Podpora v nezaměstnanosti a práce

Anonymní
24.2.21 19:41

Podpora v nezaměstanosti a práce

Dobry vecer, od 1.3. nastupuji do nove prace. Ale jeste ted do konce unora jsem klasicky vedena na UP. Dostanu tedy v breznu podporu v nezamestnanosti za unor? Asi ano ze? Omlouvam se za blbou otazku, ale nikdy jsem jinak na pracaku vedena nebyla, tak se jen chci ujistit.. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
46939
24.2.21 19:42

Ano

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2599
24.2.21 20:09

Ano :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
247
24.2.21 21:09

Ano dostaneš, hodně štěstí v nové práci :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.3.21 21:19

Ahoj mozu se sezptat k 7.4 dostanu výpověď fabrika konci. Ale mám do května rodicak mám nárok na podporu? Děkuji za odpověď

• Citovat
  • Nahlásit
1
24.3.21 17:12

Dobrý den, od 1.1.2021 jsem vedená na ÚP, když mi skončí podpora co pak. Do jiné práce mám nastoupit až v září. Nebo vzít aspoň něco mezi tou dobou než nastoupím jinam. Proč se ptám na pracáku jsem prvně jsem tedy samoživitelka syn už tedy starší 13 let. Ale prý se dá žádat o dávky, ale to se mi tedy nechce. Děkuji za odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2238
24.3.21 17:26
@Anonymní píše:
Ahoj mozu se sezptat k 7.4 dostanu výpověď fabrika konci. Ale mám do května rodicak mám nárok na podporu? Děkuji za odpověď

Co myslíte tím rodičák? Jestli rodičovský příspěvek, tak nemá vliv. Jestliže dostanete 7.4. (to „k“ jsem nepochopil) výpověď, tak váš pracovní poměr skončí 30.6. Jestliže jste na rodičovské dovolené (rodičák č,2), tak po jejím skončení nastoupíte do práce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7636
24.3.21 19:52
@EWWA75 píše:
Dobrý den, od 1.1.2021 jsem vedená na ÚP, když mi skončí podpora co pak. Do jiné práce mám nastoupit až v září. Nebo vzít aspoň něco mezi tou dobou než nastoupím jinam. Proč se ptám na pracáku jsem prvně jsem tedy samoživitelka syn už tedy starší 13 let. Ale prý se dá žádat o dávky, ale to se mi tedy nechce. Děkuji za odpověď.

No a co teda chceš vědět? Když ti skončí podpora, tak leda pro dávky nebo do práce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat