Vzájemná podpora na Instagramu

1
6.6.20 22:23

Podporování se na instagramu

Ahoj holky :)
Jsem na mateřské a trochu mi už z toho hrabe, proto jsem se rozhodla, že se budu trochu více věnovat instagramu. Rádi bychom s kamarádkou založili skupinu na facebooku a instagramu. Pro všechny z nás, které bav instagram a chtěli by se vzájemně podpořit.

O co jde? Hoďte sem do komentářů svůj nick z instagramu, já vás přidám do skupiny, kterou pro tento účel vytvořím.

Vždy když přidáte fotku, stačí ji pak sdílet do skupiny a ostatní přidají like/komentář.

Podmínkou je tedy samozřejmě i sledovat ostatní holky ve skupině. Kdo přibude jako nový ve skupině napiště jen nová a ostatní dají follow.

Link na facebookovou skupinu pošleme do direktu. :-)

Mějte krásný den :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1189
6.6.20 22:27

A k čemu je to dobre? V tom tvém návodu jsem se Teda ztratila :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17083
6.6.20 22:29

A na co by mi to mělo byt? Krom toho, ze teda zpristupnim hromade cizich lidí svuj účet?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11137
6.6.20 22:34
@Kriss Tina píše:
A na co by mi to mělo byt? Krom toho, ze teda zpristupnim hromade cizich lidí svuj účet?

Psala, že jí začíná hrabat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2545
6.6.20 22:40
@Prof. Farnsworth píše:

tak možná si chce nahrabat followery… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
660
6.6.20 22:41

A pak, že je mateřská dovolená náročná, když ženské stíhají vymýšlet takovéto věci. :nevim: My s mužem asi před měsícem googlili co je to hashtag. Asi jsme jako třicátníci v tomhle světě už úplně out. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2545
6.6.20 22:46

@pomme # :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5962
6.6.20 22:47
@Prof. Farnsworth píše:

Tak to pak chápu takový její “koníček” o ničem :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1390
6.6.20 22:51

@vendysar nebylo by lepší věnovat se dítěti? :think:
A tohle „mějte krásný den“ :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9348
6.6.20 22:54

Taky nechápu, proč bych měla sledovat hromadu cizích pipin, které denně vystaví na instaramu svoje selfie/svoje nehty/ranní kafe/nějaké hodnotné moudro/fotku v plavkách. Nedejbože nějakou „úplně nenápadnou“ reklamu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17083
6.6.20 22:56

@AnastazieB no přece abys je podpořila :mrgreen: hodila jim nějaké to srdíčko a komentik jak jim to sluší :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
284
6.6.20 23:08

Já sice instagram používám docela dost, ale jsem přeci jenom z té mladší generace (23 let) a baví mě to, ale tyhle skupiny, kde se lidi navzájem sledují a dávají si komentáře a likes ke každé fotce, to většinou používají lidi, kterým jde jasně o nějaké spolupráce, aby to vypadalo, že se jejich obsah líbí hodně lidem a firmy se o ně začaly případně zajímat - spíše pokud se chceš věnovat instagramu a baví tě to, tak začni pracovat na svých fotografických dovednostech, přečti si něco o algoritmu, co je to hashtag a uvidíš, že nějakou skupinu pak nebudeš potřebovat :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.6.20 23:27

@vendysar - pokud chcete pomoci s instagramem, klidně mu napište do zpráv. Pracuji v online a influence marketingu.
Skupinky jsou bohužel realita Instagramu, ale ve většině případů skutečný dosah nepřinesou. :)

Ještě bych se ráda vyjádřila k ostatním komentářům, původně jsem nechtěla, ale prostě mi to nedá. Nevím proč by měl být tenhle koníček ujetý nebo kde berete přesvědčení, že snad paní trávením na Instagramu zanedbává svoje dítě. Třeba se věnuje Instagramu v době kdy já pracuji a vy zarytě diskutujete na eMimino. Takže nevím jestli je na místě tady někoho odsuzovat, smát se mu nebo ho nazývat Pipinou.
Instagramu zdar :blush: :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
472
7.6.20 05:46

Lepší by bylo kdyby sis našla koníček, který tě něco naučí nebo nějakou brigádu ať nás pár kaček. K čemu ty ta skupina bude? Je vidět že lidem bere technika a internet mozek :roll:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3329
7.6.20 06:36
@vendysar píše:
Ahoj holky :)
Jsem na mateřské a trochu mi už z toho hrabe, proto jsem se rozhodla, že se budu trochu více věnovat instagramu. Rádi bychom s kamarádkou založili skupinu na facebooku a instagramu. Pro všechny z nás, které bav instagram a chtěli by se vzájemně podpořit.

O co jde? Hoďte sem do komentářů svůj nick z instagramu, já vás přidám do skupiny, kterou pro tento účel vytvořím.

Vždy když přidáte fotku, stačí ji pak sdílet do skupiny a ostatní přidají like/komentář.

Podmínkou je tedy samozřejmě i sledovat ostatní holky ve skupině. Kdo přibude jako nový ve skupině napiště jen nová a ostatní dají follow.

Link na facebookovou skupinu pošleme do direktu. :-)

Mějte krásný den :P

Instagr.je mi u pr.le, nemam ho ani nemininim mit..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama