Podvádí mě dál nebo jsem zamrzlá?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 10:54
Podvadi me dal nebo jsem "zamrzla"

Asi potřebuju názor někoho nezaujatého…
Přítel je o 6let mladší, máme dvě děti (jedno společné, jedno moje z předchozího vztahu).
Loni jsme měli velkou krizi. Odjel se svou bývalou na víkend, potom přijel omlouval se, že to byla chyba a zůstali jsme spolu. Nevím, jestli to nedokážu přejít, ale pořád mám pocit že je něco špatně. Ona se mu ozývá stále, stylem jsi v praci? Nebo podobnou nevinnou sms. Je vdaná má dve děti. Přítel tvrdí, že na to nereaguje, ale jak na to přijde řeč je nesvůj.
Ona je ještě o rok dva starší než já. Přítel mi stále tvrdí, že pro něj už neznamená nic. Ale že když s ní strávil pár let, že ji jako kamarádku má pořád rád.
Jinak doma má stále vypnutý zvuk na mobilu, ale nevisí na něm celé hodiny.
Maže si vždy a všechno.
Takže rady koukni do telefonu jsou mimo mísu.
O těch zprávách od ní vím tak, že mladšímu půjčoval mobil na pohádku když jsem ho měla na klíně v čekárně tak mu přišla z jejího čísla. Uložené ho nemá. A když jsem se samozřejmě zeptala co to má zase znamenat, tak bafnul telefon, šel ven že jde kouřit. A pak byl krajně nervózní, tvrdil že to je kvůli mojí reakci protože on netuší kdo mu psal. Prosím anonym, dotyčná tu je také.
Jsem prostě jen zaujatá nebo jen nechci vidět napřímo, že ho to k ní pořád táhne. Jsme spolu 5let.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lalelale
Závislačka 2702 příspěvků 01.10.18 11:05

Kdyby o to stál, změní si číslo. Nemá to s ex vyřešené a nejspíš ani nechce mít. Kdyby muž odjel na víkend s bývalou, zpátky bych ho opravdu nechtěla. Myslím, že nechceš vidět, že ho to táhne k oběma z vás.

jahuhudka
Extra třída :D 11290 příspěvků 01.10.18 11:08

Po hádce bych velmi těžko vydýchávala,kdyby šel na pivo (což by neudělal) ,kdyby šel na víkend k nějaké -jakékoliv- ženské ,domů už by se nevrátil . A stejné by to bylo i se sms . Velmi důrazně bych se ptala ,proč musí nějaká cizí ženská vědět ,kde se zdržuje můj partver

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 11:11

@jahuhudka krize byla hodně veliká a v tu dobu jsme i byli „rozešlý“. Cca na 14dní asi

jahuhudka
Extra třída :D 11290 příspěvků 01.10.18 11:13
@Anonymní píše:
@jahuhudka krize byla hodně veliká a v tu dobu jsme i byli „rozešlý“. Cca na 14dní asi

A on mel hned potrebu byt s jinou? Neprijde ti to spatne?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 11:17

@jahuhudka přišlo mi to špatné, ale na jednu stranu jsem si v tu chvíli říkala buď a nebo. Že tam zůstane a je to jasné nebo se vrátí zpět domů a ujasnil si tím kde vlastně chce být. Jen pro doplnění jejich „vztah“ trval cca 3 roky, ale za okolností, kdy ona byla poprvé vdaná s jedním dítětem a on jeste před plnoletostí.

Ms.Ragdoll
Závislačka 2672 příspěvků 01.10.18 11:22

Jestli je tu dotyčná taky, tak je ti anonym stejně na dvě věci, tipuju, že se pozná.
Jinak si myslím, že tam něco bude, ale tím, že je vdaná tak je to dané, k ní nemůže a doma je prostě doma, a taky máte dítě. :nevim:

Hydra78
Nováček 2 příspěvky 01.10.18 11:26

@Ms.Ragdoll tak můžou oba odejít a být spolu, pokud by o to stáli. A bylo by to tak moc vážné.

Payus
Kecalka 170 příspěvků 01.10.18 11:28

Ahoj..Myslim, ze ti tu nikdo neporadi. Mela by sis to vyresit doma, a s nim. Jinak do mobilu leze jen zoufalec, a o ty nikdo nestoji. Zkus to hodit vsechno za hlavu a zacni si uvedomovat, ze kdyz te bude chtit podvadet udela to i bez tveho kontrolovani. Zkus mu dat najevo, ze te jeho mobil nezajma a najdi v sobe zenu, ktera ho pred temi roky dokazala okouzlit..Nez byt zarliva hysterka radsi bych byla duverivy blbec… Preju ti aby vse bylo jen dobre a vy doma stastni. :mavam:

Emimin7
Echt Kelišová 9365 příspěvků 01.10.18 11:30
@Anonymní píše:
krize byla hodně veliká a v tu dobu jsme i byli „rozešlý“. Cca na 14dní asi

Tím pádem tě nepodváděl.
Jestli podvádí teď, těžko říct. Jeho chování je bizarní.
Asi by to chtělo víc informací a sms. :)

Hydra78
Nováček 2 příspěvky 01.10.18 11:32

Zakladatelko, myslím, že hledáš něco, kde nic moc není. Podle toho, že nebyl ještě ani plnoletý a ona poprvé vdaná si spíš paní má potřebu dokazovat, že stále nepatří do starého železa. Věc druhá je postoj partnera. Pokud mlží pro klid s tebou doma a jde pouze o nevinnou konverzaci a ani se nestýkají, tak je to v rámci mezí v pořádku. Pokud se stýkají a dál mezi nimi něco probíhá poslala bych ho velice rychle, tam kam vlastně chce :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 11:34

@Payus já vím, že mi nikdo neřekne ano jsi hloupá dělá to dál nebo ne nic se neděje. Chtěla jsem znát názor i ostatních.

jednoslunicko
Ukecaná baba ;) 1272 příspěvků 01.10.18 11:40

Je to nedovyvinutý jedince a jeho další vývoj lze těžko předpokládat. Normální milující chlap tohle nedělá. Váží si toho, co má doma a partnerka je pro něj na prvním místě. Ale tohle není už ani o komunikaci, to buď člověk v sobě má nebo nemá. Tak zvaž, jestli chceš s někým takovým vůbec být.

Payus
Kecalka 170 příspěvků 01.10.18 12:03
@Anonymní píše:
@Payus já vím, že mi nikdo neřekne ano jsi hloupá dělá to dál nebo ne nic se neděje. Chtěla jsem znát názor i ostatních.

Ja ti rozumim… Co kdybys ted byla ty tak opatrna na mobil? Jen tak, aby videl jak je to neprijemne…treba pak pochopi proc te to trapi. Vic bych se fintila, at vidi. Treba ho prestane bavit behat za bejvalkou, bude si hlidat to sve doma :mrgreen:

Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1586 příspěvků 01.10.18 12:37
@jednoslunicko píše:
Je to nedovyvinutý jedince a jeho další vývoj lze těžko předpokládat. Normální milující chlap tohle nedělá. Váží si toho, co má doma a partnerka je pro něj na prvním místě. Ale tohle není už ani o komunikaci, to buď člověk v sobě má nebo nemá. Tak zvaž, jestli chceš s někým takovým vůbec být.

Je to klasicka situace mnoha mladych telat, sotva zasune a hned se uvaze se starsi zenskou s deckem. Je rad, ze ma co kukat. Ale zaroven je s ni jen kvuli tomu, ze nikdo lepsi nebyl po ruce a bude se porad rozhlizet jinde. :think:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >