Podvedl mě nebo jsem paranoidní?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  16.03.18 19:10
Podvedl mě,nebo jsem paranoidní.

Mám trochu delší dotaz. S manželem jsme 4 roky, ja jsem na MD, máme ročního syna, manžel pracuje v Nemecku a je doma jen o víkendech přes týden spí po hotelích a pensionech. Poslední dobou je to hrozný stereotyp, o víkendu jsme jen doma a koukáme na televizi. Manžel pochází z Liberce. A naposled když jsem mu prala věci jsem našla v jeho tašce malé reklamní mýdlo co se dává v hotelích k ručníkům. Kdyz jsem se manžela nezávazně zeptala kde ho vzal, řekl mi že už ani neví, že asi někde v Německu na pensionu. Přislo mi to divné, myslím že je nesmysl, že by nevěděl odkud ho má, když na každém hotelu je vždy minimálně týden, někde i 2měsice. A když jsem prala předtím tak jsem si toho mýdla teda nevšimla. Na mýdle jsem našla anglicky odkaz na hotel, tak jsem tomu věřila. A si po dvou dnech jsem se chtěla jen tak kouknout co je to za hotel a vyjelo mi že ten hotel je v Liberci a je docela luxusní. Nevim co si o tom mám myslet, nechci být paranoidní, ale nevím s kým si o tom mám promluvit, s kamarádkami se už moc nestýkam (není čas). Děkuji za názory.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní  16.03.18 19:13
Podvedl mě,nebo jsem paranoidní.

Ještě chci dodat, že nedávno jsem mu volala večer kolem 19:00hodiny asi 3× a zavolal mi až 2.den dopoledne, že spal a že zaspal i do práce. Přitom když je doma tak jde spát kolem 12.v noci a v 7 ráno už je vzhůru.

Hroznej puberťák
Závislačka 2780 příspěvků 16.03.18 19:20

Proč radši neřešíš ten hrozný stereotyp?

Niky2
Kecalka 473 příspěvků 56 inzerátů 16.03.18 19:21

Nemuze to byt nejaky hotelovy retezec, ktery ma hotely treba v Nemecku i v Liberci? Nechce se mi verit, ze by byl chlap tak hloupy a pripadne (pokud by v tom hotelu byl s nejakou milenkou) ti takhle naserviroval dukaz o nevere? :nevim:

vjerunqa
Závislačka 2727 příspěvků 16.03.18 19:33

Nejdřív bych zjistila, zda jde o řetězec hotelů nebo ne. A pak bych přemýšlela nad tím stereotypem a vztahem celkově.

radkka
Generální žvanilka 20234 příspěvků 16.03.18 19:35
@Niky2 píše:
Nemuze to byt nejaky hotelovy retezec, ktery ma hotely treba v Nemecku i v Liberci? Nechce se mi verit, ze by byl chlap tak hloupy a pripadne (pokud by v tom hotelu byl s nejakou milenkou) ti takhle naserviroval dukaz o nevere? :nevim:

Možná mu to tam hodila nějaká dobrá duše ;)

Anonymní  16.03.18 19:36
@Hroznej puberťák píše:

Ten stereotyp řeším, na zítra jsem nám objednala pobyt ve welness na 2 dny, ale stále mi to leží v hlavě. Pak jsem se zeptala ještě jednou, s tím že hezky voní, že by mě opravdu zajímalo kde ho mají, ale hned to zamluvil a začal mluvit hned o něčem jiném.

Anonymní  16.03.18 19:37
@Hroznej puberťák píše:
Ten stereotyp řeším,na zítra jsem nám objednala pobyt ve welness na 2 dny,ale stále mi to leží v hlavě.Pak jsem se zeptala ještě jednou ,s tím že hezky voní, že by mě opravdu zajímalo kde ho mají,ale hned to zamluvil a začal mluvit hned o něčem jiném.
@Niky2 píše:
Nemuze to byt nejaky hotelovy retezec, ktery ma hotely treba v Nemecku i v Liberci? Nechce se mi verit, ze by byl chlap tak hloupy a pripadne (pokud by v tom hotelu byl s nejakou milenkou) ti takhle naserviroval dukaz o nevere? :nevim:
Žádný takový hotel už není.

Mart81
Ukecaná baba ;) 1980 příspěvků 16.03.18 19:42
@Anonymní píše:
Mám trochu delší dotaz. S manželem jsme 4 roky, ja jsem na MD, máme ročního syna, manžel pracuje v Nemecku a je doma jen o víkendech přes týden spí po hotelích a pensionech. Poslední dobou je to hrozný stereotyp, o víkendu jsme jen doma a koukáme na televizi. Manžel pochází z Liberce. A naposled když jsem mu prala věci jsem našla v jeho tašce malé reklamní mýdlo co se dává v hotelích k ručníkům. Kdyz jsem se manžela nezávazně zeptala kde ho vzal, řekl mi že už ani neví, že asi někde v Německu na pensionu. Přislo mi to divné, myslím že je nesmysl, že by nevěděl odkud ho má, když na každém hotelu je vždy minimálně týden, někde i 2měsice. A když jsem prala předtím tak jsem si toho mýdla teda nevšimla. Na mýdle jsem našla anglicky odkaz na hotel, tak jsem tomu věřila. A si po dvou dnech jsem se chtěla jen tak kouknout co je to za hotel a vyjelo mi že ten hotel je v Liberci a je docela luxusní. Nevim co si o tom mám myslet, nechci být paranoidní, ale nevím s kým si o tom mám promluvit, s kamarádkami se už moc nestýkam (není čas). Děkuji za názory.

Nikdy se nedá vyloučit, že vás partner podvádí, i kdyby byl jen doma. Ale pokud není jasný důkaz, tak nemá smysl se tím zvlášť trápit nebo pátrat.

To mýdlo žádný přímý nebo jasný důkaz není. Nedala jste konkrétní jména hotelů, ale pokud ten hotel je větší, luxusní a ten penzion menší a obyčejný, tak klidně mohl nakoupit „neznačková“ mýdla někde třeba 200 kusů, když byla zrovna levnější nebo cokoli dalšího. I hotely občas rozprodávají zásoby nebo vybavení před rekonstrukcí a podobně nebo si to hotel mohl objednat a pak nepřevzít, tak to koupil někdo jiný. Když tak napište přímo jména a nebo to nechte být a spíš tu energii vložte do posilování a vylepšování vašeho vztahu.

Uživatel je onlineKlopotkova
Kelišová 6568 příspěvků 16.03.18 19:52
@Anonymní píše:

A když zjistíš, že Tě podvedl, tak co to pro Tebe bude znamenat?

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1652 příspěvků 16.03.18 19:55
@Anonymní píše:
Ještě chci dodat, že nedávno jsem mu volala večer kolem 19:00hodiny asi 3× a zavolal mi až 2.den dopoledne, že spal a že zaspal i do práce. Přitom když je doma tak jde spát kolem 12.v noci a v 7 ráno už je vzhůru.

No tak chce to víc prověřit… pánové podvádí velmi často a kolikrát si nedají pozor a zůstane někde důkaz…já bych ho pořádně prověřovala…tvůj muž má velkou volnost…toho většinou chlapi využijí

Kelišová 6568 příspěvků 16.03.18 19:57
@Annabela11 píše:
No tak chce to víc prověřit… pánové podvádí velmi často a kolikrát si nedají pozor a zůstane někde důkaz…já bych ho pořádně prověřovala…tvůj muž má velkou volnost…toho většinou chlapi využijí

Jasně, její muž má velkou volnost a je třeba ho pořádně prověřovat :mrgreen:, nebylo by lepší ho rovnou přivázat doma k radiátoru, aby měla jistotu, že nikomu jinému nikam nic nestrká? ;)

Anonymní  16.03.18 20:02
@Klopotkova píše:
A když zjistíš, že Tě podvedl, tak co to pro Tebe bude znamenat?

Samozřejmě se rozvedu.

Kelišová 6568 příspěvků 16.03.18 20:04
@Anonymní píše:
Samozřejmě se rozvedu.

Kvůli nevěře? Není to škoda? :nevim:

Elephantka
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 16.03.18 20:05

Zavolej do hotelu a rekni, ze manzel ztratil potvrzeni o ubytovani (fakturu), aby to poslali na vasi adresu znova, nebo mailem na tvoji. Jestli tam byl s damou, pravdepodobne registraci provedl na sve jmeno, ne? Jestli bylo na firmu, faktura na jeho jmeno nebude. Otazka je, co pak…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Vychcaný Bartoška to umí za každého režimu, míní Václav Klaus ml.

Poslanec za ODS a syn bývalého prezidenta Václav Klaus mladší opět dosáhl... číst dále >

Britské šílenství: Fotbal narušuje svatby i divadelní představení!

Anglie je kolébkou fotbalu, nabízí tu nejlepší ligovou soutěž na světě, jenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Reklama