Podolí 2016, lidé, nadstandart, péče po porodu

272
18.2.16 12:16

Podolí 2016, lidé, nadstandart, péče po porodu...

Ahoj,

v dubnu mě čeká porod v Podolí. Už jsem tam rodila r. 2011, ale i tak jsem se chtěla zeptat, zdai se něco změnilo? Ideálně k lepšímu? :-) Já si pamatuji, že porod a personál u porodu byl v pohodě. Jde mi spíš o následnou péči. Jak velký problém bylo získat nadstandart? Jak hodnotíte péči na odd. šestinedělí a celkově vybavení? Co tak čtu, tak je to spíš čím dál horší než lepší…? A co poradna, stále jsou tam tak dlouhé čekací doby?
Děkuju moc!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1599
18.2.16 12:21

Taky me to zajima, ja tam budu rodit v cervenci :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13426
18.2.16 12:27

A mě to zajímá, protože porodnici teprv vybírám :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Hanca.v
18.2.16 12:31

Ahoj, me to taky čeká zač. cervence resp. Červen, čekáme dvojcata a chodím k doc. Kroftovi co 14 dni na UTZ a kontroly a s vrchní sestrou Bilovou poradna. Zatim teda péče super :palec:

• Citovat
  • Upravit
23296
18.2.16 12:37

Taky se s dovolenim vetru :mrgreen: Budu tam rodit v cervnu. Naposledy jsem tam rodila v r.2013. Ziskat nadstandard bylo tenkrat temer nemozne, dokud tam manzel neudelal vitr, ale jinak vse ostatni super. Az na poradnu. Tak me taky zajima, jak to tam vypada ted…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
272
18.2.16 12:41

:-) tak snad nám odpoví někdo, kdo tam teď někdy rodil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
302
18.2.16 13:00

Ahoj, tak pokud Vám to nepřijde dlouho, rodila jsem tam teď v září. Nadstandart byl poslední volný, ale získala jsem ho. Je to tam v pohodě, porod byl dobrý, porodní asistentka velmi příjemná a psychicky mi pomáhala a podpořila mě. Doktorka horší, možná to není její chyba, ale šila mě bez umrtvení vevnitř, naživo a to byl děs. Takže porod dobrý, poporodní péče - šití, hrůza. Na nadstandartu dobrý, jen mi tam pořád někdo chodil, takže dospat se přes den prakticky nemožné. Tam se vystřídalo lidí za den až až. Péče na šestinedělí dobrá, sestry příjemné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
302
18.2.16 13:02

Jo a čekání v poradně šlo, nejdelší to bylo poprvé s tím vším registrováním, ale pak jsem někdy čekala půl hodiny, někdy hodinu, ale déle moc ani ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1362
18.2.16 13:24

Tiez sa pridam k tym zvedavym :) Nas to caka v cervenci, a tiez ako @Hanca.v dvojcata :) takze zaujimalo by ma urcite aj ako prebieha cisar… Dakujem :) A ci ste tam niekto rodili dvojcata aj prirodzene :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14687
18.2.16 13:29

Já rodila 12/2013 a teď 11/2015, akutní cs a plánovaný cs. Nadstandart jsem nelovila, tak neporadím. Péče na P3, P1 naprosto úžasná. Druhorodičky nechávaj těžce v klidu… Vybavení a sprchy asi pořád stejný, ale dá se to v pohodě…Jen maj nové okna… :mrgreen:
Poradna, monitory jsou trošku jinak rozmístěny, ale ve stejném křídle a na stejném místě… Vždy jsem měla stejného lékaře a do 60minut jsem vždy odcházela domů. Spokojenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
18.2.16 13:32

Já byla na plánovaném císaři v září 2015.
Poradny pohoda. Na sále všichni strašně příjemní a milí. Maňzel byl celou dobu vedle mojí hlavy, tak jsme syna viděli poprvé spolu i přiložení proběhlo. Mohla jsem se k němu, v rámci možností, přitulit a dat mu pusu. Nebyla jsem na JIP (nebylo místo). Šla jsem hned na P4 šestinedělí. Sestřičky ÚŽASNÉ - malého mi hned nosily a nechaly mi ho jak dlouho jsem chtěla. Moc pomáhaly všem okolo s kojením. Druhý den ve 12:00 jsem šla na P1 nadstandard a tam to bylo taky fajn. Malého jsem měla od druhého dne pořád u sebe. Já byla s personálem strašně spokojena a všude je chválím. První porod byl v Motole a za mě Podolí o moc lepší přístup. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
249
18.2.16 13:48

Ahoj, moje zkušenost je z října 2015, vše hodnotím na jedničku.
Nadstandard se mi nepodařilo získat, byla jsem na 3lůžáku, ale nebyl to problém - ráno po první noci obě maminky odešly domů, pak jsem tam jednu noc zůstala sama a na třetí noc přišla nová paní. Nakonec jsem byla ráda, že jsem nebyla na nadstandardu, měla jsem si s kým popovídat a ten jeden den o samotě byl až až. :-) A v neposlední řadě jsme ušetřili spoustu peněz. Šestinedělí (P2) hodnotím velmi kladně, sestřičky výborné, ani jedna se nechovala nepříjemně - byly tam spíš zralejší dámy (kolem 50), velmi empatické. Jednou vizitu vedl primář, jen proběhl a poptal se, jestli se máme dobře. Jinak vizita od mladé lékařky Slovenky, koukla kam potřebovala, zodpověděla dotazy a odešla.
Vybavení (sprchy, wc) za mě ok, vždy čisté. Že něco pamatují mi nepřekáželo.
V poradně jsem čekala déle jen jednou, když přišel akutní případ. Během 5 týdnů, co jsem do poradny docházela, jsem byla v péči 4 různých lékařů a jednoho přihlížejícího stydícího se medika. :-) Monitory odsýpají.
Podolí je, myslím, skvělá volba, lituji, že jsem tam nešla už na první porod (Neratovice).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9908
18.2.16 14:10

Rodila jsem 2014 září a předtm unor 2009 když to srovnám tak druhý porod a poporodní péče jak o mě tak o dítě mnohem lepší. Možná tím že jsem byla druhorodička tak mě tolik neotravovali s tím kojením :mrgreen: Na to že malá byla o měsíc dříve jsme to zvládali výborně. Dětské sestřičky výborné. Byli jsme tam týden a všechno v pohodě. Nadstandart nebyl volný, manžel ho pro mě chtěl, ale já ne.Byla jsem ráda že jsem si s někým popovídala, na pokoji jsme byli tři a doted mi zůstala jedna kamarádka. Před tím jsem byla 14 dní na rizikovém skoro celý týden sama tak jsem byla ráda za pokec.
Poradna netuším jak je narvaná, teď jsem tam nechodila nestihla jsem to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
272
18.2.16 16:51

Tak to jsou vcelku dobré zprávy, je ale na nic, že pro mě je hodně důležitý ten nadstandart, ale nemůžu si ho ani rezervovat, pokud nejdu na plánovaný císař a tedy nevím kdy budu rodit, pro mě je soukromí a hlavně ty sprchy dost důležité. Když jsem tam ležela s dcerou byl volný až třetí den…:-( A spíš to bude o štěstí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23296
18.2.16 17:10

@Evianka no ono i kdyby jsi mela termin cisare, tak ti to nepomuze. Ja ho mela, tyden pred jsem obesla cele Podoli, vsechny 3 patra vcetne pokladny a vsude mne rekli, ze si to takto dopredu zaplatit nemuzu i kdyz uz mam termin. Cisare mi delali v patek, tak jsem jim rekla, ze pokud se uvolni uz ve ctvrtek pokoj, at mi ho chytnou, ze ho budu platit i kdyz na nem jeste nebudu. Samozrejmne ze se nic nedelo a neustale byly „dle nich“ vsechny nadstandardy obsazene. V nedeli uz tam manzel nabehl, ze neni mozne ze behem 4 dni se neuvolni zadny z 19 nadstandardu, no a odpoledne uz jsem jeden mela. Myslim, ze ted v cervnu to nebude asi jinak :roll: Bud musis mit fakt velke stesti, nebo znamosti a nebo se hodne nahlas ozvat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama