Podruhé jsem to podělala, mám u něj ještě šanci?

Anonymní
14.3.21 12:18

Podruhé jsem to podělala, mám u něj ještě šanci?

Ahoj, věc se má tak, že jsem s přítelem cca 2,5 roku. Z čehož asi před rokem se dozvěděl dost nepěknou věc z mé minulosti ( tajila jsem to před ním), málem jsme se rozešli, dal mi však šanci s tím, že už mu nebudu lhát a dělat takový věci za jeho zády. Já se ponaučila a vše bylo ok. Jenže před cca měsícem jsem udělala zase pár konin za který bych si fakt flákla. Asi se tu o tom nechci rozepisovat, ale týkalo se to proste lhaní. Chce se se mnou rozejít, jen co se to dozvěděl, tak zjistil, že má koronavir, takže je doma a tím pádem se ani nemůžeme vidět. Otázkou je jestli bychom se vůbec viděli, takže je to vlastně i lepší, protože to aspoň můžu brát tak, že se stejně nesmíme vidět. Jsem z něho hrozně zmatená, jednu chvíli mi píše jak jsem hrozně ulhaná kráva atd a pak třeba se baví v klidu. Hrozně mě to mrzí, nechci o něj přijít, byly to blbosti a já je proste udělala znovu, ačkoliv jsem mu při té první šanci řekla, že už se to nebude opakovat. Hrozně mě to mrzí a ráda bych to nějak napravila, ale jestli už není pozdě..Dneska mi napsal, že ať mu pořád nepíšu, že si nechce psát. Co mám udělat, abych ho získala zpátky? Je v karanténě nějak do 23, takže do tý doby se ani vidět nemůžeme. Bojím se co bude pak.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7418
14.3.21 12:21

A ty by jsi chtěla chlapa co si tě neváží a opakovaně ti lze do očí? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7625
14.3.21 12:21

Nedelej nic. Druhou sanci si asi zaslouzi kazdy, ale treti by daval jen blazen. Pouc se a v pristim vztahu si davej pozor, at ty chyby neopakujes.
Duvera se lehce ztraci a tezko ziskava zpet. A je opravdu zakladnim kamenem vztahu, stejne jako laska.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7570
14.3.21 12:28

Ty mu lzes a on tě nazývá kravou. No od ideálního vztahu jste na míle daleko. Smiř se s tím, že je konec a máš poučeni pro příště.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
137
14.3.21 12:29

Vykašli se na to.
Tenhle vztah je pasé, nebo bys chtěla chlapa, co ti odpustí neodpustitelne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18785
14.3.21 12:31

Ja bych te zpet nechtela, nesnasim lhani, lhala jsi podruhy, zrejme s tim nemas problem a do budoucna lze ocekavat, ze se to bude opakovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
168
14.3.21 12:33

Já se vůbec nedivím, že ti už nevěří a nechce být dal ve vztahu kde jsou tajnosti.
Můžeš jen doufat, že se zachvili uklidní, projde si to v hlavě a snad dá poslední šanci. Nech ho vychladnout a netlac na pilu..
Pokud to nevyjde a bude konec, aspoň ti to dá lekci a ponaucis se z chyb.
Ale rozhodně držím palce, ať je vše ok a znovu po čase získáš jeho důvěru. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6157
14.3.21 12:35

Ja myslim, ze se k sobe naopak skvele hodite, Ty jsi lharka a on vulgarni. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
276
14.3.21 12:43

Nevím, kolikrát chceš druhou šanci, když tu jednu už sis vybrala :nevim:. Na druhou stranu nevíme, co byl ten přešlap z minulosti. Většinou se řídím tím, že co bylo, to bylo a pokud to bylo před vztahem, nemá se to tahat do současného vztahu a nikomu do toho nic není. Ale je otázka, co to bylo.

Dozraj a polepši se, na lhářku není nikdo zvědavý. A až dospěješ, tak zkus další vztah, třeba už se začneš chovat správně. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.3.21 12:53

Upřímně?
Tady moc rad není když si to někdo podělá a dostane ještě šanci tak se má snažit a né to zase podělat. :)
Ale teď tím nemyslím něco zlého.
Mohu se zeptat kolik ti je? :)

• Citovat
  • Nahlásit
24074
14.3.21 12:53

Tak věci z minulosti se asi všechny předkládat na podnose nemusí, ale proč mu lžeš teď? Nevíme o co jde, tak těžko říct, jak závazný to v rámci partnerství je, ale mě by to taky vadilo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
460
14.3.21 13:12

Fakt jsi si jistá, že cheš do budoucna chlapa, který Tě dokáže nazvat ulhanou krávou? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.3.21 14:05

@Veri.sta Bojím se, že spíš se dá víc do klidu a na mě,, zapomene" 😕.

• Citovat
  • Nahlásit
168
14.3.21 14:20
@Anonymní píše:
@Veri.sta Bojím se, že spíš se dá víc do klidu a na mě,, zapomene" 😕.

To ale nesmíš dávat za vinu jemu. Ty jsi ta co to pohnojila.. Můžeš jen doufat a modlit se, aby tě opravdu miloval a přenesl se přes to. :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6036
14.3.21 14:23

Pouč se a příště ty věci nedělej. Přítel už ti asi neodpustí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat