Podvedl mě jako rizikově těhotnou

Anonymní
22.1.20 05:55

Podvedl me jako rizikove tehotnou

Ahoj, tak jsem se dozvedela, ze me pritel podvedl, jsem na rizikovem v porodnici a jen co si tu tak polehavam a lecim se, tak pritel se opil v baru a nespal ani doma, byl u nejake zenske. Chápete to? Vedel cim vsim si prochazim, jakejma stresama, po strach o maly, kazdy den jsem ho tu mela na navsteve, staral se tak krasne, ja dekovala bohu jakyho mam uzasnyho chlapa, kterej je hodnej, laskavej, udelal by pro me vse az do teto doby, ja jsem uplne v koncich. Mam rizikove tehotenstvi od zacatku ale jen co vytahnu paty z domu, a ulehnu na luzko tak on tohle? Me to hlava nebere, nemuzu se z toho vubec vzpamatovat. Kdyby ulitl jindy, ale proc ted? Vim, ze po vcerejsku mel nervy na dranc, oznamili nam spatnou zpravu tak se z toho ozral ale nemusel tolik aby udelal tohle. Neni zvyklej pit, stacilo malo aby nektera s nim koketovala a je to v haji. Prosim vas, co m delat?! On tahne domacnost, ja mam mesicne vydaje cca 15 tisic, materska tolik nebude, mam mu to odpustit? Nebo byt uz uplne na vse sama?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2882
22.1.20 05:58

A ze se proste ozral a udnul nekde u kamarada vas ani nenapadlo co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40080
22.1.20 06:14

A kde máš jistotu, že spal u nějaké ženské? Co to je za „dobrou“ duši, že to takovou informaci sdělí ve chvíli, kdy ví, že jsi má rizikovém těhotenství a máš být v klidu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3075
22.1.20 06:20

A jak to vis tak jiste?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7662
22.1.20 06:36

Zajímalo by mě, jak jsi na toto přišla…
A druhá věc. I kdyby tě fakt podvedl, tak bys s ním byla dál kvůli prachům, jo? :roll:
První řešit jeho prachy, tak to je fakt síla :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13202
22.1.20 06:40

Taky přemýšlím nad tím, jak si můžeš být v šest ráno na 100 % jistá, že tě chlap podvedl, protože se včera opil a spal jinde. Kdo ví, jak to bylo. Pokud špatně snáší alkohol, tak velmi pravděpodobně k ničemu nedošlo, nějaká dobrá duše se ho ujala a on má dnes příšernou kocovinu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.20 07:05
@Šmoulice píše:
Zajímalo by mě, jak jsi na toto přišla…
A druhá věc. I kdyby tě fakt podvedl, tak bys s ním byla dál kvůli prachům, jo? :roll:
První řešit jeho prachy, tak to je fakt síla :roll:

Tak pardon, ale v situaci, kdy čekám dítě, a hrozí, že bych přišla o partnera a tím pádem i o příjem z jeho strany, mi to přijde normální a nezbytné myslet na prachy. Vždyť bude živit dítě, zůstávat ve vztahu kvůli penězům ok není, ale v dané situaci mi to připadá zodpovednejsi, než se na prachy vykašlat a dítě přivést do chudoby, když existuje jiná možnost. V rizikovém těhotenství, pokud vím, že mateřská mi tak tak pokryje bydlení, je určitě lepší aspoň zkusit udržet vztah, a pokud to nelze, tak aspoň počkat, až si ve všem udělat jasno. Nenormální by mi přišlo prachy vůbec neřešit.

Jinak ale taky nechápu, kde je jistota, že tě chlap podvedl, byl u nějaké ženské, tam se taky mohl jen vyspat z nejhoršího a vzbudit se s výčitkami. Hlavně to chce teď hned nic neřešit, a i když je to těžké, co možná nejvíc se uklidnit, ať je i miminko v klidu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3399
22.1.20 07:06

Třeba to není tak horký, jak si myslíš. A pokud to tak horký je, tak je to hovado.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7662
22.1.20 07:15
@Bebeluska8 píše:
Tak pardon, ale v situaci, kdy čekám dítě, a hrozí, že bych přišla o partnera a tím pádem i o příjem z jeho strany, mi to přijde normální a nezbytné myslet na prachy. Vždyť bude živit dítě, zůstávat ve vztahu kvůli penězům ok není, ale v dané situaci mi to připadá zodpovednejsi, než se na prachy vykašlat a dítě přivést do chudoby, když existuje jiná možnost. V rizikovém těhotenství, pokud vím, že mateřská mi tak tak pokryje bydlení, je určitě lepší aspoň zkusit udržet vztah, a pokud to nelze, tak aspoň počkat, až si ve všem udělat jasno. Nenormální by mi přišlo prachy vůbec neřešit.Jinak ale taky nechápu, kde je jistota, že tě chlap podvedl, byl u nějaké ženské, tam se taky mohl jen vyspat z nejhoršího a vzbudit se s výčitkami. Hlavně to chce teď hned nic neřešit, a i když je to těžké, co možná nejvíc se uklidnit, ať je i miminko v klidu.

Se podívej jak to napsala :mrgreen:
Jak kdyby s ním byla jen kvůli prachům. :roll: A první co řeší, tak že mateřská tolik nebude. Na mě to působí tak, že se nejvíc bojí o to, aby náhodou nepřišla o svůj komfort, který teď evidentně má… A jestli mu má odpustit, aby o toto všechno nepřišla :roll:
Buď to podala špatně, nebo je to tak, jak jsem napsala…

Příspěvek upraven 22.01.20 v 07:16

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21343
22.1.20 07:16
@Anonymní píše:
Ahoj, tak jsem se dozvedela, ze me pritel podvedl, jsem na rizikovem v porodnici a jen co si tu tak polehavam a lecim se, tak pritel se opil v baru a nespal ani doma, byl u nejake zenske. Chápete to? Vedel cim vsim si prochazim, jakejma stresama, po strach o maly, kazdy den jsem ho tu mela na navsteve, staral se tak krasne, ja dekovala bohu jakyho mam uzasnyho chlapa, kterej je hodnej, laskavej, udelal by pro me vse az do teto doby, ja jsem uplne v koncich. Mam rizikove tehotenstvi od zacatku ale jen co vytahnu paty z domu, a ulehnu na luzko tak on tohle? Me to hlava nebere, nemuzu se z toho vubec vzpamatovat. Kdyby ulitl jindy, ale proc ted? Vim, ze po vcerejsku mel nervy na dranc, oznamili nam spatnou zpravu tak se z toho ozral ale nemusel tolik aby udelal tohle. Neni zvyklej pit, stacilo malo aby nektera s nim koketovala a je to v haji. Prosim vas, co m delat?! On tahne domacnost, ja mam mesicne vydaje cca 15 tisic, materska tolik nebude, mam mu to odpustit? Nebo byt uz uplne na vse sama?

Proč si někdo myslí, že podvést rizikově těhotnou je větší zlo, než prostě podvést svou ženu? Pokud bys byla ochotná mu to odpustit jako netěhotná, tak mu to prostě odpusť.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48619
22.1.20 07:22

Jak to víš? On Tě to snad napsal? Přespat mohl klidně u kamaráda ne? Zkus se hlavně uklidnit :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11191
22.1.20 07:50
@Bebeluska8 píše:
Tak pardon, ale v situaci, kdy čekám dítě, a hrozí, že bych přišla o partnera a tím pádem i o příjem z jeho strany, mi to přijde normální a nezbytné myslet na prachy. Vždyť bude živit dítě, zůstávat ve vztahu kvůli penězům ok není, ale v dané situaci mi to připadá zodpovednejsi, než se na prachy vykašlat a dítě přivést do chudoby, když existuje jiná možnost. V rizikovém těhotenství, pokud vím, že mateřská mi tak tak pokryje bydlení, je určitě lepší aspoň zkusit udržet vztah, a pokud to nelze, tak aspoň počkat, až si ve všem udělat jasno. Nenormální by mi přišlo prachy vůbec neřešit.Jinak ale taky nechápu, kde je jistota, že tě chlap podvedl, byl u nějaké ženské, tam se taky mohl jen vyspat z nejhoršího a vzbudit se s výčitkami. Hlavně to chce teď hned nic neřešit, a i když je to těžké, co možná nejvíc se uklidnit, ať je i miminko v klidu.

Mne zas prijde normalni premyslet, jestli jsem pripadne schopna dite sama uzivit, kdyby se neco podelalo a pak teprve si ho poridit :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
97
22.1.20 07:52
@Šmoulice píše:
Se podívej jak to napsala :mrgreen:
Jak kdyby s ním byla jen kvůli prachům. :roll: A první co řeší, tak že mateřská tolik nebude. Na mě to působí tak, že se nejvíc bojí o to, aby náhodou nepřišla o svůj komfort, který teď evidentně má… A jestli mu má odpustit, aby o toto všechno nepřišla :roll:
Buď to podala špatně, nebo je to tak, jak jsem napsala… Příspěvek upraven 22.01.20 v 07:16

Já to chápu. Taky jsem tohle řešila v těhotenství, akorát u nás nešlo o nevěru.
První co bylo tak jsem řešila jestli se sama o dítě zvládnu postarat a nebo raději odpustit. Nejde o můj komfort, ale i komfort toho dítěte. Pokud její výdaje jsou nutné a musí platit 15000 tak to sama neutáhne. A myslím si, že je rozumnější teď odpustit a mít tu jistotu, že dítě bude mít vše co potřebuje. Kdyby jejich vztah už nefungoval, odešla bych až budu schopná si něco vydělat. Pokud bych ale měla třeba rodiče, kteří se vším pomůžou a po dobu nutnou mě budou financovat, tak bych odešla k ním hned.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
509
22.1.20 08:12

Nejak nerozumim tem „jejim“ vydajum. To je co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3106
22.1.20 08:15

Dneska je to samej přítel. A chlap je z chození bez závazku a slibu najednou táta. Přítel bude asi slabší kus. Jen ty sama víš, jestli mu jeste nekdy dokážeš věřit. Ja bych to nedala..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama