Podolí nebo Bulovka 2019/2020

56
2.11.19 18:20

Podolí nebo Bulovka 2019/ 2020

Ahoj holky, byla bych ráda, kdybyste mi poradily s výběrem porodnice nebo připsaly své zkušenosti. Miminko se nám má narodit začátkem roku 2020, vyšla mi registrace do vysněného Podolí. Nedávno jsem ovšem něco řešila na Bulovce a personál byl skvělý. Tak jsem na vážkách… Co bych si rozhodně přála, je epidurál a mít dítě po porodu na pokoji u sebe. Pak bych ráda nadstandard, ale vím, že nebývají moc volné… Bulovku mám blíž, ale to nehraje takovou roli. Prý tam moc nechtějí dávat epidurál, což bych zažila opravdu nerada. Podolí je zase špičkové pracoviště, i když dost drahé (ale to není velký problém)… Co byste mi poradily?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2.11.19 19:59

Ja rodila na Bulovce ted a nemuzu si to vynachvalit. Personal velmi mily a otevreny k diskuzi a mym prani. Je pravda, ze epidural kvuli jeho nevyhodam vetsinou nedoporucuji, ale kdyz ho budes chtit, daji ti ho. Ja vsak Bulovku vybirala naopak hlavne kvuli respektovani prirozeneho prubehu porodu a moznost si zvolit porodni polohu a porodila jsem uplne v pohode ve drepu a diky prijemnemu prostredi a personalu a zadne medikaci telo fungovalo jak ma a maly byl venku za dve hodky od prijezdu do porodnice. Maly mel 3,5 kg a sel na supermana, rozhodne si nedovedu predstavit, ze by me nekdo nutil ho tlacit v pololehu na koze, jako bohuzel jeste nuti ve vetsine porodnic, to bych teda asi fakt nedala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56
2.11.19 20:55

@Raketkamatka Děkuju moc. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.11.19 21:10

@Lorymk Ahoj,já rodila před rokem v Podolí a bylo to super. Měla sem dlouhý porod a neotevírala sem se ale měla sem úžasnou porodní asistentku a všechno mi vysvětlovala co mi budou píchat. A epidural mi nabízela ale říkala že je to takový poslední řešení kdyby to nešlo vydržet, naštěstí sem to dala bez toho. Personál na šestinedělí taky v pohodě, vždycky se přišli představit když se měnili směny a ptali se jestli něco nepotřebujeme. Kdybych si měla vybrat tak tam jdu znovu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56
3.11.19 16:50

@Simonkaa01 I tobě moc děkuji. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
857
3.11.19 21:35

Já také rodila v Podolí teď v srpnu a i v červenci 2017 (obojí císař) a naprosto super :palec:. Všichni moc hodní. Nenarazila jsem na nepříjemného člověka. Šla bych tam rodit znovu. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56
4.11.19 15:59

@Yasmina21 Super, děkuju! ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.11.19 14:42

@Raketkamatka To je super! Jsem fakt rada, že se na Bulovce posunuli… mám zkusenost 3 roky starou, nepřišlo mi tehdy, ze by byli nejak raketově sympatičtí… ale evidentně se tam dějou změny, viz treba, co ukazovali v dělníci života na mallu. Založila jsem skupinu na sdílení zkusenosti z Bulovky na FB, nechceš se přidat? https://m.facebook.com/…426498928896

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.11.19 19:20

@Lorymk ja rodila na Bulovce letos v srpnu a byla jsem moc spokojena. Ja chtela mensi porodnici takze jsem Podoli a Karlak zavrhla. Bulovku mam nejbliz a navic tam rodily kamaradky, ktere si to vychvalovaly. Ted s tim centrem porodni asistence, ktere tam otevreli, je na Bulovce spousta sikovnych porodnich asistentek. Ted v listopadu tam probehla rekonstrukce porodnich salu a myslim i na sestinedeli. Ja osobne byla spokojena od registrace po odchod z porodnice s nasi dcerkou. Vsichni super mili. Porod jsem mela nakonec bez zasahu…bez epiduralu, bez nastrihu ci siti. Je tam i skvele novorozenecke oddeleni coz povazuji za jeste dulezitejsi nez porod samotny. Ja byla s malou v porodnici o neco dele kvuli zloutence a musim rict, ze o ni bylo skvele postarano.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56
25.11.19 18:52

@AnnaNasska Děkuju moc! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
243
2.12.19 17:32

@Raketkamatka ahok, ja se prihlasila na Bulovce a prave jeste porad resim, zda jit rodit pod CAP nebo normalne s lekari? Ty jsi rodila s lekarem nebo pod CAP? Polohu jinou ti sami navrhli nebo jsi si rekla? A jakou polohu jsi nakonec vyuzila ( pokud je to moc intimni neodpovidej) zaujalo me ze se poloha moc neresi a pritom je to velmi dulezite pro porod…jinak jsem rada ze slysim chvali, zazim vsichni kolem se tvari, ze Bulovka je mimo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.12.19 18:20

@MP Evik sice to nebyla otazka na me, ale napisu svou zkusenost. Ja rodila pod porodnici protoze CPA bylo plne a meli stop. Nakonec mi ale doktorka, ktera mela sluzbu priradila stejne PA, takze jsem doktora u porodu nemela vubec. PA mi doporucila polohu na boku a pak klasicky jsem tlacila ve finale v polosede. Ja rodila poprve takze jsem se nechala vest a delala co mi bylo receno. Pokud ale chces mit volnost a mit jistotu ze budes rodit v poloze jakou si vyberes, pak bych volila CPA. Kazdopadne porodnice Bulovka je fajn :grinning: :thumbsup:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.12.19 22:50
@Lorymk píše:
Ahoj holky, byla bych ráda, kdybyste mi poradily s výběrem porodnice nebo připsaly své zkušenosti. Miminko se nám má narodit začátkem roku 2020, vyšla mi registrace do vysněného Podolí. Nedávno jsem ovšem něco řešila na Bulovce a personál byl skvělý. Tak jsem na vážkách… Co bych si rozhodně přála, je epidurál a mít dítě po porodu na pokoji u sebe. Pak bych ráda nadstandard, ale vím, že nebývají moc volné… Bulovku mám blíž, ale to nehraje takovou roli. Prý tam moc nechtějí dávat epidurál, což bych zažila opravdu nerada. Podolí je zase špičkové pracoviště, i když dost drahé (ale to není velký problém)… Co byste mi poradily?

Rodila jsem ted v zari. Na sestinedeli plno, takze posilali na gynekologii, kam miminka nesmi. I po cisari (po JIP), kdy clovek nemuze skoro chodit, aby si dosel za svym ditetem. A je to pry caste.
Jinak vsichni velmi hodni a prijemni. Ale laktacni tam vubec nefunguje, nikdo moc neporadi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama