Podpora nepřišla proč?

Anonymní
16.4.20 22:20

Podpora nepřišla proč?

Dobrý den, už se Vám stalo, že po dobu těhotenství Vám chodila podpora vždy včas a pak se najednou opozdila?
Popřípadě nemeli by mi dát vědět, kdyby mi ji přestali posílat?
Vždy mi chodila včas už asi půl roku a teď najednou nic.
Jsem z toho zoufalá, protože teď v těhotenství je to můj jediný příjem.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

19448
16.4.20 22:21

No podpora je zhruba toho půl roku, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24139
16.4.20 22:22

Jako podpora v nezaměstnanosti? Ta je jen na půl roku ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58819
16.4.20 22:24
@Anonymní píše:
Dobrý den, už se Vám stalo, že po dobu těhotenství Vám chodila podpora vždy včas a pak se najednou opozdila?
Popřípadě nemeli by mi dát vědět, kdyby mi ji přestali posílat?
Vždy mi chodila včas už asi půl roku a teď najednou nic.
Jsem z toho zoufalá, protože teď v těhotenství je to můj jediný příjem.

Jaká podpora?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.4.20 22:27

První mi přišla v prosinci, takže to ani půl roku není. A kdyby, tak mi chodila pořád ta samá částka bez toho, aniž by mi ubirali na % z platu, jak to mělo být. Asi protože jsem otehotnela. Nevím, nikdo mi nic nevysvětlil a ani žádný papíry nemám. :nevim: Proto to právě nevím, proč teď nepřišla. V papírech mám pořádek.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.4.20 22:28

Podpora v nezaměstnanosti.

• Nahlásit
  • Citovat
4213
16.4.20 22:29

Musela si v listopadu podepisovat rozhodnuti o přiznané podpoře a vypočítané částky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58819
16.4.20 22:30
@Anonymní píše:
První mi přišla v prosinci, takže to ani půl roku není. A kdyby, tak mi chodila pořád ta samá částka bez toho, aniž by mi ubirali na % z platu, jak to mělo být. Asi protože jsem otehotnela. Nevím, nikdo mi nic nevysvětlil a ani žádný papíry nemám. :nevim: Proto to právě nevím, proč teď nepřišla. V papírech mám pořádek.

Hlasis se na up? Pravidelně? Máš správě nahlasenou adresu? Oni totiž vše posílají, máš mít výměru atd.. Podpora je na 5 měsíců, jak psaly holky, v případě porušení podmínek ji můžou odebrat.. Vždy ti přijde od nich lejstro

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24139
16.4.20 22:36
@Anonymní píše:
Podpora v nezaměstnanosti.

Tak asi ti bylo jasné, že to nebude chodit věčně, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.4.20 22:38

@martina.se
Ano, pravidelně každý měsíc tam chodím a i adresu mají, všechno.
Kdyby mi ji přestali posílat, tak mi mohli dát aspoň nějak vědět, ale nikdo nic.
No ještě počkám pár dní, třeba se to vážně jenom opozdilo.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.4.20 22:40

@pikola Jasne mi to bylo, nejsem naivní.
Ale nikde nemám nic napsáno do kdy, ani mi nikdo nic neřekl. O to jde.

• Nahlásit
  • Citovat
58819
16.4.20 22:42
@Anonymní píše:
@martina.se
Kdyby mi ji přestali posílat, tak mi mohli dát aspoň nějak vědět, ale nikdo nic.

Tak tam zavolej.. V úvodu jsi psala, že nemáš žádné Papíry, ale výměru dostává hned na začátku. Čert ví, jak je to teď, mají toho moc :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
490
16.4.20 22:43
@Anonymní píše:
@martina.se

Podpora v nezaměstnanosti se platí do 50 let - 5 měsíců.. Takže pokud jsi dostala první platbu v prosinci, to znamená že jsi vedena od listopadu?? A podpůrčí dobu si musíš hlídat sama, určitě jsi dostala poučení :nevim: Uvidíš.. Když tak tam v pondělí zavolej a informuj se ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.4.20 22:43

Kvůli stěhování jsem musela na pracak, pak jsem se odstěhovala a přešla i na jiný pracak i s novým trvalým bydlištěm. Jenže jsem zjistila, že jsem těhotná a od té doby se mnou nikdo nic neřešil a osobně nemůžu vědět na co se ptát, kdyz s tím nemám zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
11798
16.4.20 22:45

Hele ale něco si dostat musela. Ja výměru dostala na schůzce kde mě evidovali, ale je pravda, že už je to nejaky pátek. Zavolej tam

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama