Podvedl někdo, ačkoliv mu doma nic nechybělo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.17 10:54
Podvedl někdo, ačkolv mu doma nic nechybělo ?

Zdravím, stalo se to někomu? Mám spoustu let. Je hodný, pozorný, dobře vydělávající, na děti hodný, vypadá dobře… nechtěla bych žít s nikym jinym. Nikdy jsem ho nepodvedla a myslím, že on mě asi taky ne. Za těch x let se mi párkrát stalo, že se mi někdo třeba líbil, ale vždy jsem se snažila se realizovat jinak, třeba začít cvičit, běhat, a tak, abych neměla moc volnýho času. Vždy to pohodě zafungovalo. Teď zažívám poblouznění v práci. Líbí se mi kolega a vím, že i já jemu. Moje standardní seberealizačí věci nefungují. Furt na něj musim myslet. Stalo se Vám to někdy? Jak jste to řešili, jak z toho ven? Podlehly jste pokušení? Mrzelo Vás to pak? Díky za zkušenosti :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.17 11:08

Mně se stalo, že jsem se zakoukala do kolegy v době, kdy jsme se s manželem začali snažit o dítě. Prostě najednou zafungovala chemie tam, kde deset let nebylo nic než kolegiální kamarádství, do dneška to nechápu. K ničemu kromě flirtu mezi námi nedošlo, když už se začal snažit o doteky atd., tak jsem to utnula. Zastavil mě šílený strach z toho, že by se to provalilo a zničila bych kvůli troše vzrušení dvě rodiny, plus ostuda v práci. Na konci toho hormonama nabitého měsíce jsem zjistila, že jsem fakt těhotná. Úplně se orosím, když si uvědomím, že jsem mohla být v situaci, kdy bych neměla stoprocentní jistotu otce svého dítěte. Můžu ti říct, že ta aférka pro mě byla obrovské poučení a varování, že s ohněm se nevyplatí zahrávat si. An. M.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.17 11:11

Ty dostaneš sodu od moralizujích dam :mrgreen: :lol: Hele, buď máš na to žalůdek a půjdeš do toho nebo ne…
Já strašně ráda flirtuji s ostatními chlapy, líbí se mi, že se jim líbím. Ale nedojde to tak daleko, abych jim podlehla :mrgreen:, na to jsem moc chytrá.
Znám se, já bych se zamilovala, jsem ženská, takže NE, ale nikdy neříkám nikdy.
Obecně, bojím se nemocí a vůbec.
Takhle jsem pro chlapy zajímavá, rádi se mnou paří, protože vědí, že je nechci do postele, že jsem nějaká rozdavajka, rozvracečka vztahů, ale nikdy bych za sebe ruku do ohně nedala.
V práci to není nikdy dobrý, to vím sama, a to jsem byla sama, bez partnera a bylo mi 19. :pankac:

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2426 příspěvků 23.11.17 11:11
@Anonymní píše:
Zdravím, stalo se to někomu? Mám spoustu let. Je hodný, pozorný, dobře vydělávající, na děti hodný, vypadá dobře… nechtěla bych žít s nikym jinym. Nikdy jsem ho nepodvedla a myslím, že on mě asi taky ne. Za těch x let se mi párkrát stalo, že se mi někdo třeba líbil, ale vždy jsem se snažila se realizovat jinak, třeba začít cvičit, běhat, a tak, abych neměla moc volnýho času. Vždy to pohodě zafungovalo. Teď zažívám poblouznění v práci. Líbí se mi kolega a vím, že i já jemu. Moje standardní seberealizačí věci nefungují. Furt na něj musim myslet. Stalo se Vám to někdy? Jak jste to řešili, jak z toho ven? Podlehly jste pokušení? Mrzelo Vás to pak? Díky za zkušenosti :mavam:

Nejsi ta anonymka s tim zenacem, co ma doma batole, a ty doma dve deti a pritele z vedlejší diskuze? :D :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.17 11:15

Díky za zkušenost. Jsi dobrá že jsi to ustála a bohatě se Ti to vyplatilo. Já vím, že je to logicky uplně zcestný. Mám přesně hrůzu z toho, že by se to provalilo, doma, v práci… no všude a pak taky potom ty výčitky. To mě ještě drží od něj dál…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.17 11:17
@Ms.Ragdoll píše:
Nejsi ta anonymka s tim zenacem, co ma doma batole, a ty doma dve deti a pritele z vedlejší diskuze? :D :think:

Ne ne, dlouho jsem tu nebyla. Anonymně většinou nevkládám.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.17 11:18
@Anonymní píše:
Mně se stalo, že jsem se zakoukala do kolegy v době, kdy jsme se s manželem začali snažit o dítě. Prostě najednou zafungovala chemie tam, kde deset let nebylo nic než kolegiální kamarádství, do dneška to nechápu. K ničemu kromě flirtu mezi námi nedošlo, když už se začal snažit o doteky atd., tak jsem to utnula. Zastavil mě šílený strach z toho, že by se to provalilo a zničila bych kvůli troše vzrušení dvě rodiny, plus ostuda v práci. Na konci toho hormonama nabitého měsíce jsem zjistila, že jsem fakt těhotná. Úplně se orosím, když si uvědomím, že jsem mohla být v situaci, kdy bych neměla stoprocentní jistotu otce svého dítěte. Můžu ti říct, že ta aférka pro mě byla obrovské poučení a varování, že s ohněm se nevyplatí zahrávat si. An. M.

Díky za zkušenost. Jsi dobrá že jsi to ustála a bohatě se Ti to vyplatilo. Já vím, že je to logicky uplně zcestný. Mám přesně hrůzu z toho, že by se to provalilo, doma, v práci… no všude a pak taky potom ty výčitky. To mě ještě drží od něj dál…

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2426 příspěvků 23.11.17 11:25
@Anonymní píše:
Ne ne, dlouho jsem tu nebyla. Anonymně většinou nevkládám.

Pak mi to doslo, ze ne. Mas evidentne vnitrni brzdu a snazis se to brat rozumem…

No tak snad to ustojis, bez výčitek a zbytecnych komplikaci pro vsechny. ;)

alisekR
Závislačka 4893 příspěvků 23.11.17 11:25
@Anonymní píše:
Zdravím, stalo se to někomu? Mám spoustu let. Je hodný, pozorný, dobře vydělávající, na děti hodný, vypadá dobře… nechtěla bych žít s nikym jinym. Nikdy jsem ho nepodvedla a myslím, že on mě asi taky ne. Za těch x let se mi párkrát stalo, že se mi někdo třeba líbil, ale vždy jsem se snažila se realizovat jinak, třeba začít cvičit, běhat, a tak, abych neměla moc volnýho času. Vždy to pohodě zafungovalo. Teď zažívám poblouznění v práci. Líbí se mi kolega a vím, že i já jemu. Moje standardní seberealizačí věci nefungují. Furt na něj musim myslet. Stalo se Vám to někdy? Jak jste to řešili, jak z toho ven? Podlehly jste pokušení? Mrzelo Vás to pak? Díky za zkušenosti :mavam:

Nebudu se tu narozdíl od ostatních schovávat za anonym :roll: Ano, stalo se mi to a dopadlo to blbě…zamilovala jsem se a pěkně si podělala na pár let život. :poblion: Nejsem na to pyšná. Jsem bohužel i typ, který s nefungujících vztahů vždy odchází do jiného. Ale tohle jsem prvně tehdy udělala u vztahu ideálního (v rámci vysoké normy) :? Takže moje rada zní, jdi od toho, nebo padneš na ústa.
Já si už roky dávám pozor na chlapi, co mě obletují…nereaguji na jejich provokace a snažím se je hned zapomenout. Pěstuju pevnou vůli. Ono obletování dělá dobře každé, když má možnost ho zažít a která říká, že ne, tak kecá. Jsem bohužel dost viditelný typ, co to přitahuje :mrgreen: A na druhou stranu drzost některých chlapů je bezmezná :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.17 11:33
@alisekR píše:
Nebudu se tu narozdíl od ostatních schovávat za anonym :roll: Ano, stalo se mi to a dopadlo to blbě…zamilovala jsem se a pěkně si podělala na pár let život. :poblion: Nejsem na to pyšná. Jsem bohužel i typ, který s nefungujících vztahů vždy odchází do jiného. Ale tohle jsem prvně tehdy udělala u vztahu ideálního (v rámci vysoké normy) :? Takže moje rada zní, jdi od toho, nebo padneš na ústa.
Já si už roky dávám pozor na chlapi, co mě obletují…nereaguji na jejich provokace a snažím se je hned zapomenout. Pěstuju pevnou vůli. Ono obletování dělá dobře každé, když má možnost ho zažít a která říká, že ne, tak kecá. Jsem bohužel dost viditelný typ, co to přitahuje :mrgreen: A na druhou stranu drzost některých chlapů je bezmezná :lol:

Díky, tohle jsem asi potřebovala slyšet. Vím, že to většinou moc dobř nekončí a dokonce si myslím, že ten týpek je chronický obletovač. Bohužel ani to mě neodradilo. Je to hrůza, jiný bych poradila co blázní, ale sobě je to těžký :,(

Janli
Závislačka 4986 příspěvků 23.11.17 11:33

Mě se to párkrát stalo. Chemii klackem neumlátíš :mrgreen:. Jenže jsem si vždycky vědomá toho, že mi jen blbnou hormony a chlap, kterého mám doma, je ten nejlepší na světě. Takže si užívám toho krásnýho pocitu pobláznění a za dva měsíce, když chemie vyprchá, se jen divím, proč mě ten dotyčný tak bral. Nemá smysl ničit fungující vztah jen proto, že se splašily hormony :kytka:

alisekR
Závislačka 4893 příspěvků 23.11.17 11:38
@Anonymní píše:
Díky, tohle jsem asi potřebovala slyšet. Vím, že to většinou moc dobře nekončí a dokonce si myslím, že ten týpek je chronický obletovač. Bohužel ani to mě neodradilo. Je to hrůza, jiný bych poradila co blázní, ale sobě je to těžký :,(

Aspoň, že si to uvědomuješ, že je to riziko. Já tehdy měla pocit, že si jen hraju a že to umím ukočírovat. No prdlajs, byla to jízda, která se zabrzdila dva metry před peklem :,( Doslova, nebudu tu rozepisovat, co vše mi to přineslo za zlo. To není pro veřejné psaní a mimo to, už jsem to tu kdysi psala.

Zabatko
Závislačka 4083 příspěvků 23.11.17 11:52
@Anonymní píše:
Ty dostaneš sodu od moralizujích dam :mrgreen: :lol: Hele, buď máš na to žalůdek a půjdeš do toho nebo ne…
Já strašně ráda flirtuji s ostatními chlapy, líbí se mi, že se jim líbím. Ale nedojde to tak daleko, abych jim podlehla :mrgreen:, na to jsem moc chytrá.
Znám se, já bych se zamilovala, jsem ženská, takže NE, ale nikdy neříkám nikdy.
Obecně, bojím se nemocí a vůbec.
Takhle jsem pro chlapy zajímavá, rádi se mnou paří, protože vědí, že je nechci do postele, že jsem nějaká rozdavajka, rozvracečka vztahů, ale nikdy bych za sebe ruku do ohně nedala.
V práci to není nikdy dobrý, to vím sama, a to jsem byla sama, bez partnera a bylo mi 19. :pankac:

No, to taky může být koníček - nakroucet se před chlapama. :roll:

Taky jedna
Extra třída :D 11905 příspěvků 23.11.17 12:02
@Anonymní píše:

Stalo se mi to, podlehla jsem a i kdyz to neskoncilo moc hezky, nelituji. Myslim, ze mi to dalo opravdu spoustu novych zivotnich zkusenosti, posunulo me to v zivote dal a hlavne mi to ukazalo zcela jasne ceho si mam na manzelovi vazit a co vlastne v zivote chci.
Napr. ja uz vim, ze priste bych uz znovu do toho nesla ;) nejsem na to ten spravny typ.

Bandii
Ukecaná baba ;) 1048 příspěvků 23.11.17 12:17
@Anonymní píše:

Ano, zřejmě všem chlapům, jejichž nevěry se tady řešej :mrgreen:. To každá píše, jak to všechno klapalo, skvělej sex, navařeno, uklizeno, smáli se spolu, no prostě dokonalost sama. No a co se nestalo, ten zmetek si šel šoupnout jinde :cert:. No jó, ale nikdy jsem tu neviděla názor toho dotyčného, treba by to manželství/par­tnerství popsal drobet jinak, že :pankac:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Děsivý příběh jezídky: Utekla islamistovi, který ji týral. Pak ho potkala v Německu

Sotva dosáhla dospělosti, už si kurdská jezídka Ashwaq Ta’lo prožila hrůzy, o... číst dále >

„Jouda“ Youd chtěl zabít ženu a dítě: V letadle, kterým vletěl do domu, uhořel sám!

Některé věci vám prostě hlava nebere. Člověk ještě pochopí, že se někdo po... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama