Podvádí mě s kamarádkou, ale odejít nechce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 11:14
Podvádí mě s kamarádkou , ale odejít nechce

Zdravím Vás a prosím o názor. Nerozumím svému muži.
Jsme spolu 14 let, 10 let manželé a máme 2 krásné děti. Já pracuji jako dětská sestra a povahově jsem spíš jemnější, hodně empatická a celkově mám ráda lidi. Pořád totiž věřím, že lidé jsou v jádru dobří. Nicméně je to 1 a půl roku co se manžel začal chovat divně, začal mi rozkazovat, ignorovat, nevracel se z práce včas a i o víkendy mizel neznámo kam, nebral telefony a občas, když jsem chtěla vědět, co se děje, kdy jsem byla až hysterická, tak mi dal pár facek. To vše od doby, kdy jsem vzala svoji kamarádku s její dcerkou a mou rodinou na zahraniční dovolenou. Co jsem udělala pro tuto kamarádku, která se rozváděla a její manžel ji občas zmlátil, ani nebudu říkat, jen pro dobrotu na žebrotu a to stačí. Když jsem se jí zeptala, zda má něco s mým mužem s radostí to přiznala, on se chvíli choval normálně, ale od ní odejít nedokázal. Když ho vyhazuji, ať jde za ní, udělá smutné oči, slíbí že odjede, ale dál se chová, že je vše normální. Dokonce po mě požaduje plnění manželských povinností klidně i násilím, i když se vždy ubráním, cítím se jak hadr. Chová se ke mě jako k lehké holce a říká mi, že každá žena musí být pro svého mže trochu dě…a. Pak se ale chová normálně a tvrdí, že miluje mě a děti. O tom co mi píše má super exkamarádka se ani rozepisovat nebudu. Jen vážně nevím jak dál. Máte taky někdo doma něco podobného?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
carola
Echt Kelišová 7567 příspěvků 07.01.19 11:19

To jsou zmetci oba dva. Je mi až na zvracení,co si dovolí ženská,které jsi pomohla. Hanba by mě fackovala. Nebyla bych s takovým mužem. Máš 2 děti,pěknou práci. Pokud nechce odejít on,odešla bych já a nechala se rozvést. Takhle za chvíli nebudeš mít žádné sebevědomí.

Josef_t
Ukecaná baba ;) 1086 příspěvků 07.01.19 11:23

Nevypisuj na internetu a čas věnuj shánění právníka/právničky !

cecetka
Echt Kelišová 8626 příspěvků 07.01.19 11:24

Ne, nemam. A vubec nevim, co bych delala. Chlap se zkratka musi rozhodnout, se kterou z vas chce byt, protoze nesouhlasis s tim, ze bude s obema (muze to i fungovat viz Rath a jeho dve rodiny), ale ja bych to nedala :nevim:
A ani nevim, jestli bych po tom vsem s timto chlapem chtela zit :?

xavierka
Zasloužilá kecalka 939 příspěvků 07.01.19 11:32

Neni to lehká situace, ale požádala bych o rozvod. Takovy chlap si te nezaslouží.

e-Surfařka
Ukecaná baba ;) 1134 příspěvků 07.01.19 11:32
@cecetka píše:
Ne, nemam. A vubec nevim, co bych delala. Chlap se zkratka musi rozhodnout, se kterou z vas chce byt, protoze nesouhlasis s tim, ze bude s obema (muze to i fungovat viz Rath a jeho dve rodiny), ale ja bych to nedala :nevim:
A ani nevim, jestli bych po tom vsem s timto chlapem chtela zit :?

Jenže Rath svou ženu aspoň nemlátil a nepokoušel se znásilňovat,ne (nic extra o tom nevim,takže pokud jo,jen nejsem informovaná)? U tohodle haj.zlíka vůbec neni co řešit,přestože vůbec nejsem pro rozvracení rodin s dětma kvůli prvnímu problému,tomuhle bych ty kufry sbalila a vyměnila zámky.Pokud by chtěl dovnitř,použila bych proti němu napadení.

Horsiee
Povídálka 23 příspěvků 07.01.19 11:34

To je teda opravdu hrůza, víc než samotná nevěra se mi hnusí to chování. Schovej si všechny možné i nemožné důkazy, sms, fota, email i klidně nahrávky, cokoliv od ,,manžela,, i od ,, kamarádky,,. A ihned si najdi právníka, ten už poradí a je to ta nejlepší investice jakou teď můžeš udělat.

Káťa19
Extra třída :D 13651 příspěvků 07.01.19 11:35

Ne a utikej od nej 8o co vsechno chces jeste snaset :,(

GabinkaCh
Závislačka 3681 příspěvků 07.01.19 11:36

Proc se už nerozvádíš? 8o

smutny klaun2
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 07.01.19 11:37

Dětem vracíš zdraví a s takovým hulvátem sobeckým si nevíš rady?Především mu to oplať a nasaď mu parohy že neprojde dveřmi.A vůbec u toho nemusíš mít výčitky svědomí.Nic jiného si nezaslouží.A bylo by ideální,aby se to dozvěděl.To mu tak pocuchá to jeho namyšlené sebevědomí,že nebude vědět,kam dřív skočit,aby si Tě udržel.

Ms.Ragdoll
Závislačka 3326 příspěvků 07.01.19 11:39

To je sileny paneboze…

Rekni to sve rodine, urcite ti pomuzou. Najdi si pravnika, vsechno si priprav a vyraz s tim hovadem dvere. Jestli je fajn otec, muze jim klidne byt i po rozvodu. Nenech je ti tohle delat. Proste ho od sebe nadobro odstrihni. Drz se.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 11:43
@Horsiee píše:
To je teda opravdu hrůza, víc než samotná nevěra se mi hnusí to chování. Schovej si všechny možné i nemožné důkazy, sms, fota, email i klidně nahrávky, cokoliv od ,,manžela,, i od ,, kamarádky,,. A ihned si najdi právníka, ten už poradí a je to ta nejlepší investice jakou teď můžeš udělat.

Co se dá vyfotit, fotím , na právníka samozřejmě šetřím, protože jít nepřipravená do rozvodu , to si netroufám. Spoustou věcí mě zastrašuje co by bylo, kdybych se chtěla rozvést.Finančně na tom sice nejsem špatně , ale co si dobře neschovám, to nemám . Máme každý svůj účet a on nakupuke, až když už ja nemůžu i když musím říct, že aspoň toto se v poslední době zlepšilo. Začala jsem chodit na bojové umění, abych dokázala odvrátit jakýkoli útok a děti chodí též .

Keyllah
Extra třída :D 12860 příspěvků 07.01.19 11:43
@Anonymní píše:
Zdravím Vás a prosím o názor. Nerozumím svému muži.
Jsme spolu 14 let, 10 let manželé a máme 2 krásné děti. Já pracuji jako dětská sestra a povahově jsem spíš jemnější, hodně empatická a celkově mám ráda lidi. Pořád totiž věřím, že lidé jsou v jádru dobří. Nicméně je to 1 a půl roku co se manžel začal chovat divně, začal mi rozkazovat, ignorovat, nevracel se z práce včas a i o víkendy mizel neznámo kam, nebral telefony a občas, když jsem chtěla vědět, co se děje, kdy jsem byla až hysterická, tak mi dal pár facek. To vše od doby, kdy jsem vzala svoji kamarádku s její dcerkou a mou rodinou na zahraniční dovolenou. Co jsem udělala pro tuto kamarádku, která se rozváděla a její manžel ji občas zmlátil, ani nebudu říkat, jen pro dobrotu na žebrotu a to stačí. Když jsem se jí zeptala, zda má něco s mým mužem s radostí to přiznala, on se chvíli choval normálně, ale od ní odejít nedokázal. Když ho vyhazuji, ať jde za ní, udělá smutné oči, slíbí že odjede, ale dál se chová, že je vše normální. Dokonce po mě požaduje plnění manželských povinností klidně i násilím, i když se vždy ubráním, cítím se jak hadr. Chová se ke mě jako k lehké holce a říká mi, že každá žena musí být pro svého mže trochu dě…a. Pak se ale chová normálně a tvrdí, že miluje mě a děti. O tom co mi píše má super exkamarádka se ani rozepisovat nebudu.Jen vážně nevím jak dál. Máte taky někdo doma něco podobného?

stát se co nejdřív tak finančně nezávislou, aby jsi mohla s dětmi odejít. On se nemá proč měnit, jen to bude eskalovat a doplatíš na to ty s dětmi, tak rychle pryč…

e-Surfařka
Ukecaná baba ;) 1134 příspěvků 07.01.19 11:46
@smutny klaun2 píše:
Dětem vracíš zdraví a s takovým hulvátem sobeckým si nevíš rady?Především mu to oplať a nasaď mu parohy že neprojde dveřmi.A vůbec u toho nemusíš mít výčitky svědomí.Nic jiného si nezaslouží.A bylo by ideální,aby se to dozvěděl.To mu tak pocuchá to jeho namyšlené sebevědomí,že nebude vědět,kam dřív skočit,aby si Tě udržel.

Tak to by pro ní bylo fakt terno docílit toho,aby jí takovej bl.b chtěl zpátky :roll: A ještě se do blbýho světla postavila před soudem ona,až by to na ní vytáhl.

radek9
Kecalka 223 příspěvků 07.01.19 11:46

nemáme nic podobného doma … ale myslím, že v ústavu pro výzkum mimozemšťanů by o něj mohli mít zájem - pro pitevní účely samozřejmě .. .))

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama