Podpora v nezaměstnanosti když jsem měla HPP+ DPP současně.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jennydee
Povídálka 12 příspěvků 31.07.18 20:36
Podpora v nezam. když jsem měla HPP+ DPP současně.

Do průměr. čisté mzdy pro výpočet podpory v nezaměstnanosti se kromě HPP (posledních 5let) započítává nebo nezapočítává i Dohoda o provedení práce (poslední 3měsíce) tj. že jsem měla dvě zaměstnání.. Nebo mi to vypočtou JEN z HPP???

Reakce:

lootseek
Stálice 72 příspěvků 31.07.18 22:21

Pokud nebyla DPP dobou důchodového pojištění, tj. měsíční výdělek nepřesáhl 10.000,– Kč hrubého, tak bezpečně z HPP i když DPP byla jakoby „novější“ :palec:

Jennydee
Povídálka 12 příspěvků 01.08.18 06:28
@lootseek píše:
Pokud nebyla DPP dobou důchodového pojištění, tj. měsíční výdělek nepřesáhl 10.000,– Kč hrubého, tak bezpečně z HPP i když DPP byla jakoby „novější“ :palec:

Hm tak to je blbé…kdyby mi započítali i DPP (měsíčně to bylo pod 10.000,–) tak bych dostala větší podporu..

lootseek
Stálice 72 příspěvků 01.08.18 12:10

Ono by se to beztak nesčítalo, takže nedostala. Teda pokud tě dobře chápu. Nebo jsi tím myslela, že v rámci HPP byla výplata ještě nižší?

Jennydee
Povídálka 12 příspěvků 01.08.18 12:23

@lootseek
Nee, byla vyšší…ale máš pravdu, to se nezapočítává :( Děkuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >