Podpora otěhotnění pro oba - co vybrat?

Anonymní
27.11.20 17:47

Podpora otěhotnění pro oba - co vybrat?

Dobrý den,
ráda bych se zeptala co byste doporučili na podporu otěhotnění pro mě i přítele. Dítě jsme začali počínat před 14 měsíci a stále se nedaří. Dlouhodobě beru kyselinu listovou a přítel selen se zinkem. Ráda bych vyzkoušela něco víc než vitamíny - máte zkušenosti s Inofolem, Fertility blend pro páry a nebo doporučujete úplně něco jiného? Co z toho vybrat? Pročetla jsem si k tomu informace na internetu, ale nemůžu se rozhodnout.
Gynekolog říkal, že nás ještě posílat na vyšetření nikam nebude, je nám oběma do 30 let, plánujeme první dítě a chce tomu ještě nechat čas. Ráda bych to však začala něčím podporovat, něco alespoň vyzkoušet.
Děkuji všem za rady a přeji pěkný zbytek večera :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
801
27.11.20 18:08

Já bych na vyšetření šla. Obvykle se chodí po roce. A kromě vitamínu máte jinak jaký životní styl? Třeba strava, alkohol atd taky udělá hodně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2739
27.11.20 18:18

Necpala bych peníze do farmaceutického průmyslu a šla bych na vyšetření. Nejsi až tak mladá (bez urážky) a rok je docela dlouhá doba, minimálně spermiogram a tvůj hormonální profil, pokud tohle bude ok, můžete se dál snažit bez doktorů. Navíc tyhle "zázraky " na otěhotnění jsou stejně většinou placebo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
280
27.11.20 18:24

S @Berry77 naprosto souhlasím.
Jestli máte za sebou každoměsíční víc než roční snažení, normální gynekolog posílá na spermiogram a hormonální profil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8162
27.11.20 18:57
@Anonymní píše:
Dobrý den,
ráda bych se zeptala co byste doporučili na podporu otěhotnění pro mě i přítele. Dítě jsme začali počínat před 14 měsíci a stále se nedaří. Dlouhodobě beru kyselinu listovou a přítel selen se zinkem. Ráda bych vyzkoušela něco víc než vitamíny - máte zkušenosti s Inofolem, Fertility blend pro páry a nebo doporučujete úplně něco jiného? Co z toho vybrat? Pročetla jsem si k tomu informace na internetu, ale nemůžu se rozhodnout.
Gynekolog říkal, že nás ještě posílat na vyšetření nikam nebude, je nám oběma do 30 let, plánujeme první dítě a chce tomu ještě nechat čas. Ráda bych to však začala něčím podporovat, něco alespoň vyzkoušet.
Děkuji všem za rady a přeji pěkný zbytek večera :srdce:

Po roce snažení má lékař dělat vyšetření, nevim nač čeká…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2802
27.11.20 18:57

Pro chlapa Folandrol a pro tebe Nosifol Forte DuoActive nebo Nosifol v tabletkach 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2739
27.11.20 21:22

@majdulacek Nosifol je béčko, hořčík a listovka za 600,– no nevím :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2802
27.11.20 21:33

@Berry77 Ja s nim mam dobrou zkusenost - srovnal mi cyklus, kazdy mesic hezky folikul 23mm, sliznice ukazkova a ovulace. Ale stejně cekame mimco jen diky IVF.. Ale primář mě v tom užívání podporil. Rekl bud Femibion 1 nebo Nosifol..
Ale kazdeho vec, co si zvoli.. :) Hlavne aby se zadarilo :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.20 23:43

Ahojky. Můj gynekolog doporučoval Nosifol Forte Duo Active. Já to pila každý den 1-2 sáčky a přítel obden, takhle mi to řekl gynekolog, i to dobře chutná, takové nasladle, jsou v tom minerály a vitamíny. Máme kluka čtyři měsíce :andel: :) doporučuji, tak na to koukni.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.20 23:45
@Berry77 píše:
@majdulacek Nosifol je béčko, hořčík a listovka za 600,– no nevím :think:

Přečti si složení… NosiFol Forte DuoActive je doplněk stravy, který obsahuje dva inositoly: myo-inositol a d-chiro-inositol a biologicky aktivní folát nejnovější generace Quatrefolic. Quatrefolic je na rozdíl od obyčejné kyseliny listové ihned připraven ke svým funkcím v lidském organizmu. Je proto přínosný u všech osob a zejména u těch, které mají z důvodu genetické variace genu pro MTHFR nižší schopnost aktivace kyseliny listové na její biologicky účinnou formu.

Folát se podílí na procesu dělení buněk a přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství.
Zinek přispívá k normální plodnosti a reprodukci. U mužů podporuje udržení normální hladiny testosteronu v krvi.
Selen a vitamín C přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem. Selen navíc přispívá k normální spermatogenezi.
Vitaminy B6 a B12 přispívají k normálnímu metabolismu homocysteinu. Vitamin B6 navíc přispívá k regulaci hormonální aktivity.

• Citovat
  • Nahlásit
2739
27.11.20 23:54
@Anonymní píše:
Přečti si složení… NosiFol Forte DuoActive je doplněk stravy, který obsahuje dva inositoly: myo-inositol a d-chiro-inositol a biologicky aktivní folát nejnovější generace Quatrefolic. Quatrefolic je na rozdíl od obyčejné kyseliny listové ihned připraven ke svým funkcím v lidském organizmu. Je proto přínosný u všech osob a zejména u těch, které mají z důvodu genetické variace genu pro MTHFR nižší schopnost aktivace kyseliny listové na její biologicky účinnou formu.Folát se podílí na procesu dělení buněk a přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství.
Zinek přispívá k normální plodnosti a reprodukci. U mužů podporuje udržení normální hladiny testosteronu v krvi.
Selen a vitamín C přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem. Selen navíc přispívá k normální spermatogenezi.
Vitaminy B6 a B12 přispívají k normálnímu metabolismu homocysteinu. Vitamin B6 navíc přispívá k regulaci hormonální aktivity.

Složení jsem četla, lék to není, jen doplněk stravy (přispívá, přispívá…). Věř a víra tvá tě uzdraví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat