Podrážděný obličej

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
krupilovaanna
Povídálka 24 příspěvků 02.08.19 18:07
Podrážděný obličej

Ahoj holky. Chtěla bych se poradit a zároveň znát Váš názor a zkušenosti. V únoru začal můj boj se zuby ( bývalá zubařka mi nechala pod plombami kazy, prožraly se do nervů). První zánět byl v šestce dole, další čtyřka dole, potom pětka nahoře a nedávno šestka nahoře. V únoru jsem dostala Ospen, v březnu Dalacin a před měsícem mi při zánětu šestky vznikla i retence slinné žlázy, takže třetí antibiotika Amoksiklav plus punkce té žlázy na dvakrát. Všechny zuby popsané nahoře mám vyčištěné, nervy vybrané, zaplněné kanálky, zuby zrentgenované a opravdu pečlivě ošetřené. Zbytek mám bez kazů. Ještě mě čeká výměna jednoho amalgámu po bývalé zubařce, ale ten zub problémy nedělá. A teď k věci.. pořád mě tupě pobolívají lícní kosti, spánky, občas čelisti, někdy u ucha. Vyšetření na neurologii i ORL negativní. Může to být prostě podrážděné od tolika zásahů v puse? Přeci jen tolik zánětů za půl roku udělá své a čištění tolika kanálků taky. Jsem z toho už na nervy. Čím víc se na to soustředím, tím je to samozřejmě horší.. není to žádná šílená bolest, spíš protivnej tlak, ale je to otravný a sem tam mě někde píchne v hlavě. Kdo zažil záněty v zubech tak ví, že pak už stačí, aby někde píchlo a člověk už jančí.. :lol: děkuji Vám :srdce: :hug:

Reakce:
Ou
Echt Kelišová 8545 příspěvků 02.08.19 18:19

Rozhodně to může být od stuace se zuby.

Soucítím a držím palce, aby se to co nejrychleji uzdravilo.

Nepomohlo by občas takové to drbátko na hlavu - odvede to pozornost a nervy budou chvíli přenášet jiné vzruchy. Budou to mít za pár korun u vietnamců, co mívají smíšené zboží všeho druhu.

https://www.svetove-zbozi.cz/…batko-hlavy/

krupilovaanna
Povídálka 24 příspěvků 02.08.19 18:32

@Ou Děkuju moc! Určitě si to hned zítra koupím! :hug:

Ou
Echt Kelišová 8545 příspěvků 02.08.19 19:16

@krupilovaanna kdyby nic, tak je fakt příjemné. Jednu dobu se tomu říkalo orgasmítko a teda vlastně jako právem.

Váš příspěvek
Reklama