Podvádění v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.19 16:56
Podvádění v těhotenství

Ahojte, chci slyšet Váš názor. Mám přítele, se kterým čekáme vysněnou rodinu, vztah a rodina je pro mě všechno na světě a v životě bych ji ničím neohrozila. Ale partner ještě zřejmě úplně nedospěl, ačkoliv se na malou neskutečně těší.
Uznávám, jsem dost naivní, asi jako každá bezmezně zamilovaná. Několikrát mě podvedl, pak se vždy vrátil s prosikem a nasliboval hory doly, však to asi znáte. No, ale sliby a snažení mu vydržely tak měsíc vždy. Ale to jsem nebyla těhotná. Teď jsem v 30tt a nevím, jestli s někým spi, ale vím, že píše věci ženským které by jako partner a otec od rodiny psát neměl a to i přes to, ze čekáme malou. Co mám dělat? Nechci být naivní jako pokaždé, několikrát to udělal a nikdy se nepolepšil, ale zase na druhou stranu, mala si nezaslouží nekompletní rodinu.. ale zas lepší, než nefungující, co si budeme. Jaký na nej mate názor? Teď zase nasliboval hory doly, ale všichni víme na jak dlouho. Navíc se mě dotklo tak strašně ze to udělal když jsem tehu, ze to nedokážu ani popsat.. na druhou stranu ho mám porad rada, zejo.. :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
biggi
Povídálka 29 příspěvků 30.03.19 16:59

co k tomu rict…myslim ze zenska ma pravo se rozhodnout s kym zalozi rodinu…jestli byl takovy x krat pred tehu,ja osobne bych s takovym chlapem rodinu nechtela,bylo to na vas dvou..a ze se nezmenil a asi ani nezmeni? tezko ted radit…

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1411 příspěvků 30.03.19 17:00

Já si hlavně myslím, že tohle jste si měli vyřešit než jste si na nějaké dítě zadělali. A přijde mi sobecké, že jste to neudělali. :? Kolik vám je a jak jste spolu dlouho, že k tomu vztahu takto přistupujete?

Markéta80
Hvězda diskuse 43132 příspěvků 30.03.19 17:08

dělal to vždy a trpěla jsi to tak co se těd divíš? Bude to dělat pořád a bud s tím dokážeš žít nebo ne. Ne tohle neznám. On ví že jemu stačí říct promiň. Sama víš že max měsíc a má další a Ty co? V jeho očích nic a ví že to toleruješ. Hlavně si dej pozor at nechytneš pohlavní chorobu :?

karkarka
Závislačka 3473 příspěvků 30.03.19 17:14

Podvadel te pred tehotenstvim a bude i po. Sama si se rozhodla zalozit s nekym takovym rodinu.

Uživatel je onlinemrav
Nadpozemská drbna 26419 příspěvků 30.03.19 17:23

Je na tobě, jestli s ním chceš žít a jak budete spolu vycházet. Miminko sice potřebuje a zaslouží si oba rodiče, na druhou stranu se tu v diskuzích dočítáme, že milenka je s manželem těhotná. A já se ptám: To opravdu vymřeli opravdoví chlapi? Je opravdu normální podvádět a je normální, že je čím dál tím víc samoživitelek? Nestačí se jen omluvit, člověk se musí i změnit. A on už za chvilku bude otec - tak má nejvyšší čas. :mavam:

Prigionia
Kecalka 165 příspěvků 2 inzeráty 30.03.19 17:29

:potlesk: :potlesk: gratuluji, jakého partnera sis vybrala, takového máš :nevim: proč si se rozhodla řešit to až teď?

Ba-stet
Zasloužilá kecalka 830 příspěvků 30.03.19 17:33
@mrav píše:
Je na tobě, jestli s ním chceš žít a jak budete spolu vycházet. Miminko sice potřebuje a zaslouží si oba rodiče, na druhou stranu se tu v diskuzích dočítáme, že milenka je s manželem těhotná. A já se ptám: To opravdu vymřeli opravdoví chlapi? Je opravdu normální podvádět a je normální, že je čím dál tím víc samoživitelek? Nestačí se jen omluvit, člověk se musí i změnit. A on už za chvilku bude otec - tak má nejvyšší čas. :mavam:

Ale nevymřeli. Akorát diskuse „Mám skvělého (věrného) muže, na rukou by mě nosil a děsně se milujeme“ by byla asi trochu nezáživná 8)

Zakladatelko, Tvou situaci nezávidím. Také nemyslím, že by se změnil. Nezdá se ani, že by se snažil. Být Tebou bych zašla k nějakému psychologovi/terapeutovi/kouči. Buď od něj odejdeš nebo se to naučíš snášet. Jiné možnosti asi nejsou…

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 48289 příspěvků 30.03.19 17:44

Jako nezlob se na me,ale kdyz si udelas dite z nekym kdo te podvadi i pred tehotenstvim, tak co cekas pak?Vas vztah je zalozen na tom zes mu od zacatku odpostela tak proc by se menil?
Nebo si snad cekala ze ho dite zmeni?

mgdln
Závislačka 4696 příspěvků 30.03.19 17:48
@Markéta80 píše:
dělal to vždy a trpěla jsi to tak co se těd divíš? Bude to dělat pořád a bud s tím dokážeš žít nebo ne. Ne tohle neznám. On ví že jemu stačí říct promiň. Sama víš že max měsíc a má další a Ty co? V jeho očích nic a ví že to toleruješ. Hlavně si dej pozor at nechytneš pohlavní chorobu :?

Jak se v takových situacích dává pozor ať nechytneš pohlavní chorobu? :D
To už je lepší rovnou poradit, ať od něj zdrhá.

BaMaK
Závislačka 2995 příspěvků 19 inzerátů 30.03.19 17:49

Opravdu netuším, co bys chtela slyšet. Chceš názor. Mám jen jeden chudák dítě. Po všech stránkách. Ne, že on je nedospely i ty jsi stejná. On podvádí a ty mu to opakovaně tolerujes a jako náplast si pořídíte dítě. Dospět byste měli oba. Promluvit si, nastavit pravidla a ty dodržovat.

Markéta80
Hvězda diskuse 43132 příspěvků 30.03.19 17:57

@mgdln jednoduše, nespat s ním ;) Moc nevěřím e chce od něj odejít kdy neustále odpouští :?

mgdln
Závislačka 4696 příspěvků 30.03.19 18:01
@Markéta80 píše:
@mgdln jednoduše, nespat s ním ;) Moc nevěřím e chce od něj odejít kdy neustále odpouští :?

Nespat s partnerem = rozchod na obzoru.
I když tady vtom případě je to asi žádoucí, pokud nechce jen dělat domácí pipku, zatím co on bude lítat za ženskýma. Pokud jí to vadí, nevidím žádný smysl v tom vztahu.

debra.morgan
Echt Kelišová 7550 příspěvků 30.03.19 18:04

ne, fakt to neznam…udelat si s nim decko, z meho pohledu, byla pekna hloupost. o skvelych chlapech se tu nepise, protoze co tam chces resi, ze.....

Markéta80
Hvězda diskuse 43132 příspěvků 30.03.19 18:08

@mgdln dělá to furt, sama napsala že déle ne měsíc to netrvá. Takhle se dobrovolně týrat :?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama