Reklama

Podprsenka bez ramínek pro větší prsa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zelenoockaa19
Zasloužilá kecalka 962 příspěvků 28.02.17 09:42
podprsenka bez ramínek pro větší prsa

Ahoj, prosím o radu. Potřebovala bych si koupit podprsenku, která udrží prsa velikosti D a více bez ramínek. Máte některá? Které jsou nejlepší? :nevim: Děkuji za radu.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

tkub
Zasloužilá kecalka 906 příspěvků 28.02.17 09:53

Ahoj, také mám D-E, ale žádnou takovou jsem nikdy nenašla :(

zelenoockaa19
Zasloužilá kecalka 962 příspěvků 28.02.17 09:54

@tkub Nestraš:( potřebuji ji do šatů. Ať mi nikdo netvrdí že velká prsa jsou výhra! Už roky vyhrožuji že si je nechám zmenšit :D

smurfka
Nadpozemská drbna 29392 příspěvků 28.02.17 10:00

Možná nejdeš, ale držet nebude..tak si kup pruhledné ramínka..dají se koupit i zadní pruhledné i přes ramena..to by mohlo jakžtakž udržet..

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 28.02.17 10:01
@zelenoockaa19 píše:
Ahoj, prosím o radu. Potřebovala bych si koupit podprsenku, která udrží prsa velikosti D a více bez ramínek. Máte některá? Které jsou nejlepší? :nevim: Děkuji za radu.

Já to řeším silikonovým ramínkem, prostě vezmu si klasickou podprdu, silikon ramínko dám jen jedno za krk. Takže není téměř nic vidět.
Nebo zkus vyztužený korzet bez ramínek.

zelenoockaa19
Zasloužilá kecalka 962 příspěvků 28.02.17 10:05

@Borůvka1990 Korzet už mi v té době co to potřebuju nemusí být a právě s tím silikonovým to řeším taky ale nevypadá to moc pěkně a za krkem mě to příšerně tlačí…

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 28.02.17 10:08
@zelenoockaa19 píše:
@Borůvka1990 Korzet už mi v té době co to potřebuju nemusí být a právě s tím silikonovým to řeším taky ale nevypadá to moc pěkně a za krkem mě to příšerně tlačí…

Hele tak máš prostě velká, nepevná prsa. Změň šaty, silikon nepevný prsa neutáhne, rupne ti.
Jinak korzet můžš zvolit šněrovací, takže se přizpůsobí postavě :nevim:

zelenoockaa19
Zasloužilá kecalka 962 příspěvků 28.02.17 10:11

@Borůvka1990 Pevné jsou docela právě :D ale ono velikost 75 E něco váží i když je docela zpevněná :D No zkusím zajít do obchodu a pár jich vyzkoušet až se dostanu do města. Snad něco najdu:).

Mochomurka83
Závislačka 3855 příspěvků 28.02.17 10:12

@zelenoockaa19 a co zkusit nejakou specializovanou prodejnu spodniho prádla? Tam by meli byt schopni říct, jestli takova sprnda je nebo už to bez raminek nepujde. :nevim:

smurfka
Nadpozemská drbna 29392 příspěvků 28.02.17 10:13

@zelenoockaa19 co si na šaty nechat našit ramínka..u nějaké švadleny..

zelenoockaa19
Zasloužilá kecalka 962 příspěvků 28.02.17 10:16

@smurfka Když ji neseženu tak to tak dopadne, kolegyně by mi to upravila - je švadlena. Ale říkala jsem si že by se pořádná podprda bez ramínek mohla hodit častěji:)

markyj
Závislačka 4018 příspěvků 1 inzerát 28.02.17 10:18

Já mám tento typ
https://www.spravnapodprsenka.cz/…e-strapless/

Mám prsa velikost E a drží pěkně, ale tak tak hezký tvar poprsí jako klasická podprsenka tedy určitě neuděla, jen prostě vše drží na svém místě :nevim:

zelenoockaa19
Zasloužilá kecalka 962 příspěvků 28.02.17 10:20

@markyj Díky, zkusím si ji někde vyzkoušet!

Pipet
Generální žvanilka 24066 příspěvků 28.02.17 10:25

Musíš mít dost pevný obvod, aby to udržel bez ramínek…

fifinka609
Kelišová 6915 příspěvků 28.02.17 10:49
@zelenoockaa19 píše:
@Borůvka1990 Korzet už mi v té době co to potřebuju nemusí být a právě s tím silikonovým to řeším taky ale nevypadá to moc pěkně a za krkem mě to příšerně tlačí…

Jsi těhotná? Jinak prsa 75E není žádná hrůza, ale na korzetovou podprsenku je cokoliv nad 80B nic moc. Moc nerozumím tomu, když si někdo koupí šaty a teprve POTOM shání nestandardní podprsenku. Osobně bych si nechala ušít korzet a nebo vyměnila šaty. A silikonové ramínko bych škrtla ze světa, to už radši bez podprsenky.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama