Podpora chuti k jídlu u dospělého člověka

14
20.8.20 12:14

Podpora chuti k jídlu u dospělého člověka

Dobrý den všem, nemá tu někdo zkušenost s nějakou podporou chuti? Od samovolného potratu který se stal minulý rok, mám problém s jídlem. Že bych ještě byla nějak ve stresu si nepřipadám, ale váha se mi skoro rok drží na nějakých 41kg. Nutím se k jídlu ale ne pořád to jde. Mám den kdy bych snědla celou lednici a den kdy si večer vzpomenu že jsem za celý den nic nesnědla. Potřebovala bych nějaký tabletky nebo něco co mi vyvolá hlad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27716
20.8.20 12:22
@Miminko9 píše:
Dobrý den všem, nemá tu někdo zkušenost s nějakou podporou chuti? Od samovolného potratu který se stal minulý rok, mám problém s jídlem. Že bych ještě byla nějak ve stresu si nepřipadám, ale váha se mi skoro rok drží na nějakých 41kg. Nutím se k jídlu ale ne pořád to jde. Mám den kdy bych snědla celou lednici a den kdy si večer vzpomenu že jsem za celý den nic nesnědla. Potřebovala bych nějaký tabletky nebo něco co mi vyvolá hlad.

Zkus Nutridrink. Jako obézní lidi, tak i ty hubená musíš na jídlem prostě přemýšlet a začít se pravidelně stravovat. Třeba se nechat i vyšetřit, jestli nemáš třeba problém ve střevech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3695
20.8.20 12:23

Asi si budeš muset, pokud jsi jinak zdravá (byla jsi u lékaře), nařídit 5× denně budík a najíst se. S nějakým preparátem by ti mohli poradit v lékárně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50556
20.8.20 13:02

Endikronolozka nam v cervnu u dcery poradila vitamin B, ze ji mame davat, ze po nem bude mit chut na jidlo. Predpokladam, ze by to melo fungovat i na dospele.
U nas to zatim funguje. Kdyby nefungovalo, tak ji neco predepise po dalsi kontrole. Dochazime kazdeho pul roku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
20.8.20 13:22

Děkuji.. u lékaře jsem s tím nebyla. Vyzkouším nutridrink a vitamíny B, jestli to nezabere zajdu k lékaři

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama