Reklama

Podstoupili jste někdo biologickou léčbu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.18 07:34
Podstoupili jste někdo biologickou léčbu?

Ahoj, mám dotaz. Podstoupili jste někdo biologickou léčbu? Co čekat? Hledala jsem na netu a moc toho tam není.
Hlavně nežádoucí účinky. Vypadají mi vlasy? Mám z toho docela strach, ale stávající zdravotní stav je neúnosný. Děkuji za všechny zkušenosti.

Reklama

Reakce:

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 23.02.18 07:51

Biologická léčba je i přeléčení probiotiky prodávanými lékárnou. Musíš specifikovat, na co se ptáš. ;)

Pipet
Generální žvanilka 24083 příspěvků 23.02.18 07:52

Tak je dost otázka, co chceš tou biologickou léčbou řešit… Je to dost široký pojem.
Já užívám „preparát“ ze skupiny biologická léčba a je to v pohodě, celkem žádné nežádoucí účinky (nebo jen nezávažné).
Kolegyně z práce taky, na úplně jiný zdravotní problém a taky v pohodě, jejímu stavu to velmi prospělo.

Jedna babička
Závislačka 3526 příspěvků 23.02.18 08:01
@Anonymní píše:
Ahoj, mám dotaz. Podstoupili jste někdo biologickou léčbu? Co čekat? Hledala jsem na netu a moc toho tam není.
Hlavně nežádoucí účinky. Vypadají mi vlasy? Mám z toho docela strach, ale stávající zdravotní stav je neúnosný. Děkuji za všechny zkušenosti.

Můj manžel má biologickou léčbu již 8 let na Crohnovou chorobu. Zdravotnímu stavu tato léčba prospívá, vlasy mu nevypadaly, není unavený.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.18 08:10

Mám těžké, obtížně léčitelné astma, teď jsem byla měsíc v nemocnici na umělé plicní ventilaci a málem jsem to nedala. Budu se léčit v centru pro obtížně léčitelné astma právě biologickou léčbou.

dasil
Nováček 1 příspěvek 27.02.18 21:55
Jak dlouho

Prosím, jak dlouho jste čekali než vám pojišťovna schválí bioléčbu? Za ani ne měsíc o ni moje doktorka požádá (čekám jen na poslední výsledky), a tak mě zajímá, jak dlouho jste čekali na verdikt. Jestli je to třeba půl roku, tak se fakt už zblázním :( jinak mám psoriatickou artritidu

Jedna babička
Závislačka 3526 příspěvků 28.02.18 05:40

@dasil do mesice ji mel manzel schvalenou od vzp

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Stodůlková ve StarDance: Zažila výhru, rodinnou tragédii i zázračnou proměnu

Tanečnice Alice Stodůlková (31) se od doby, kdy se s Pavlem Křížem protančila... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >