Podvedl mě s bývalou prostitutkou

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
3.7.22 02:14

Podvedl mě s bývalou prostitutkou

Včera jsem zjistila, že mě můj teď už ex přítel podvedl s kamarádkou, která se dřív živila jako prostitutka v místním bordelu… Strašně to bolí, pár slz už bylo. Nejhorší na tom je, že mě podvedl v době, kdy já ležela v horečkách a bolestech doma v posteli. Snažil se to záchránit, omluvil se, ale řekl, že toho nelituje, jelikož nám to v posteli neklapalo ( což je pravda, ale nechápu proč se mnou chtěl i nadále zůstat, když jsme spolu nebyli ani rok. Dokonce chtěl se mnou i děti :nevim: ) :zed: Ta slečna v té době byla a stále je zadaná a též si stěžuje, že jim to v sexu neklape, takže si myslím, že ho tím nějak „nakazila.“ Nejnechutnější na tom je, že se v minulosti živila jako šlapka, takže si pro jistotu udělám test na HIV. Ani nevím co chci od vás slyšet, asi nějakou podporu :,( Byl to můj druhý vztah a podvedená jsem ještě nebyla… strašně to bolí :,( Ta bezmoc, že jsem pro něj nebyla dost dobrá.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1908
3.7.22 02:23
8o 8o
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4761
3.7.22 03:11

Udělej si testy a hod to za hlavu, víc s tím neuděláš. Že jsi nebyla pro něj dost dobrá? No, on pro tebe taky ne. Hledej dál, najdeš někoho pro koho budeš dostatečně dobrá a nebude se muset tahat s bývalou šlapkou. Nechápu proč ti to říkal. buď ráda, že jsi s ním ztratila jen rok a stačil se za tu dobu plně vybarvit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2500
3.7.22 07:25

Na ty testy po 3mesicich, driv to nema smysl. A otestuj se i na zloutenky. A on pak jeste stihl spat i s tebou? Asi jo teda. Dobre ze ses s nim rozesla, jeste kdyz rekne ze nelituje. Potrebujes se ted nejak rozptylit nez prejde bolest. Nemas kam jet? K babicce na venkov nebo tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5547
3.7.22 07:36

Tak spolu jim to třeba bude klapat líp.
Já bych to brala tak, že ti vzal jenom rok života. Mohlo to být horší…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
21480
3.7.22 08:19

No buď ráda, že se ukázalo co je zač dostatečně včas.

Prostě si naletěla někomu, koho ve svém životě opravdu nechceš.

Jasně- bolí to a nějakou dobu to bolet bude. Nezbývá než si tím projít, vybrečet se, vyvztekat se a nakonec odpustit sama sobě že si mu sedla na lep a ideálně i jemu, aby ti zbytečně nezabíral místo v hlavě a mohla si ho vážně pustit k vodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
326
3.7.22 08:31

Jen na HIV nestačí. Udělej si testy na mycoplasmata, ureoplasmata, HIV, syfilis a kapavku. To by byl pro mě základ. Nemluvím o HPV. Předpokládám, že když to byla bývalá slapka, tak HPV má. Jelikož toho vystřídala az až až. A jsou další a další pohlavne přenosné nechutnosti. Ale tohle je prostě ten holý základ.
No ale popravdě. Dneska nemusí spát chlap jen se šlapkou, aby si tohle domu pritahnul. Dneska stačí jedna veselejsi slečna a má to taky. Takže asi tak.
Nesnáším takový druhy lidi, co se takhle nechutne a nezodpovědne chovají a pak svým jednáním ohrozí někoho jiného. :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26570
3.7.22 08:46
@Anonymní píše:
Včera jsem zjistila, že mě můj teď už ex přítel podvedl s kamarádkou, která se dřív živila jako prostitutka v místním bordelu… Strašně to bolí, pár slz už bylo. Nejhorší na tom je, že mě podvedl v době, kdy já ležela v horečkách a bolestech doma v posteli. Snažil se to záchránit, omluvil se, ale řekl, že toho nelituje, jelikož nám to v posteli neklapalo ( což je pravda, ale nechápu proč se mnou chtěl i nadále zůstat, když jsme spolu nebyli ani rok. Dokonce chtěl se mnou i děti :nevim: ) :zed: Ta slečna v té době byla a stále je zadaná a též si stěžuje, že jim to v sexu neklape, takže si myslím, že ho tím nějak „nakazila.“ Nejnechutnější na tom je, že se v minulosti živila jako šlapka, takže si pro jistotu udělám test na HIV. Ani nevím co chci od vás slyšet, asi nějakou podporu :,( Byl to můj druhý vztah a podvedená jsem ještě nebyla… strašně to bolí :,( Ta bezmoc, že jsem pro něj nebyla dost dobrá.

Pracovala jsem kdysi dávno jako společnice v bordelu a buď si jistá, že to se spíše chlap nakazí od ženské, která š. uká první ligu, s nějakou rajdou než s prostitutkou, zásada je si brát kondom, je to tam pečlivě hlídané, pokud jde holka bez gumy, tak z bordelu musí odejít, alespoň u nás v tom byli nekompromisní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.7.22 09:43

@tini Podvedl mě v květnu, takže jsme spolu spali ještě několikrát…Rozptylovat se snažím každý den - práce, přátelé, výlety, sport, procházky atd.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.7.22 09:47

@Ťarbík01 Udělám si testy i na ten zbytek… Asi 2 týdny potom co mě podvedl jsme se spolu léčili na kvasinkovou infekci. Možná to bylo něco jiného, ale příznaky byly jak u kvasinkové infekce :think:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat