadlo. Další syn je v říjnu.
Aspoň by byla jedna megaoslava ;)

Russet
Extra třída :D 14061 příspěvků 06.02.19 13:04
@Simča30 píše:
Tak mám takový zvláštní, dotaz, přemýšlím o třetím dítěti, tedy zatím ještě nejsem těhotná, moje otázka na Vás, jak moc by jste řešili, že se vám děti narodí v podobném období? Mám dvě děti a obě měli stejný termín porodu. První dítě se narodilo o 2,5 týdne dřív, jinak asi není vyloučeno, že by s druhým dítětem měli narozeniny ve stejný den. Děti jsou obě plánované, to že se narodili skoro podobně je hlavně proto že jsem nevěděla jak dlouho mi bude trvat než podruhé otěhotním, tak jsme to začli zkoušet, tak aby, pokud se povede napoprvé od sebe byli dva roky a nebo pokud by to hned nešlo, tak ať mám nějakou rezervu. Povedlo se hned napoprvé. Teď tedy přemýšlím nad třetím a už bych to tedy chtěla zkusit, nevím jestli to tentokrát výjde hned, může a nemusí, ale pokud ano, tak se může stát že budu mít opět stejný termín porodu, nevadí mi pokud by se narodilo ve stejný měsíc, jen mám strach že to bude stejný den a to bych nechtěla. Má prosím někdo děti ve stejných termínech, nebo těsně od sebe? Ještě chci napsat, že u obou dětí jsem si hlídala ovulaci aby se vůbec povedlo, proto musím plánovat i to třetí. V prosinci mi bude 35,tak bych asi i chtěla stihnout pokud se to povede, před. Jen doufám že to dětem jednou nebude vadit. A taky jak se na to můžou dívat druzí, i když vím že do toho nikomu nic není, vypadalo by to jako hodně dobré plánování. Tak nevím jestli do toho jít, nebo raději počkat. Děkuji za Vaše zkusenosti

Já mam narozeniny ve stejný den jako sestra a žije se mi s tím dobře :P

Khalesi
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 06.02.19 13:08

Dve deti mam a od sebe maji den. Treti na ceste je zatim ve stejny mesic a budu delat vse pro to aby se narodilo ten den mezi :mrgreen: kdyz uz tak uz.
Ber to jen jako fajn myslenku a neupinrj na to svoje byti. Hlavne at je zdrave a v poradku.

Lainaire8
Závislačka 2589 příspěvků 2 inzeráty 06.02.19 13:10

První dvě děti byly neplánovaně a kupodivu se to povedlo vždy v září :roll: takže první je 28.cervna, druhé 14.cervna…třetí už jsme plánovali a začali se snažit v červnu (kdyby to jako náhodou trvalo, ať mi navazuje rodičák)… no netrvalo, povedlo se hned a rodím teď v únoru :mrgreen: trochu mě mrzí že jsem to tak „pokazila“ :lol: muž je taky v červnu, bylo by to fajn, mít tam všechny :mrgreen: :lol:

Simča30
Povídálka 14 příspěvků 06.02.19 13:11

No je pěkné,že o mě toho Víte tolik,že předpokládáte že mám tak pohodový život.Netušíte jaké mám problémy.Ano podle někoho možná blbost,mě to zajímá,a myslím že od toho tyto diskuze jsou,lidi si předávají zkušenosti a názory,rozhodně mi nevadí jaký názor na to můj dotaz a na mě máte,to ale není důvod ho schazovat.Je mi líto že se Vám nedaří otěhotnět,ale diskuze jsou pro všechny,a rozhodovat o tom který dotaz je dobrý a který za nic nestojí,to není na Vás.Mě teď zajímá tohle,tak jsem se zeptala.Před pár lety,by byl i můj dotaz na to že se mi nadaří otěhotnět,že každé moje těhotenství je rizikové,že moje druhé dítě rok v kuse jen ječelo a nechápu jak jsem to zvládla,že jsem od té doby hodně vystresobvaná a mám strach že i třetí dítě bude stejné a to už nedám.Každý máme něco.Děkuji za názory a né odsuzování.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Jeli pozdravit „mamku“ osobně? Kolečko a Vignerová ve vlaku směr rodina

Je to teprve jen pár dní, co rozjařená modelka Aneta Vignerová (31)... číst dále >

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >