Podpora a zvýraznění lehce vlnitých vlasů

9506
14.5.18 13:52

Podpora-zvýrazněné-lehce vlnité vlasy

Ahoj, bohužel se mi vlasy začaly narovnávat, asi vlivem hormonů (stárnu, no), chtěla bych podpořit, prostě zvýraznit jejich vlnění. Se spirálama, resp. loknama jako telefonní šńůry u starých telefonů jsem se už rozloučila, ale není nějaký přípravek, který by pomohl? vím, že dlouhé vlasy se mají foukat fenem v předklonu, někdo říká s difuserem-no nevím. díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1254
14.5.18 14:01

Používám krém Honey Curl od Schwarzkopfu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
167
14.5.18 14:10

Difuzér zkusit můžeš :).
Každopádně jsem pochopila, že kulma asi není volba - což by bylo nejednodušší. V tom případě prodávají v každé drogerii přípravky na podporu vlnění většinou ve spreji (pěna).
Taky není od věci si večer před spaním dát natáčky a nebo vlasy dát do nízkého drdolu a jít s nimi spát - ráno máte vlnitější vlasy :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
218
14.5.18 14:24

Fénem v předlonu docílíš efekt větší objem lokny určitě ne zkus kopit šampon a condicionér na podporu vlnitých vlasů… a po umytí a osušení si učeš vlasy a už nečesej vyfoukat přes difuzér a nechat doschnout nebude to za den ale pokud se ti kdysi točili přírodně mělo by se to obnovit jo a ještě nejlépe ostříhat a omladit vlas… :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
260
14.5.18 15:10

Mně se difuzerem vytvoří pěkné vlny a to mám bezne vlasy vlnité jen mírně.
Nastrikam sprejem na vlnite vlasy a v předklonu foukam, fénem nebo rukou je jakoby mackam, nadzvedavam v tom předklonu směrem k hlavě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9506
14.5.18 22:47
@kaktusik píše:
Nastrikam sprejem na vlnite vlasy a v předklonu foukam, fénem nebo rukou je jakoby mackam, nadzvedavam v tom předklonu směrem k hlavě.

Jakym sprayem konkretne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9506
15.5.18 21:35

@dana.dv diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9506
15.5.18 21:38
@klára.h12 píše:
Difuzér zkusit můžeš :).
Každopádně jsem pochopila, že kulma asi není volba - což by bylo nejednodušší. V tom případě prodávají v každé drogerii přípravky na podporu vlnění většinou ve spreji (pěna).
Taky není od věci si večer před spaním dát natáčky a nebo vlasy dát do nízkého drdolu a jít s nimi spát - ráno máte vlnitější vlasy :).

Co je nizky drdol?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9506
15.5.18 21:39
@kaktusik píše:

Kterym sprayem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9506
15.5.18 21:41
@Petistaaa píše:
Fénem v předlonu docílíš efekt větší objem lokny určitě ne zkus kopit šampon a condicionér na podporu vlnitých vlasů… a po umytí a osušení si učeš vlasy a už nečesej vyfoukat přes difuzér a nechat doschnout nebude to za den ale pokud se ti kdysi točili přírodně mělo by se to obnovit jo a ještě nejlépe ostříhat a omladit vlas… :palec:

A ktery spray a kondicioner?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
167
16.5.18 08:11

@tasa
drdol tesně nad krkem :), vezme vlastně jen spodní vlasy a nemusíš se bát, že ti to udělá nějaký zvláštní lokny na vršku hlavy :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
218
16.5.18 15:12

@tasa já používám značku MATRIX CURL PLEASE ale nevim jestli to jde volně objednat já objedávám přes kadeřnici

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9506
17.5.18 18:54
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie