Reklama

Podvádí mě 10 měsíců a já jsem těhotná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 14:54
Podvádí mě 10mesicu a já jsem těhotná.

Žijí v opravdu drahém pronájmu 17tisic měsíčně, Baracek překrásný. Dozvěděla jsem se že mě můj snoubenec vlastně podvádí celý dva roky internetove, ale od prosince se schází s jednou, psaní a fotky to bylo několik žen do dnes. Jemu nedělá problém mi lhát do očí. Stále mi tvrdí jak mě moc miluje, že je hodný. A nic už nedělá. Na nevěru jsme přišla s jednou teď v dubnu. Ta to ale není. Od prosince to je jiná než ta dubnová. Strašně moc chtěl miminko. Jsem v 5tem měsíci… Prostě. Přihlásila jsem se na jeho telefon přes svůj Google, zapomněla se odhlásit a tím jsem zjistila že má spousty erotických seznamek. Zlomil mi tím srdce. On neví že to vím. Nevím jak se chovat. Nevím co dělat. Čekám třetí a nevím jak bych uthala takhle dráhy nájem sama. Už jsem si zadala o obecní byt. Budu podávat návrh k soudu na nesezdanou matku, ptz mi socialka toto doporučila že ikdyz nejsme svoji má povinnost platit na mě ptz mu nosím dítě. Já si jsme na 100%jista, he když mu řeknu že to vím, tak bude dělat blbyho. On s e nikdy k ničemu nepriznal. Umí lhát i dokonale. Ale já ho tak dobře znám a že a vycítí že se něco děje. Je hnusnej když mi vezmu tle do ruky a jen s e podívám na hodiny, dělá ze jde spát (pracuje daleko teď mimo město) a je online vlastně na seznamce. Tímhle mi znechutil úplně pohled na muze.ja nevím co dělat. Tolik to bolí, chci mít klid. Chci žít sama jen nevím co teď s tím tvoreckem co nosím v sobě, co a jak po finanční stránce. Jediné co vím, že nesnesu být sním dal. Kdo toto zažil? Co jste dělaly?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

LennyL1
Kecalka 379 příspěvků 03.09.18 15:03

Ježiši to je hajzl, tak si najdi především levnější pronájem, zařiď si tam trvalé bydliště a běž zažádat o všechny ty příspěvky a doplatky, jak na bydlení, tak na dítě plus samozřejmě soudně zažádat o alimenty na Tebe a dítě a úpravu styku. Zvládneš to, neboj, ale začátky budou těžké, ale to se utřepe jak se říká. A toho hajzla okamžitě vykopni.

Premek_Orac
Závislačka 4211 příspěvků 03.09.18 15:14

Mrzí mě, co se stalo, ale věř, že daleko přednější než ten chlap je zdraví toho děťátka a zdraví tvé.
Já bych na tvém místě začal tím, že bych začal důsledně vyžadovat jeho účast na přípravách. Shánět vybavení, atd. Když nic jiného, odneseš si to pak pro potřeby děcka :-)

Tichošlápek
Echt Kelišová 9647 příspěvků 03.09.18 15:18

Kromě toho, co uz je zmíněno, si také nechavej všechny učtenky za výbavu - můžeš je pak předložit a on polovinu zacvaka. Vyridila bych vse co nejdříve, ať jdes s miminkem do klidného domova a ne k takovému blbci

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 03.09.18 15:35

a to je Tve treti dite?nebo co treti cekas?

Čekám třetí a nevím jak bych uthala takhle dráhy nájem sama. Už jsem si zadala o obecní byt. Budu

jege
Ukecaná baba ;) 1243 příspěvků 03.09.18 15:41
@Anonymní píše:
Dozvěděla jsem se že mě můj snoubenec vlastně podvádí celý dva roky … …
Jsem v 5tem měsíci…Čekám třetí a nevím jak bych uthala takhle dráhy nájem sama.

Už čekáš 3., jsi v pátém měsíci a stále máš jenom snoubence? Když to děláš odzadu, tak se nediv, že to jde všechno nakřivo … :zed:

Kriss Tina
Závislačka 4734 příspěvků 03.09.18 15:42

Najdi si levnější byt, dej si tam trvalý pobyt, pak můžeš žádat o příspěvek na bydlení, dostaneš mateřskou/ rodičák, alimenty, dá se s tím vyžít, můžeš si najít nějaký přivýdělek z domova. Lepší než zůstávat s takovým nevěrníkem a lhářem v krásném drahém nájmu :nevim:

nataniela1
Povídálka 15 příspěvků 03.09.18 16:02

Takových tady je co neví že je chlap podvádí a hrají hrdinky.. Aspon že ty máš hrdost a jdeš pryč..... gratuluji :mavam:

vonajebohyne
Echt Kelišová 9526 příspěvků 03.09.18 16:07
@nataniela1 píše:
Takových tady je co neví že je chlap podvádí a hrají hrdinky.. Aspon že ty máš hrdost a jdeš pryč..... gratuluji :mavam:

To vis, ze jo. Kazdy se tu kujvi s kazdym a vsichni delaji, ze to nevi.
Dej si mokrej hadr na hlavu a vytahni ji nasledne ze zadku.

vonajebohyne
Echt Kelišová 9526 příspěvků 03.09.18 16:12
@Anonymní píše: Žijí v opravdu drahém pronájmu 17tisic měsíčně, Baracek překrásný. Dozvěděla jsem se že mě můj snoubenec vlastně podvádí celý dva roky internetove, ale od prosince se schází s jednou, psaní a fotky to bylo několik žen do dnes. Jemu nedělá problém mi lhát do očí. Stále mi tvrdí jak mě moc miluje, že je hodný. A nic už nedělá. Na nevěru jsme přišla s jednou teď v dubnu. Ta to ale není. Od prosince to je jiná než ta dubnová. Strašně moc chtěl miminko. Jsem v 5tem měsíci… Prostě. Přihlásila jsem se na jeho telefon přes svůj Google, zapomněla se odhlásit a tím jsem zjistila že má spousty erotických seznamek. Zlomil mi tím srdce. On neví že to vím. Nevím jak se chovat. Nevím co dělat. Čekám třetí a nevím jak bych uthala takhle dráhy nájem sama. Už jsem si zadala o obecní byt. Budu podávat návrh k soudu na nesezdanou matku, ptz mi socialka toto doporučila že ikdyz nejsme svoji má povinnost platit na mě ptz mu nosím dítě. Já si jsme na 100%jista, he když mu řeknu že to vím, tak bude dělat blbyho. On s e nikdy k ničemu nepriznal. Umí lhát i dokonale. Ale já ho tak dobře znám a že a vycítí že se něco děje. Je hnusnej když mi vezmu tle do ruky a jen s e podívám na hodiny, dělá ze jde spát (pracuje daleko teď mimo město) a je online vlastně na seznamce. Tímhle mi znechutil úplně pohled na muze.ja nevím co dělat. Tolik to bolí, chci mít klid. Chci žít sama jen nevím co teď s tím tvoreckem co nosím v sobě, co a jak po finanční stránce. Jediné co vím, že nesnesu být sním dal. Kdo toto zažil? Co jste dělaly?

Ty predchozi deti mas s pritelem?
Mas nejake uspory, za ktere bys eventualne zaplatila kauci a najem?
Mas praci, budes mit materskou?
Protoze pokud chces odejit a cekas treti (!) dite, je treba mit promyslene kam a za co. Na obecni byt muzes cekat xx let.

Lioness34
Zasloužilá kecalka 559 příspěvků 03.09.18 16:13

Holka já bych tak nespechala ale dobre ale fakt hodne dobre se připravila.....

Chytrak
Závislačka 2549 příspěvků 03.09.18 16:23

A to treti dite uz cekas s tim ze seznamek nebo ma kazde sveho vlastniho tatinka?
Ano, levnejsi podnajem a osamostatnit se, pokud s nim dal do budoucna nechces zit. Alimenty ti platit bude muset, jinak ho zavrou. Matek bez partnera jsou tisice, neni to zadna tragedie.
Tady zadnou lepsi radu nedostanes nebot bohuzel neexistuje.

nataniela1
Povídálka 15 příspěvků 03.09.18 18:44

@vonajebohyne vsadim se ze ten tvuj taky..  :D

vonajebohyne
Echt Kelišová 9526 příspěvků 03.09.18 19:00
@nataniela1 píše:
@vonajebohyne vsadim se ze ten tvuj taky.. :D

To vis, ze jo. Podle sebe soudim tebe, vid?
Nemas na vic, nez kujevnika a tak ho vidis v kazdem.

jege
Ukecaná baba ;) 1243 příspěvků 03.09.18 19:05
@nataniela1 píše:
Takových tady je co neví že je chlap podvádí a hrají hrdinky.. Aspon že ty máš hrdost a jdeš pryč..... gratuluji :mavam:

Nejlepší je se preventivně rozvést a pak se žádná nevěra konat nebude! :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama