Reklama

Podsedák ke stolu - alternativa k Babysmart

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tesska
Kecalka 323 příspěvků 04.06.13 09:51
Podsedák ke stolu - alternativa k babysmart

Ahoj maminky,
syn má přes dva roky a uvažuji, že bychom prodali jídelní židličku a koupili podsedák ke stolu. Babysmart mi jako plastový výlisek přijde hodně předražený, jako skoro všechno u našich obchodníků. Obyčejným polštářem ale syna podkládat nechci, zdá se mi to vratké a ani to sám nechce. Na MMB jsem viděla nějaké pohankové podsedáky, ale ty jsou zase kulaté, což mi taky nepřijde ideální (jak z hlediska tvaru židle, tak pohodlí při sezení). Nemáte nápad, čím to nahradit? Ještě mě napadla autosedačka-podsedák do auta (použitá za pár korun), jen jestli nejsou moc velké a na židli drží :-) Díky za tipy.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

quinny
Neúnavná pisatelka 16370 příspěvků 04.06.13 09:55

Mě prijde nejlepší rostoucí židle. Až ji nebude potrebovat u stolu využije ji u psaciho 8)
Jinak ten pod sedák do auta velikostně by asi šel ale bude problém ho tam pridělat. Jedine nějaký pásek a to nebude vypadat nic moc záleží i co mate za zidle ;)

Petra Z
Hvězda diskuse 51915 příspěvků 04.06.13 09:58

Podsedák jsem dávala a na židli nám držel hezky. Zkus a uvidíš

Tesska
Kecalka 323 příspěvků 04.06.13 09:59
@Petra Z píše:
Podsedák jsem dávala a na židli nám držel hezky. Zkus a uvidíš

„podsedák“ myslíš autosedačku?

liška
Echt Kelišová 7558 příspěvků 04.06.13 09:59

Podsedák - autosedačku jsme taky používali, koupili jsme nový polystyrénový ve výprodeji za 99, Kč a bylo.
Jen to chce mít rovné to sedátko, sedací část, my měli mírně zkosené, ale zvládl to.
Na židli to drželo slušně.

HankaHK
Závislačka 4399 příspěvků 54 inzerátů 04.06.13 10:08

Nám drží autopodsedák na židli dobře a má to akorát, aby se mu vlezly nohy pod stůl a dobře dosáhl, ani není třeba nijak poutat ho k židli. syn na tom sedí klidně a jí, takže není vratký.

Petra Z
Hvězda diskuse 51915 příspěvků 04.06.13 10:12

@Tesska jo jo to myslím vždyť o tom je řeč ne? :mrgreen:

Maorka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.06.13 10:14

My máme tuhle židli http://jidelni-zidlicky.heureka.cz/…uci-zidle-v/ je super..nejmladšímu jsou dva roky a od roka a půl na ní sedí..i ted i sám na ní vyleze a sleze…podsedák bych nedávala :think:

Vlkoška
Závislačka 4132 příspěvků 04.06.13 10:28

Ahoj, my máme jak rostoucí židli, tak obyč. podsedák- autosedačku. Mladší (2,5) má tu rostoucí židli, protože si na ni může pohodlně vylézt sama (ale zvládá naprosto bez problémů i židli s podsedákem), starší sedává i když je jí 6 na podsedáku, sedí se jí tak u stolu líp. Na ten babysmart jsem kdysi koukala, ale je to jen „předražený podsedák“.

CokeLady 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.06.13 10:38

http://www.mimibazar.cz/navod.php?… viděla jsme to jako návod na mimibazaru, mělo to dost kontroverzní komentáře.

-Evka-
Závislačka 3644 příspěvků 04.06.13 10:43

Vysoký čtvercový molitan.
Kupovali jsme takový hotový podsedák určený přímo na židličku. Děti už jsou velké, ale slouží dodnes.

Tesska
Kecalka 323 příspěvků 04.06.13 10:53
@CokeLady píše:
http://www.mimibazar.cz/navod.php?… viděla jsme to jako návod na mimibazaru, mělo to dost kontroverzní komentáře.

podle fotky to vypadá dost hrozně :-))))

Tesska
Kecalka 323 příspěvků 04.06.13 10:56

Díky moc všem. Škoda, že někdo nedělá kopii babysmartu za tři stovky :-) Možná mrknu i po nějaké té auto sedačce, ale musí to vypadat aspoň trochu slušně a bezpečně :-D

Melody 4
Extra třída :D 11693 příspěvků 04.06.13 11:15

Já si ho vyrobila sama, koupila jsem polystiren, ten uřízla o 5cm menší než je sedák židle, nahoru dala nízký molitan, ušila jsem na to potah s gumou aby se dal sundavat a prát, přidělala dvě zavazovací poutka. Vyšlo mě to asi na 50 kč.

Tesska
Kecalka 323 příspěvků 04.06.13 13:01
@Melody 4 píše:
Já si ho vyrobila sama, koupila jsem polystiren, ten uřízla o 5cm menší než je sedák židle, nahoru dala nízký molitan, ušila jsem na to potah s gumou aby se dal sundavat a prát, přidělala dvě zavazovací poutka. Vyšlo mě to asi na 50 kč.

tak to jsi šikula!

ještě jsem narazila na toto, i když to taky není úplně levné
 http://www.veselevecicky.cz/…/produkt.php?…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >