Podolí, nebo jiná porodnice?

12
4.7.15 11:52

Podoli nebo jina porodnice?

Ahoj, brzo se budu muset zapsat do porodnice a rozhoduju se kam. Zatim zvazuju Podoli. Jakou mate s touto porodnici zkusenosti? Kde jste rodily vy? Mate nekdo doporuceni na nejakou porodnici?
Chtela bych rodit co nejprirozeneji a hlavne dostat dite hned po porodu a ne, ze prcka odnesou a prinesou mi ho az kdo vi kdy. Nechci aby to bylo uspisene, ale aby byla moznost rodit bez zasahu kdyz to pujde. Verim, ze zenske telo vi co dela, ale i tak chci urcite rodit v porodnici. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Bebuu
4.7.15 12:01

Ahoj jarodila u apolinare a byla jsem max. spokojena…

• Nahlásit
  • Citovat
4.7.15 12:41

@Bebuu svagrova rodila v podoli. Porod asi v pohode, ale sestinedeli. :roll: maleh mel zloutenku a sel na sviceni, no a hned tam dostal flasku s cizim materskym mlikem a meli pak hooodne velkej problem s kojenim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.7.15 13:32

@Annie3 Ahoj,ja rodila v podoli v lednu 2015..byl to cisar (indikace byla to ze jsem diabeticka 1typu a velky plod),a bez problemu, personal uzasny, pece a jidlo taky..jen vybaveni na sestinedeli je nedostatecne..byla jsem tam 10dni a prezila to..kladou duraz na kojeni, vjenuji se tam..ale je problem z registraci, hlasi se tam hooodne maminek..ja tam byla prevedena automaticky dietolozkou takze registraci jsem nepotrebivala :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5517
4.7.15 14:51

@Annie3 rodila jsem 2× v Motole a 1× v Podolí, spokojenost u obou porodnic. V Podolí se mě při porodu ptali na vše, zda mohou nastřihnout, jestli chci nechat dotepat pupečník, hned zkoušeli i přiložit, miminko jsem pak měla hned u sebe i na pokoji. V Motole podobné, jen v tom Podolí mi přišlo, že více komunikují s maminkou, ale také asi záleží na personálu. Každopádně za mě, já doporučuji obě porodnice ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3310
4.7.15 15:29
@Pavlínka1988 píše:
@Bebuu svagrova rodila v podoli. Porod asi v pohode, ale sestinedeli. :roll: maleh mel zloutenku a sel na sviceni, no a hned tam dostal flasku s cizim materskym mlikem a meli pak hooodne velkej problem s kojenim.

měla jsem prakticky ten samý problém, akorát neměl žloutenku, ale váhu nedonošence… synka se mi už nepodařilo kojit… :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bebuu
4.7.15 15:31

Cizi matersky mliko? To je snad zakazany ne? To bych jim tam teda stropila scenu… 8o :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
5517
4.7.15 15:32
@januschka píše:
měla jsem prakticky ten samý problém, akorát neměl žloutenku, ale váhu nedonošence… synka se mi už nepodařilo kojit… :cert:

teda to koukám 8o Mě zase nutili příkrm v Motole (nedala jsem), v Podolí naopak čekali, až se kojení rozjede samo, jen nabídli, že kdyžtak je tam možnost dokrmu cizím MM :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5517
4.7.15 15:34
@Bebuu píše:
Cizi matersky mliko? To je snad zakazany ne? To bych jim tam teda stropila scenu… 8o :cert:

Proč? Mě tedy přijde lepší cizí mateřské mléko než UM… To není tak, že ti miminko strčí k jiné mamině na nakojení, mají tam mléčnou banku ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bebuu
4.7.15 16:00

@Lind002 ja vim, ale za me teda urcite ne…

• Nahlásit
  • Citovat
4.7.15 16:18

Mali moji taky dali mleko s banky.teda jen jednou..nez jsem se poradne rozkojila..rozhodne lepsi nez um..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.7.15 16:24

Jinak v Podoli cisar a pohoda..bez problemu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13920
4.7.15 17:12

@Annie3 kdybych musela volit mezi pražskými porodnicemi, jednoznačně bych volila podolí :palec: :palec: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1866
4.7.15 17:56

Rodila jsem tam před necelými pěti měsíci a spokojenost. Měla jsem teda rychlý a bezproblémový porod. Také jsem si přála vše bez zásahů (pokud možno, věděli jsme, že malá bude mít nízkou porodní váhu). Vše proběhlo podle mých představ, mimino jsem měla hned na prsou, hned se zkoušelo přisátí. Porodní sály krásně vybavené, soukromí. šestinedělí teda vypadá jak za komunistů, respektive se od komunistů nic nezměnilo. Dětské sestry dobré, dospělácké horší. Je potřeba si o vše vysloveně říct, samotné moc nechodily a neptaly se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.7.15 18:05

Ahojky, já se registrovala do Podoli minuly týden. Ta registrace je vázne hukot… Ale nemožné to není, sama jsem toho dukazem :) Podoli jsem si vybrala proto, ze jsem slyšela jen samé kladně recenze na chování personálu a kvalitu pece a taky proto, ze ho mám kousicek :) každopádně když se budeš registrovat, registrace začíná každy den v 8:00 a každy den zaregistrují jen 12 uchazecek. Lepší je byt na tom jejich webu už v 7:55 a aktualizovat - občas to spouštějí dřív :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama