Podpůrné prostředky na porod?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ghzkmk
Povídálka 33 příspěvků 16.08.18 12:36
Podpůrné prostředky na porod?

Užívaly jste tyto věci?
a) čaj z maliníku
b) balonek Aniball či Epino + masáž hrázi
c) homeopatika
d) těhotenské cvičení
A jak to ovlivnilo nástřih, bolesti, rychlost porodu a očistky?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 10899 příspěvků 16.08.18 12:38

U prvního vse kromě homeopatik. U druhého nic. Oba porody priserne s rupturou třetího stupně ;) takže za mne efekt nula

Celeste97
Zasloužilá kecalka 732 příspěvků 16.08.18 12:44

Nic z toho, nijak sem se na porod nepřipravovala. Měla sem odrozeno za 5 hodin od první kontrakce, pár stehů ale nic hrozného.

Klanel
Kecalka 320 příspěvků 2 inzeráty 16.08.18 12:46

Nepouzivala jsem nic. U prvniho nastrih, u druheho jsem se potrhala. Oboje siti bolelo stejne (jako prase), ale poraneni bylo u obou „jen“ I. stupne.

IvePr
Zasloužilá kecalka 889 příspěvků 16.08.18 12:47

Mela jsem aniball a malinik… Prvni bolesti v nedeli vecer a mala se narodila az v utery k obedu. Ale bez zraneni, nastrihu…

bublinek
Kelišová 5191 příspěvků 16.08.18 12:54

pouze maliník, bez poranění, ale bylo to delší 1.dcera 15 hodin a 2. dcera jen 6 hodin

ghzkmk
Povídálka 33 příspěvků 16.08.18 12:55

A co krvácení po porodu?

Pety2
Ukecaná baba ;) 2490 příspěvků 16.08.18 12:58

U první jen maliník, porod velmi rychlý (pod 5 hodin), bez poranění :-) Teď zase piju jen maliník, 10 dní do termínu, tak uvidíme.

Tichošlápek
Extra třída :D 10899 příspěvků 16.08.18 12:59

@ghzkmk u obou cele sestinedeli ;)

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 16.08.18 13:02

@ghzkmk pila jsem caj z maliniku a masirovala hráz… porod rychlý, ale měla jsem rupturu třetího stupně a spoustu spoustu stehů… takže si myslím, ze to bylo úplně k ničemu. Ocistky tři týdny… do konce sestinedeli jsem ale stihla i MS… takže tak :)

IvePr
Zasloužilá kecalka 889 příspěvků 16.08.18 13:04

Po pár dnech už jen špinění, po cca 3 týdnech nic @ghzkmk

Overlook
Kecalka 307 příspěvků 16.08.18 13:04

Aniball a maliník, prvorodička. Porodila jsem za 7 hodin, co jsem začala cítit kontrakce. Ale že by to bylo maliníkem si moc nemyslím. Někdo rodí hodiny a hodiny, někdo to má hned. Ale byla jsem bez nástřihu, bez poranění, ani jeden steh. Dcera na tři zatlačení venku a ještě měla nějak blbě jednu ruku. A tam si myslím, že mi pomohl ten Aniball.

GirlsNick
Kecalka 403 příspěvků 16.08.18 13:09

Nepoužívala jsem nic, malou jsem porodila za 4h od prasknutí vody s mírným nastřižením. :palec:

Overlook
Kecalka 307 příspěvků 16.08.18 13:10
@ghzkmk píše:
A co krvácení po porodu?

Asi 4-5 týdnů a z toho asi 2 nebo 3 týdny docela jatka, už si moc nepamatuju. Pak už slabší krvácení a špinění. Do konce šestinedělí byl pokoj a menstruaci jsem dostala přesně 2 měsíce po porodu, nekojila jsem.

Pluschball
Stálice 68 příspěvků 16.08.18 15:44

Ja jen od 34tt pila pupalkový olej, jinak nic. Porod s nástřihem, ale jen kosmetika nic hrozného

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >