Podpora v nezaměstnanosti po skončení rodičáku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bubunka
Kecalka 276 příspěvků 17.01.17 09:17
Podpora v nezaměstnanosti po skonceni rodicaku

Ahoj bude mi koncit rodicak, chodim na brigadu musim odnest na pracak smlouvu? popr mam narok na podporu v nezamestnanosti kdyz vydelek neni moc vysoky? pred rodicakem jsem nepracovala

Přečtěte si článek: Podpora v nezaměstnanosti 2018: Přehledně a jasně

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 17.01.17 09:19

Mam tušení že se to vylučuje.

Tris123
Kecalka 421 příspěvků 17.01.17 09:20

Teda nevím, ale pokud nemáš před rodičákem nic odpracované, tak na podporu nemáš nárok. Ale třeba už je to jinak ;)

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.17 09:21
@Tris123 píše:
Teda nevím, ale pokud nemáš před rodičákem nic odpracované, tak na podporu nemáš nárok. Ale třeba už je to jinak ;)

proč radíš takové nesmysly? vždy má nárok na podporu i když nepracovala, ale je pro všechny stejná a trvá 5 měsíců a postupně se snižuje

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 17.01.17 09:22
@Doe_Jane píše:
proč radíš takové nesmysly? vždy má nárok na podporu i když nepracovala, ale je pro všechny stejná a trvá 5 měsíců a postupně se snižuje

No ale i když pracuje?

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.17 09:24
@Nowuka2 píše:
No ale i když pracuje?

odpovídala jsem na to, že po rodičáku nemá nárok na podporu když nepracovala před rodičákem, nevím jestli tam je nějaké omezení, možná jí vyjde lépe být na podpoře než na brigádě :nevim:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 17.01.17 09:26
@Doe_Jane píše:
odpovídala jsem na to, že po rodičáku nemá nárok na podporu když nepracovala před rodičákem, nevím jestli tam je nějaké omezení, možná jí vyjde lépe být na podpoře než na brigádě :nevim:

Což je sice fajn, že by měla nárok na podporu, nicméně u ní hraje docela důležitou roli hlavně ta práce…
 https://www.avizo.cz/…denci-na-up/

Tris123
Kecalka 421 příspěvků 17.01.17 09:28

@Doe_Jane jak jsem psala, třeba je to už jinak, ale já tedy nikdy žádnou podporu nedostala, když jsem po škole nemohla najít práci :nevim: jestli je rodičák jiná situace, tak ok.

eumedon
Extra třída :D 13627 příspěvků 17.01.17 09:29

Rodičák s nárokem na podporu nesouvisí.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 17.01.17 09:29
@Tris123 píše:
@Doe_Jane jak jsem psala, třeba je to už jinak, ale já tedy nikdy žádnou podporu nedostala, když jsem po škole nemohla najít práci :nevim: jestli je rodičák jiná situace, tak ok.

To samozřejmě je jiná situace.

Bugaboo
Závislačka 2780 příspěvků 18 inzerátů 17.01.17 09:29

Ja jsem po rodicaku nastoupila na UP, podporu jsem mela, ale ne z platu, byla sem nucena odejit z prace, takze mi vypocetli uplne z minima podporu…prvni 2m cca 3500,–, dalsi 2m cca 3200,–…posledni mesic 2800,–…takze asi vyjde lepe byt byt na brigade predpokladam:-)

Kelsey
Hvězda diskuse 44777 příspěvků 17.01.17 09:30

Cerstva zkusenost, za me ted v praci hledaji na 14 dni zaskok unor a brezen, ze budu potrebovat dovolenou. Chtela to vzit kamaradka, ktere jsem rikala, je ted pres zimu doma, jenze ta je na podpore a nevyplati se ji jit na brigadu, pry by to bylo slozite a mohla by kvuli 14 dnum brigady o tu podporu prijit. Zamestnana ma byt od dubna ve sve praci, jak zacnou venku prace.

Tris123
Kecalka 421 příspěvků 17.01.17 09:32

@Nowuka2 a jakto? Stejně jako zakladatelka jsem neměla odpracováno, proč jsem neměla nárok a ona jej mít bude? Ze zvědavosti, kdybych to třeba musela někdy řešit… ale já odpracováno mám, tak by asi nebyl problém

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 17.01.17 09:37
@Tris123 píše:
@Nowuka2 a jakto? Stejně jako zakladatelka jsem neměla odpracováno, proč jsem neměla nárok a ona jej mít bude? Ze zvědavosti, kdybych to třeba musela někdy řešit… ale já odpracováno mám, tak by asi nebyl problém

Protože to je tzv. Náhradní doba zaměstnání.
http://socialni-poradna.eu/…rad-prace-2/

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >