Podpora v nezaměstnanosti? Kdyz jsem nastoupil do práce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Renyzz
Nováček 4 příspěvky 15.01.18 10:49
Podpora v nezaměstnanosti? Kdyz jsem nastoupil do práce

Zdravím od 1.11 jsem byl na uradu práce a mel podporu nastoupil jsem do práce 13.1 přijde mi podpora jeste za prosinec nebo ne marně čekám a pořád nic diky za odpověď.

Reklama

Reakce:

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 32953 příspěvků 1 inzerát 15.01.18 11:01

@Renyzz podpora by ti měla přijít za prosinec i za část ledna.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62003 příspěvků 3 inzeráty 15.01.18 11:01

@Renyzz Ano, přijde, stejně jako za tu část ledna. Ovšem tedy říkat 15. že stále marně čekáš a pořád nic, je trochu mimo…

hofka
Extra třída :D 14954 příspěvků 1 inzerát 15.01.18 11:05

A za listopad přišla kdy?:-)

Renyzz
Nováček 4 příspěvky 15.01.18 11:14
Za listopad

Za listopad prisla uz 12 no ono se řekne 15 ale 20tého mam termín kdy musim vse poplatit :) ale děkuji ulevilo se mi bal jsem se ze podpora zanikla

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62003 příspěvků 3 inzeráty 15.01.18 11:20

@Renyzz Ale UP na to má 30 dní… a i když chápu, že to nebudeš číst rád, tak v lednu povětšinou chodí všechno spíše ke konci lhůty, protože díky uzávěrkám a dalšímu bordelu ani ty úřady povětšinou hned na začátku ledna „nemají peníze“.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.18 10:09

Ahoj,
Měla bych otázku.
Jsem nyní na vedená na úřadu práce a pobírám podporu v nezaměstnanosti, která se mi vypočítává z mateřské dovolené.
Ještě mi zbývají 2 měsíce do konce podpory.
Našla jsem si nyní práci od středy nastupuji. Samozřejmě, že paní na úřadu to ví a budu ukoncovat evidenci až tam v týdnu povezu smlouvu. Ale co když práci nebudu zvládat a dojíždění, je pak možné jít na podporu zpět? Samozřejmě, že se práce budu držet. Žádné nenakačenko nejsem :mrgreen: ale jen si raději zjišťuji kdyby náhodou.
Snad jsem nikoho nepohoršila a děkuji za odpovědi.
Hezký den. :)

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62003 příspěvků 3 inzeráty 30.04.18 10:33

Ano, je dočerpala by si ty nedobrané 2 měsíce, za předpokladu, že bys skončila ve zkušebce.

Dory22
Zasloužilá kecalka 863 příspěvků 30.04.18 17:04

@j.a.n.i1
Děkuji za info. Myslela jsem si to. :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Marty: Pomůžu-li svému příteli, zradím tátu

Dostala jsem do situace, kdy musím volit mezi pomocí příteli a mým tátou.... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama