Podpůrčí doba a těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
28.1.22 15:09

Podpůrčí doba a těhotenství

Ahoj maminy,
ke 20.3. 2022 mám poslední den čerpání podpůrčí doby, jsem doma na rizikovém kvůli náročné práci, kor ještě s respirátorem bych ty směny neudýchala.
Měla jste to takhle některá? Končí mi čerpání v březnu a termín s maličkou mám v květnu. Jen mě zajímá zda nebudou mít problém s prodloužením, na ty necelé dva měsíce a pak mám nástup na mateřskou.
Musím někde vyzvedávat nějaký formulář, nebo stačí zajít za gynekoložkou a ta mi k tomu něco vypíše? V tomhle docela plavu :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14860
28.1.22 15:18

A kdy máš v květnu termín porodu? Na materskou musíš nastoupit 6-8 týdnů před porodem. Tak to ti musí vycházet tak nějak akorát ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.1.22 15:26

@JancaS84 Termín mi dali 13.5.2022 a kontrolu u gyn mám za dva týdny, co jsem tak pochopila tak nástup na mateřskou za mě bude vyřizovat doktorka? Myslím tu žádost, jsem v tomhle prvně takže pořád plaším abych něco nevynechala :)

• Citovat
  • Nahlásit
14860
28.1.22 15:29
@Anonymní píše:
@JancaS84 Termín mi dali 13.5.2022 a kontrolu u gyn mám za dva týdny, co jsem tak pochopila tak nástup na mateřskou za mě bude vyřizovat doktorka? Myslím tu žádost, jsem v tomhle prvně takže pořád plaším abych něco nevynechala :)

No, tak to ti akorát vychází. 20.3. ukončís neschopenku a k 21.3. nastoupís na mateřskou a nemusíš nic řešit. Papír dostaneš na gynde, vyplnís a dáš zaměstnavateli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat