Reklama

Podvedl mě a teď s ní chodí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 09:54
Podvedl mě a teď s ní chodí

Ahoj holky, chtěla bych znát vaše zkušenosti a rady co mě trochu povznesou nad věc a nebudu se tolik trápit. Po dvou rokách se semnou bezdůvodně rozešel přítel. Poslední dny před rozchodem byl odměřený a divný. Dva týdny po rozchodu mi oznámil že někoho má a že mě moc prosí ať zůstaneme přáteli, nechtěla jsem se dohadovat a řekla že to musí vzniknout spontáně a že o té nové nechci ani slyšet a ať to respektuje. Zjistila jsem že ona dotyčná je holka co chodila k nim na brigádu do práce, je jí 19,je od něj z vesnice a chodí do školy a je to ta co mu poslední večer když jsme byli spolu psala a on to hned skryl…takže to trvalo déle. On mi tvrdil že to tak není, byl na mě hnusný a odbil mě stručně krátkou větou a ani ostatní tomu nevěří. Začal kvůli mě malovat v bytě, vypadalo to že se pomalu chystáme na společné bydlení…a ejhle před pár dny jí vezl ukázat domů rodičům a fotka že spolu malují v bytě, další rána. Jemu je 27,mě také. Do vztahu jsem dávala vše, snažila jsem se být tu pro něj a ve všem ho podporovat a on se mi odvděčí takhle…Co si o tom myslet? :nevim:

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19054 příspěvků 10.09.18 09:58

Tak se zamiloval jinde, to se stává. :nevim: Co na tom chceš radit. Kamarádi stejně už nebudete, to je taková věta na zalepení pusy.

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1092 příspěvků 10.09.18 10:00

Já nevím, rozešli jste se, to je normálka. Má jinou, to je taky normálka. Taky si někoho najdi.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16472 příspěvků 10.09.18 10:01
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chtěla bych znát vaše zkušenosti a rady co mě trochu povznesou nad věc a nebudu se tolik trápit. Po dvou rokách se semnou bezdůvodně rozešel přítel. Poslední dny před rozchodem byl odměřený a divný. Dva týdny po rozchodu mi oznámil že někoho má a že mě moc prosí ať zůstaneme přáteli, nechtěla jsem se dohadovat a řekla že to musí vzniknout spontáně a že o té nové nechci ani slyšet a ať to respektuje. Zjistila jsem že ona dotyčná je holka co chodila k nim na brigádu do práce, je jí 19,je od něj z vesnice a chodí do školy a je to ta co mu poslední večer když jsme byli spolu psala a on to hned skryl…takže to trvalo déle. On mi tvrdil že to tak není, byl na mě hnusný a odbil mě stručně krátkou větou a ani ostatní tomu nevěří. Začal kvůli mě malovat v bytě, vypadalo to že se pomalu chystáme na společné bydlení…a ejhle před pár dny jí vezl ukázat domů rodičům a fotka že spolu malují v bytě, další rána. Jemu je 27,mě také. Do vztahu jsem dávala vše, snažila jsem se být tu pro něj a ve všem ho podporovat a on se mi odvděčí takhle…Co si o tom myslet? :nevim:

Hlavně, že nemáte děti. To by bylo horší. :mavam:

Ou
Kelišová 5085 příspěvků 10.09.18 10:09

No je to srab, co to hrál na obě strany a pak si vybral.

Mart81
Závislačka 2725 příspěvků 10.09.18 10:15
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chtěla bych znát vaše zkušenosti a rady co mě trochu povznesou nad věc a nebudu se tolik trápit. Po dvou rokách se semnou bezdůvodně rozešel přítel. Poslední dny před rozchodem byl odměřený a divný. Dva týdny po rozchodu mi oznámil že někoho má a že mě moc prosí ať zůstaneme přáteli, nechtěla jsem se dohadovat a řekla že to musí vzniknout spontáně a že o té nové nechci ani slyšet a ať to respektuje. Zjistila jsem že ona dotyčná je holka co chodila k nim na brigádu do práce, je jí 19,je od něj z vesnice a chodí do školy a je to ta co mu poslední večer když jsme byli spolu psala a on to hned skryl…takže to trvalo déle. On mi tvrdil že to tak není, byl na mě hnusný a odbil mě stručně krátkou větou a ani ostatní tomu nevěří. Začal kvůli mě malovat v bytě, vypadalo to že se pomalu chystáme na společné bydlení…a ejhle před pár dny jí vezl ukázat domů rodičům a fotka že spolu malují v bytě, další rána. Jemu je 27,mě také. Do vztahu jsem dávala vše, snažila jsem se být tu pro něj a ve všem ho podporovat a on se mi odvděčí takhle…Co si o tom myslet? :nevim:

Co na tom, zda to trvalo déle?

Pokud nemáte přímé důkazy pro ani proti, tak když s ním chcete být zadobře, věřte, že si s ní začal až po vašem rozchodu, i když do ní byl třeba zakoukaný před ním. Když si chcete ulevit tím, že na něj budete naštvaná, věřte, že si s ní začal už před rozchodem a podváděl vás.

Ve výsledku je to už asi jedno. Rozešli jste se, on se zamiloval jinde. Nepříjemné, bolestivé, ale stává se to.

A že jste dávala vše… Je rozhodně lepší prožít dva roky tím, že skutečně milujete, dáváte do toho vše, žijete vztah naplno a přesto to nevyjde. Než dva roky řešit zda ano nebo ne, podezírat, hádat se, cítit, že to není ono, pokukovat jinde a díky tomu to nevyjde.

Nemáte čeho litovat. Dělala jste to nejlepší co jste mohla, něco jste se za ty dva roky určitě naučila, teď se oklepete a bude zase dobře. Že jste teď smutná nebo i naštvaná je přirozené.

Uživatel je onlineRegina Hero
Nadpozemská drbna 27280 příspěvků 9 inzerátů 10.09.18 10:27

No, rozešli jste se, tak už je skoro jedno, jestli to trvalo dřív nebo se spolu dali dohromady až při vašem rozchodu… nejlepší kamarádi být nemusíte, do toho tě nikdo přece nutit nemůže, ale dál už s tím stejně nic nenaděláš… nepřemýšlej nad tím a vrhni se do nového života… to chce prostě čas, věnuj se tomu, co tě baví, svým koníčkům, jestli se ti chce brečet, běž do lesa, vykřič to tam na všechny strany, vybreč se a načerpej novou energii… to se prostě v životě stává… nic není navždy, nic není dokonalé, ale vždycky máme naději na novou a lepší budoucnost…

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33125 příspěvků 10 inzerátů 10.09.18 10:35

Co si myslet? Jeden z těch slabochů, kteří neumí ukončit vztah na úrovni. To přejde, teď jsi z toho rozhozená a zklamaná, chce to chvilku času a bude líp. Naštěstí jste spolu neměli děti a ani ten byt, tak nemusíte nic řešit. A tu jeho novou nijak nestuduj a nesrovnávej se s ní, nemá to smysl.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 10:40

Netrap se, mě takhle odešel přítel po víc jak pěti letech za jinou, co naděláš, nic. S postupem času jsem ráda samozřejmě, protože to nebyl ten pravý. Ale po letech jsem zjistila, že si tu dotyčnou vzal, měl s ní dítě a po dvou letech si našel zase jinou, rozvedl se a má s tou novou další dítě. Co bude dál je mi jedno, takový za to nestojej. Hlavu vzhůru, jsou mnohem lepší muži! :hug:

FreeLady12
Nadpozemská drbna 26438 příspěvků 10.09.18 11:17
@Anonymní píše:

Zlatíčko, chápu, že jsi naštvaná… ale tady není co radit. Prostě to tak je. Nejsi ani první ani poslední. Tohle se stává prakticky denně. Vlastně to není nic vyjímečného, bohužel :kytka:

Tak se vzchop a jdi dál :kytka: :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 11:27

Děkuju holky :) Mě jen dostáva že se vyptává druhých co dělám…jsem teď samý výlet,snažím si vynahradit sobě ty dva roky když mě nikam pořádně nevzal.Občas něco dám na net z těch výletů…a kamarádovi řekl že tu fotku s ní dal aby mě asi naštval…Nemůžu sedět v koutě a brečet ale mám pocit,že on si možná začíná uvědomovat koho opustil ale…on toho prostřídá ještě spoustu a s 19tkou,to je adrenalin,taky časem bude chtít poznávat další…ale já v tu dobu už snad budu mít chlapa co bude za to stát.

7.straka
Povídálka 41 příspěvků 01.10.18 21:36
@Anonymní píše:
Děkuju holky :) Mě jen dostáva že se vyptává druhých co dělám…jsem teď samý výlet,snažím si vynahradit sobě ty dva roky když mě nikam pořádně nevzal.Občas něco dám na net z těch výletů…a kamarádovi řekl že tu fotku s ní dal aby mě asi naštval…Nemůžu sedět v koutě a brečet ale mám pocit,že on si možná začíná uvědomovat koho opustil ale…on toho prostřídá ještě spoustu a s 19tkou,to je adrenalin,taky časem bude chtít poznávat další…ale já v tu dobu už snad budu mít chlapa co bude za to stát.

Odeber si ho z přátel. Rozchod, když nemáte děti, se musí udělat rychle a pořádně. Prostě je konec a šmitec. Vím o čem mluvím, s bývalým to trvalo rok, než jsme se úplně odstřihli. Úplně totálně promrhaný čas.

ivculka
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 01.10.18 21:39

Hlavně se k němu nevracej, mej svou hrdost za mej se ráda :hug:

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2363 příspěvků 01.10.18 21:50
@7.straka píše:
Odeber si ho z přátel. Rozchod, když nemáte děti, se musí udělat rychle a pořádně. Prostě je konec a šmitec. Vím o čem mluvím, s bývalým to trvalo rok, než jsme se úplně odstřihli. Úplně totálně promrhaný čas.

Ale zas jak kdo, ja se svym ex vychazim myslim ze nadprumerne, deti nemame, nic nas nepoji a presto spolu obcas zajdem na pivo, na pokec. Nespime spolu, jsme kamaradi, uz je to vic nez dva roky.. Pujcuje mi auto, kdyz potrebuju, pokecame a nazdar, ani jeden v tom nic vic nevidi a mame svoje zivoty. Po rozchodu jsme se nebavili asi tri mesice, pak si to sedlo a v poradku, my uz jsme byli na konci vztahu spis spolubydlici a myslim, ze jsme se rozesli tak uplne presne vcas, abychom si nevypestovali nenavist nebo averzi, jako chlapa bych ho nechtela, ale jako kamaradi vychazime celkem v oukeji 8)

7.straka
Povídálka 41 příspěvků 02.10.18 19:57

@Azeretereza
Tak to gratuluji (bez ironie). Mě tenkrát zbyla vaginální infekce, sto tisíc dluhů na totálně zničené sebevědomí. Takže o nějakém kamarádění fakt nemůže být řeč. Ani po letech. Město je malé, občas se potkáme, ale jen se ze slušnosti pozdravíme a tím to končí. To se raději zastavím s jeho mamkou.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >