Podpůrné látky/cviky/rady na otěhotnění.

Anonymní
29.3.21 00:33

Podpůrné látky/cviky/rady na otěhotnění.

Ahoj, máte prosím někdo zkušenost s nějakýma tabletkama, gely, čaji na podporu pro otěhotnění, je toho strašně mnoho a tak se ptám přímo tady, co Vám vypomohlo (chápu že nic není 100%) ale něco co napomůže otěhotnění? Zkouším teď kontryhel tak uvidíme… Popř. Kdyby jste měli třeba i nějaký cviky. Prostě všelijaké rady. :) Moc děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
772
29.3.21 01:40
@Anonymní píše:
Ahoj, máte prosím někdo zkušenost s nějakýma tabletkama, gely, čaji na podporu pro otěhotnění, je toho strašně mnoho a tak se ptám přímo tady, co Vám vypomohlo (chápu že nic není 100%) ale něco co napomůže otěhotnění? Zkouším teď kontryhel tak uvidíme… Popř. Kdyby jste měli třeba i nějaký cviky. Prostě všelijaké rady. :) Moc děkuji.

Kontryhel v kombinaci s malinikem.
Musi byt oboje caje sypane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.3.21 01:53
@janikema90 píše:
Kontryhel v kombinaci s malinikem.
Musi byt oboje caje sypane.

A v jakém poměru, Zajdu si zítra koupit oba tyto čaje sypané, jelikož mám sackovej obyč. Z lékárny.
Jestli namíchat obě dohromady, kolik g atd? A pít ho celý měsíc?

• Citovat
  • Nahlásit
772
29.3.21 02:17
@Anonymní píše:
A v jakém poměru, Zajdu si zítra koupit oba tyto čaje sypané, jelikož mám sackovej obyč. Z lékárny.
Jestli namíchat obě dohromady, kolik g atd? A pít ho celý měsíc?

Ne, nemichat. Pit kazdy zvlast. Jednu kavovou lzicku, zalit do klasickyho hrnku. Jeden rano a druhy vecer. Uz si nepamatuju ktery/kdy.
Ale myslim, ze jsem to i stridala.
Pila jsem cely mesic, vynechala jsem jen v dobe ms.

No a ta druha uz ani neprisla 🙂

Normalne bych tomu asi ani neverila, ale otehotnely takhle tri moje kamaradky/zname. Tak jsem to zkusila taky. Hlavne proto, ze to stoji par korun.
Je ale dulezite mit jistotu, ze je partner v poradku.
Jeden caj podporuje ovulacni hlen, druhy podporuje rust delozni steny.
Kdyz ma ovsem partner spatny spermiogram, tak caje nikoho nespasi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2133
29.3.21 07:32

Jak píše Janik nade mnou, dost zalezi, kde je u vás problém. Pokud je hlubší nebo u chlapa, tak se můžeš napajet čaji jak chceš, a nezabere to :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
29.3.21 07:42

My jsme se s partnerem nechali vyšetřit, zjistil se problém u něho, nasadili se mu hormony a jí vitaminy na plodnost. Mně se ale zjistil nedostatek kyseliny listové, která je v těhotenství mega důležitá, nevím, jestli přímo podporuje plodnost, ale jejím braním nic nezkazíš. Prodává se volně, ve velkých dávkách na předpis, ale zašla bych nejprve asi na ty testy, pokud jste to neudělali. Jinak jsou speciální vitaminy na podporu plodnost, ty čaje jsou fajn určitě, pak třeba maca peruánská… Držím palce. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15894
29.3.21 08:24

Dovolím si přihřát polívčičku:
https://www.emimino.cz/…ankovani/11/?… … možná to někomu pomůže. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
29.3.21 08:53

Terapie dle paní Mojžíšové. Nejen cviky, ale taky si nechat povolit kostrč, pokud to bude potřeba. Upínají se na ni svaly pánevního dna a pokud jsou stažené, může být pánev nedostatečně prokrvená, což může mít vliv na plodnost..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat