Podvedl jsem svou ženu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.19 22:13
Podvedl jsem svou ženu

Zdravím Vás. Vůbec nevím, jak začít, co napsat a jak skončit, takže pokud to bude chaotické, tak se Vám omlouvám.
Vlastně nevím proč tohle píšu. Možná se potřebuji vyjádřit, nalézt útěchu či radu. Nebo varovat někoho, kdo by se mohl dopustit takové chyby. Připomenout, jak vztah s láskou je pro nás důležitý. Ale nejspíše to bude z každého něco, nebo všechno.

Udělal jsem největší chybu v mém životě a to tu, že jsem byl nevěrný své ženě. Prakticky nedošlo k sexu (ani oralnímu), ale kdyby nás žena nevyrušila, tak by nejspíš došlo, i když tak daleko jsem zajít nechtěl. Jenže jsou to jen domněnky a já se cítím, jako bych jí podvedl. Má žena vztah neukončila s tím, že je škoda zahodit ty léta a navíc máme spolu malou dcerku. Samozřejmě jsem ji říkal, že nemá cenu zůstávat ve vztahu, jen díky dítěti. Na otázku zda ke mě dokáže ještě něco cítit, řekla, že snad časem. Náš vztah a důvěra je na bodu mrazu a to ani nemluvím o fyzickém kontaktu. Nemůžu jí ani chytit za ruku.

Chápu to, chce se jí ze mě zvracet. Mě taky.. Nedokážu se na nic soustředit. Nedaří se mi v práci, nechutná mi jídlo, nemůžu spát. Nikdy v životě jsem nepoznal pocit, kdy nesnáším sám sebe. Myslel jsem si, že tohle se mi nikdy nemůže stát. Svou ženu opravdu miluji, jako nic na tomto světě, ale teď si připadám jako bestie a zrůda, když jsem jí ublížil.

Omlouval jsem se jí, litoval, ale ona paradoxně na to, že bývalá horká hlava, tak je klidná a chladná. Řekla, že až si bude chtít promluvit, tak s tím přijde sama. Chodí cvičit a funguje v práci, i mimo, ale přijde mi, že o mě absolutně ztratila jakýkoli zájem.
Snažím se fungovat, pomáhat ji, změnit se. Taky chci začít cvičit, protože mám nadváhu, ale nejde to. Prostě nevím, co mám dělat, nedokážu fungovat.

Dost o mě. Nikdy jsem tak úžasné bytosti nechtěl ublížit. Ona je to nejlepší, co mě v životě potkalo. Je svědomitá, pracovitá, má smysl pro humor, má ráda hudbu, dokáže se odvázat a být přirozená. Má ráda přírodu, pro druhého by se rozkrájela. Jo… a je nádherná. Nechci ji ztratit a budu na ni čekat klidně i celý život.

Na světě existuje spoustu hnusu a zla. A já jsem zbytečně udělal něco, co si v životě neodpustím. Protože člověk stráví hledáním lásky klidně celý život. Já ji našel a pak zradil. Na závěr Vás chci poprosit. Klidně mě tady teď veřejně lynčujte, zasloužím si to… ale moc Vás prosím… nepište nic škaredeho o mé ženě. Děkuji

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Lama Lama
Hvězda diskuse 54341 příspěvků 21.07.19 22:16

A dál… :think:

Taky jedna
Extra třída :D 12068 příspěvků 21.07.19 22:18

Zkus manzelskou poradnu, psychologa a diamanty.

eva valoi
Extra třída :D 12120 příspěvků 21.07.19 22:21

Nemáš se nechat vyrušit, hňupe!

Enmamma
Závislačka 4058 příspěvků 21.07.19 22:23

Budeš se muset teď hodně snažit, zadarmo si ženu nezískáš.

romik0013
Ukecaná baba ;) 1856 příspěvků 21.07.19 22:24

@Taky jedna hlavne ty diamanty :palec: :palec: :mrgreen: :mrgreen:

pazitka
Echt Kelišová 9861 příspěvků 21.07.19 22:25

Zda se mi, ze na sebe jsi prilis tvrdy.. proste se to stane.. ovsem asi zalezi na tve zene, zda budete pokracovat..

M-A
Kecalka 447 příspěvků 21.07.19 22:26

Cekas ze si to manzelka precte?? :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.19 22:30

Ano jsem hňup. Málokdo v chlastu uvažuje normálně.
A fakt nečekám, že by to četla

Khalesi
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 21.07.19 22:31
@eva valoi píše:
Nemáš se nechat vyrušit, hňupe!
:lol: :lol: :lol:
Alushka.S
Kecalka 318 příspěvků 21.07.19 22:32

Ty nevíš proč to píšeš a popravdě já to taky nevím. :nevim: Nějak mi uniká smysl tvého příspěvku. Politovani se ti tu asi nedostane, pochopení bych řekla taky ne. A jestli čekáš radu? Tak holt teď asi čekat, až jak se to vyvrbi… :nevim:

Russet
Neúnavná pisatelka 17914 příspěvků 21.07.19 22:33
@Anonymní píše:
Zdravím Vás. Vůbec nevím, jak začít, co napsat a jak skončit, takže pokud to bude chaotické, tak se Vám omlouvám.
Vlastně nevím proč tohle píšu. Možná se potřebuji vyjádřit, nalézt útěchu či radu. Nebo varovat někoho, kdo by se mohl dopustit takové chyby. Připomenout, jak vztah s láskou je pro nás důležitý. Ale nejspíše to bude z každého něco, nebo všechno.

Udělal jsem největší chybu v mém životě a to tu, že jsem byl nevěrný své ženě. Prakticky nedošlo k sexu (ani oralnímu), ale kdyby nás žena nevyrušila, tak by nejspíš došlo, i když tak daleko jsem zajít nechtěl. Jenže jsou to jen domněnky a já se cítím, jako bych jí podvedl. Má žena vztah neukončila s tím, že je škoda zahodit ty léta a navíc máme spolu malou dcerku. Samozřejmě jsem ji říkal, že nemá cenu zůstávat ve vztahu, jen díky dítěti. Na otázku zda ke mě dokáže ještě něco cítit, řekla, že snad časem. Náš vztah a důvěra je na bodu mrazu a to ani nemluvím o fyzickém kontaktu. Nemůžu jí ani chytit za ruku.

Chápu to, chce se jí ze mě zvracet. Mě taky.. Nedokážu se na nic soustředit. Nedaří se mi v práci, nechutná mi jídlo, nemůžu spát. Nikdy v životě jsem nepoznal pocit, kdy nesnáším sám sebe. Myslel jsem si, že tohle se mi nikdy nemůže stát. Svou ženu opravdu miluji, jako nic na tomto světě, ale teď si připadám jako bestie a zrůda, když jsem jí ublížil.

Omlouval jsem se jí, litoval, ale ona paradoxně na to, že bývalá horká hlava, tak je klidná a chladná. Řekla, že až si bude chtít promluvit, tak s tím přijde sama. Chodí cvičit a funguje v práci, i mimo, ale přijde mi, že o mě absolutně ztratila jakýkoli zájem.
Snažím se fungovat, pomáhat ji, změnit se. Taky chci začít cvičit, protože mám nadváhu, ale nejde to. Prostě nevím, co mám dělat, nedokážu fungovat.

Dost o mě. Nikdy jsem tak úžasné bytosti nechtěl ublížit. Ona je to nejlepší, co mě v životě potkalo. Je svědomitá, pracovitá, má smysl pro humor, má ráda hudbu, dokáže se odvázat a být přirozená. Má ráda přírodu, pro druhého by se rozkrájela. Jo… a je nádherná. Nechci ji ztratit a budu na ni čekat klidně i celý život.

Na světě existuje spoustu hnusu a zla. A já jsem zbytečně udělal něco, co si v životě neodpustím. Protože člověk stráví hledáním lásky klidně celý život. Já ji našel a pak zradil. Na závěr Vás chci poprosit. Klidně mě tady teď veřejně lynčujte, zasloužím si to… ale moc Vás prosím… nepište nic škaredeho o mé ženě. Děkuji

Tak sis to zkusil, je ti ze sebe zle. Ber to jako zkušenost a víckrát to neopakuj. Uvidíš, jak se s tím popasuje žena. Jestli zajdete do poradny, budete se s tím prát sami nebo nakonec na rozvod dojde :nevim:

anupati
Kelišová 7031 příspěvků 21.07.19 22:36

No a co tě k tomu vedlo krom chlastu? I opilý člověk není nutně nevěrný, pokud je doma vše ok a je protějšek tak super, jak ty ho líčíš…spíš mi připadá, že v té hrůze z případné ztráty teď ženu a vztah nevidíš objektivně. No a rada…z popisu jí opravdu dej prostor a netlač na ni…potřebuje to zpracovat a nemůže to řešit v emocích, jinak udělá něco, co nepůjde vzít zpět :nevim:

Hanyžka1
Kecalka 154 příspěvků 21.07.19 22:37

Kdyby vás žena nevyrušila?? No a byl to úlet, nějaké muchlování s kolegyní na večírku nebo jsi si pořídil milenku a ono to teď prasklo? Útěchu nehledej, tuplem pokud máš doma takovou ženu jak píšeš.

Amelie30
Závislačka 3097 příspěvků 21.07.19 22:42
@Anonymní píše:

Na světě existuje spoustu hnusu a zla. A já jsem zbytečně udělal něco, co si v životě neodpustím. Protože člověk stráví hledáním lásky klidně celý život. Já ji našel a pak zradil. Na závěr Vás chci poprosit. Klidně mě tady teď veřejně lynčujte, zasloužím si to… ale moc Vás prosím… nepište nic škaredeho o mé ženě. Děkuji

Já se jen zeptám, předtím nachytáním bylo vše v pohodě? Komunikace, mazlení, sex? Mám dojem, že jí to takto vyhovuje. :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama