Podsedák ke stolu - alternativa k Babysmart

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tesska
Kecalka 323 příspěvků 04.06.13 09:51
Podsedák ke stolu - alternativa k babysmart

Ahoj maminky,
syn má přes dva roky a uvažuji, že bychom prodali jídelní židličku a koupili podsedák ke stolu. Babysmart mi jako plastový výlisek přijde hodně předražený, jako skoro všechno u našich obchodníků. Obyčejným polštářem ale syna podkládat nechci, zdá se mi to vratké a ani to sám nechce. Na MMB jsem viděla nějaké pohankové podsedáky, ale ty jsou zase kulaté, což mi taky nepřijde ideální (jak z hlediska tvaru židle, tak pohodlí při sezení). Nemáte nápad, čím to nahradit? Ještě mě napadla autosedačka-podsedák do auta (použitá za pár korun), jen jestli nejsou moc velké a na židli drží :-) Díky za tipy.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

quinny
Neúnavná pisatelka 16370 příspěvků 04.06.13 09:55

Mě prijde nejlepší rostoucí židle. Až ji nebude potrebovat u stolu využije ji u psaciho 8)
Jinak ten pod sedák do auta velikostně by asi šel ale bude problém ho tam pridělat. Jedine nějaký pásek a to nebude vypadat nic moc záleží i co mate za zidle ;)

Petra Z
Hvězda diskuse 51604 příspěvků 04.06.13 09:58

Podsedák jsem dávala a na židli nám držel hezky. Zkus a uvidíš

Tesska
Kecalka 323 příspěvků 04.06.13 09:59
@Petra Z píše:
Podsedák jsem dávala a na židli nám držel hezky. Zkus a uvidíš

„podsedák“ myslíš autosedačku?

liška
Echt Kelišová 7557 příspěvků 04.06.13 09:59

Podsedák - autosedačku jsme taky používali, koupili jsme nový polystyrénový ve výprodeji za 99, Kč a bylo.
Jen to chce mít rovné to sedátko, sedací část, my měli mírně zkosené, ale zvládl to.
Na židli to drželo slušně.

HankaHK
Závislačka 4384 příspěvků 59 inzerátů 04.06.13 10:08

Nám drží autopodsedák na židli dobře a má to akorát, aby se mu vlezly nohy pod stůl a dobře dosáhl, ani není třeba nijak poutat ho k židli. syn na tom sedí klidně a jí, takže není vratký.

Petra Z
Hvězda diskuse 51604 příspěvků 04.06.13 10:12

@Tesska jo jo to myslím vždyť o tom je řeč ne? :mrgreen:

Maorka  04.06.13 10:14

My máme tuhle židli http://jidelni-zidlicky.heureka.cz/…uci-zidle-v/ je super..nejmladšímu jsou dva roky a od roka a půl na ní sedí..i ted i sám na ní vyleze a sleze…podsedák bych nedávala :think:

Vlkoška
Závislačka 4132 příspěvků 04.06.13 10:28

Ahoj, my máme jak rostoucí židli, tak obyč. podsedák- autosedačku. Mladší (2,5) má tu rostoucí židli, protože si na ni může pohodlně vylézt sama (ale zvládá naprosto bez problémů i židli s podsedákem), starší sedává i když je jí 6 na podsedáku, sedí se jí tak u stolu líp. Na ten babysmart jsem kdysi koukala, ale je to jen „předražený podsedák“.

CokeLady  04.06.13 10:38

http://www.mimibazar.cz/navod.php?… viděla jsme to jako návod na mimibazaru, mělo to dost kontroverzní komentáře.

-Evka-
Závislačka 3551 příspěvků 04.06.13 10:43

Vysoký čtvercový molitan.
Kupovali jsme takový hotový podsedák určený přímo na židličku. Děti už jsou velké, ale slouží dodnes.

Tesska
Kecalka 323 příspěvků 04.06.13 10:53
@CokeLady píše:
http://www.mimibazar.cz/navod.php?… viděla jsme to jako návod na mimibazaru, mělo to dost kontroverzní komentáře.

podle fotky to vypadá dost hrozně :-))))

Tesska
Kecalka 323 příspěvků 04.06.13 10:56

Díky moc všem. Škoda, že někdo nedělá kopii babysmartu za tři stovky :-) Možná mrknu i po nějaké té auto sedačce, ale musí to vypadat aspoň trochu slušně a bezpečně :-D

Melody 4
Extra třída :D 11693 příspěvků 04.06.13 11:15

Já si ho vyrobila sama, koupila jsem polystiren, ten uřízla o 5cm menší než je sedák židle, nahoru dala nízký molitan, ušila jsem na to potah s gumou aby se dal sundavat a prát, přidělala dvě zavazovací poutka. Vyšlo mě to asi na 50 kč.

Tesska
Kecalka 323 příspěvků 04.06.13 13:01
@Melody 4 píše:
Já si ho vyrobila sama, koupila jsem polystiren, ten uřízla o 5cm menší než je sedák židle, nahoru dala nízký molitan, ušila jsem na to potah s gumou aby se dal sundavat a prát, přidělala dvě zavazovací poutka. Vyšlo mě to asi na 50 kč.

tak to jsi šikula!

ještě jsem narazila na toto, i když to taky není úplně levné
 http://www.veselevecicky.cz/…/produkt.php?…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Ivana Christová: Obezita jí ničila život, bůh ji osvobodil

Dnes již legendární královna krásy Ivana Christová (47) polovinu života... číst dále >

Lucie, postrach ulice a originality: Vondráčková opisuje od kolegyně?

Má to zapotřebí? Jako by nestačilo, že Lucie Vondráčková (38) má repertoár... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Reklama