Podvedl mě a teď si chce užívat

27.12.19 17:46

Podvedl mě a teď si chce užívat

Ahoj, potřebovala bych se někomu svěřit a snad získat i nějaké rady, protože se mi momentálně rozpadl svět.
Je mi 19 a ještě do 22.prosince jsem měla přítele. Byli jsme spolu od jeho 14 a mých 15 let, letos v září jsme oslavili 4.výročí. Předtím jsme spolu chodili i na základku a tam jsme se měli rádi snad už od 2.třídy, ale dohromady jsme se dali až v devítce.
Samozřejmě, že jsme se občas hádali a někdy i víc, za což mohlo hlavně to, že jsme šli každý na jinou střední školu. Já si třeba našla kamaráda, na kterého můj přítel hodně žárlil, a tak jsem se s ním po čase přestala bavit, protože jsem chtěla, abysme byli v pohodě.
Letos na jaře dostudoval a na konci srpna se přestěhoval ke mně (já žiju s rodiči) a našel si práci v jednom obchodě kousek od domu. Hrozně jsme se těšili, že se uvidíme každý den a tak. Tak to bylo možná první měsíc dva. Potom jsme se zas tak často nevídali - když byl v práci, já byla ve škole, když byl doma, já měla brigádu a než jsem došla domů, on odešel na trénink, takže jsme se viděli až kolem jedenácté večer. Ale bavili jsme se, čas jsme si na sebe udělali; šli jsme třeba do kina, koukli na nějaký film.
Na konci listopadu se ale něco změnilo. Ze začátku, když se k nám nastěhoval, jsme se dohodli, že se budeme střídat v nějakých věcech - v srpnu jsme si spolu pořídili kočičku, tak že já ji nakrmím ráno a on odpoledne nebo třeba že uklidí myčku až dojde domů nebo že uklidí kočkám záchod atd. O naši rybičku se třeba staral výhradně on. A najednou na nic nemyslel, nic nedělal. Došel z práce a buď šel spát nebo se díval na videa a u toho pak usnul. Pak začal chodit na hokej a nebo chodil k jednomu kolegovi domů, že budou hrát na ps4. Kolikrát jel k mamce a babičce a jen mi to oznámil místo toho, aby mě vzal třeba s sebou, a vrátil se klidně až o půlnoci.
Pak mi jednou oznámil, že začal kouřit a že to přede mnou tají už asi dva týdny. To mě mrzelo, protože jsem myslela, že mezi sebou žádný tajemství nemáme. Nakonec jsem ho přesvědčila s jeho strejdou, aby přestal a slíbil mi, že kdyby znovu začal nebo měl chuť, že mi to řekne.
Další věc, která mě zarazila, byl sex. Vždycky ho potřeboval hodně a najednou mu to stačilo jednou za týden. Dokonce i když jel na zápas a byl pryč čtyři dny, nespali jsme spolu ani předtím ani potom, co se vrátil. To už jsem se ho i zeptala, jestli se mnou už spát nechce, ale to on zapřel a vyspali jsme se spolu. Dokonce jsme si udělali krásný večer; šli jsme do kina, procházeli se o půlnoci po trzích a byli jsme jak čerstvě zamilovaní.
A to už se dostáváme k týdnu před Vánocema. Byla jsem nemocná, takže jsem byla doma a on to věděl, ale psal mi, že se musí pro něco stavit doma a zas se bude vracet do práce. Úplně se mě doma lekl, protože prý nevěděl, že budu doma, a když jsem mu dala pusu, ucítila jsem, že si stoprocentně zapálil. Chtěla jsem to s ním teda probrat až by došel z práce. Ale najednou musel brát přesčasy, pak jezdil na trénink nebo chodil zase k tomu kolegovi a my si sotva řekli ahoj. Už jsem z toho byla zoufalá. Všechno to dorazil prohlášením, že v tom obchodě zůstane i po novém roce, i když měl domluvenou práci u mého bratrance za o hodně lepší peníze. Ten večer jsem balila dárky a pak jsem si o tom všem šla popovídat s mamkou, on samozřejmě spal. Říkala jsem jí, že to vypadá, že si v tom obchodě někoho našel a proto nechce odejít. A jak jsme o tom všem mluvily, tak mi to nedalo a podívala jsem se mu do telefonu. Na instagramu jsem našla konverzaci s nějakou holkou, psali si jak moc si chybí a jestli chce dělat, že mezi nimi nic není. Ten večer jsem ho vyhodila. Nic nezapíral, jen kývnul a odešel. Tu noc jsem nespala a balila všechny jeho věci. Další den se pro ně měl stavit.
Už někdy na začátku vztahu jsme si dali slib, že kdybysme se náhodou zamilovali do někoho jiného, řekneme si to a nebudeme podvádět. Zvlášť potom, co jeho taťka jeho mamku podváděl. Ale když jsem se ho ptala, tak mi řekl, že s ní spal. A poprvé v ten den, jak jsme šli do toho kina, na trhy a pak se spolu taky vyspali. Řekl mi, že než se sešel se mnou (já byla před tím kinem v práci), že se s ní vyspal. Zlomilo mi to srdce. Řekl že potřebuje chodit na party a užívat si a že já už plánuju společnou budoucnost, a že proto se mnou být nemůže. A že mě má pořád rád, jen se zamiloval do tamté holky. Je pravda, že jsem trochu plánovala, ale jen to na čem jsme se domluvili - źe si pořídíme vlastní byt a budeme šetřit od budoucna. A já jsem taky chtěla někam chodit po nocích, ale vždycky když jsem se ho zeptala na nějakou akci, tak se mu nechtělo.
Hrozně ho miluju, oba jsme spolu plánovali společnou budoucnost a on mi takhle ublížil a ještě ke všemu těsně před Vánocema. Prý mi to plánoval říct až po Novém roce, že nebyl vhodný čas. Chce zůstat dál v kontaktu, ale teď když se se viděli, tak jsme si řekli stěží 3 slova. Nechci, aby mi zmizel ze života. Je to jediná má láska a nedokážu si představit život s někým jiným. Vím ale, že kdybysme zůstali jen přátelé, ubližovala bych si tím.
Omlouvám se za takový román, ale potřebovala jsem se vypovídat a byla bych hrozně ráda za nějakou radu od zkušenějších. Vím, že jsme oba mladí a že se srdce za čas zahoji, ale teď to bolí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

716
27.12.19 17:51

Jen ho nech, ať ti zmizí za života. Alespoň na čas. Pokud se o nějaké přátelství budete pokoušet teď, máte pramalou šanci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12168
27.12.19 17:51

Rada -čas to zahojí, první lásky většinou nevyjdou, dej si oraz, žij chvíli sama se sebou, on se někdo najde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
596
27.12.19 17:52

Udělala si dobře :) tohle přežil a najdeš jineho :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3013
27.12.19 17:55

@srdíčko16
Bude tě jen blokovat v tom, abys šla v životě dál., Nech ho jít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4213
27.12.19 17:58

Nedocetl jsem to, je to strasne dlouhy roman :lol: Neboj, takhle se zamilujes do nepraveho jeste mockrat i kdyz tomu ted neveris. Tohle je uplne normalni a potka to kazdeho. Proto si lidi nehledaji sve celozivotni partnery na zakladce, vis. Za par let, budes na to s usmevem vzpominat. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1071
27.12.19 18:02

Holka jsi moc mladá a tyhle první lásky málo kdy vydrží. Chvíli to bude bolet, ale věř nám zkušeným, že čas vše zahojí. A zamilujes se daleko hlouběji do toho opravdu pravého. Třeba to bude až na po páté na po šesté, ale zamilujes a budeš zkušenější ve vztazích. Držím pěsti a nebuď smutná :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1139
27.12.19 18:11

Takhle proste tyhle prvni lasky casto dopadaji. Snaz se ted zapomenout i kdyz to boli. Neboj, bude lip :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.12.19 18:30

Tak ja to teda vidim jinak nez vsichni ostatni. Nevim jak se pritel choval, jestli treba celkove pekne, tak bych ho nechala at si to ujasni a treba se to samo urovna. Na tobe jde videt ze ho opravdu hodne milujes (ja sveho manzela taky) a takovy vztah neni od zacatku jenom dobry. Clovek se vyvyji, jsou nove situace, uz nejste pubertaci, ale dospeli lide, vsechno se pak.meni. pokud o to pritel bude stat, zkusila bych to znovu. Znam plno paru, kreri se po jednom problemu rozesli a pak hledali a hledali a po tricitce nemaji normalniho partnera.
My jsme s parnerem ustali vsechno, jsme spolu taky od 13, dneska pres 15 let, dve deti a jsme tak radi ze jsme vsechny ty malichernosti ustali. V te dobe neprekonatelnr problemy a dnes to clovek vidi uplne jinak.
Ale zaklad je respekt obou a taky umeni si odpustit :srdce:
Preji ti, aby Vam to vyslo, tak jak si ty prejes, ale zaroven se hlavne nenech urazet a podvadet, ale zase pokud se to stane jednou a partner ma snahu, tak si zaslouzi abys mu odpustila.

• Nahlásit
  • Citovat
27.12.19 20:39

Já jsem se z toho úplně rozbrečela, jak si to tu čtu… moc vám všem děkuju :srdce: já vím, že je to láska ze základky a že jsme mladí, jenže já do toho šla s tím, že to bude navždy… fakt jsme byli zamilovaní a neměli jsme žádné velké problémy a najednou tohle. Bum. Uvědomuji si i to, že prostě nemám zkušenosti, a proto to vnímám jako konec světa. Jen se nedokážu smířit s tím, že on celý náš vztah takhle zahodil a cítím se tak, jako bych pro něho už nebyla důležitá nebo to všechno, co jsme prožili.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama