PODRÁŽDĚNÁ KŮŽE NA INTIMNÍ PARTII

Anonymní
28.5.21 21:43

PODRÁŽDĚNÁ KŮŽE NA INTIMNÍ PARTII

Zdravím Vás všechny. Vím že se emimino smí používat od 16 ale nutně potřebuji pomoc. Je 13 a před včerejškem jsem si poprvé oholila tam dole. Použila jsme ostrou žiletku, správný směr a kondicionér. Při holení to neskutečně bolelo. Po oholení to tam mám zarudlé, červené pupínky a dokonce i pupínky s hnisem (beďary) které se dají vymacknout. Celou oblast tam EXTRÉMNĚ citlivou a jakkolov s epohnu bolí to jak SVINĚ a vážně si nevím s tím rady. Ráda bych uvítala nějakou radu aby mi ty chloupky nezarostly, aby mi narostly co nejdříve, abych se zbavila bolesti, no prostě abych s zbavila těch pupínku a aby jsme měla zase v pořádku tu kůži pokud je to tím že je podrážděná. Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9812
28.5.21 21:46

Kondicioner je na vlasy. Když už tak pouzivej gel na holení. Hlavně si na to už nic nepapli a nech to dýchat. Ono se to zklidni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22603
28.5.21 22:26

Kondicioner nepatří na pokožku, dává se do konecku vlasu a už vůbec nechápu proč si ho cpát do intimních partii. Už tam nic nedavej, jdi spát naostro. Něco jsi delala blbě, bolet to nemá a nic tam nemackej, nebo si tam jeste něco zaneses.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat