Podolí aktuálně příjem k porodu a návštěvy

Anonymní
3.8.20 21:06

Podolí aktuálně příjem k porodu a návštěvy

Ahoj, prosím jsem prvorodička a za pár týdnů mě čeká porod. První část otázky, kam jít při začínajícím porodu - pohotovost, porodní sál nebo ty jejich ambulance? Případně jaké parta to jsou. Budu ráda za jakékoliv rady a typy.

A jak je to teď s návštěvava. Vím, že doprovod k porodu může.. Na šestinedělí už se pouští normálně nebo je to stále omezené? Četla jsem něco, že se může jen na hodinu, což mi přijde teda málo, když už tam dotyčný bude, tak nevidím důvod k nějakému časovému omezování. Neberu návštěvní hodiny.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18951
3.8.20 21:21
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím jsem prvorodička a za pár týdnů mě čeká porod. První část otázky, kam jít při začínajícím porodu - pohotovost, porodní sál nebo ty jejich ambulance? Případně jaké parta to jsou. Budu ráda za jakékoliv rady a typy.A jak je to teď s návštěvava. Vím, že doprovod k porodu může.. Na šestinedělí už se pouští normálně nebo je to stále omezené? Četla jsem něco, že se může jen na hodinu, což mi přijde teda málo, když už tam dotyčný bude, tak nevidím důvod k nějakému časovému omezování. Neberu návštěvní hodiny.

Pujdes do 4. patra k porodnim salum. A navstevy jsou jen na hodinu a pouze jedna osoba, aby se vystridaly navstevy u vsech rodicek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.8.20 22:00

@Cuddy děkuju.. a to jsou nějak přidělené hodiny, kdy tam teda za kterou ta návštěva může? Třeba že pokoje 1-5 mají návštěvy 14-15h, pokoje 6-10 zase za hodinu atd? Jinak v tom žádný smysl teda nevidím. :nevim: :think:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama