Podvod na E-shopu "Milky Fashion"

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Chiquinquirá
Závislačka 2806 příspěvků 18.01.19 19:30
Podvod na E-shopu "Milky Fashion"

Zdravím, prosím, je tady někdo, kdo nakupoval přes tento e-shop? Objednala jsem si odtud šaty v září a nic.. nekomunikují. Nově jsem zjistila že zrušili i své stránky. Na fb stále jsou, ale nepříspivaji. Dluží mi 800kc :cert:

Reakce:
eumedon
Extra třída :D 14215 příspěvků 18.01.19 19:33
@Chiquinquirá píše:
Zdravím, prosím, je tady někdo, kdo nakupoval přes tento e-shop? Objednala jsem si odtud šaty v září a nic.. nekomunikují. Nově jsem zjistila že zrušili i své stránky. Na fb stále jsou, ale nepříspivaji. Dluží mi 800kc :cert:

No, a víš, byl je provozovatelem toho e-shopu? Kdo ti dluží? Máš nějaké důkazy?

Chiquinquirá
Závislačka 2806 příspěvků 18.01.19 19:53

@eumedon mám jejich e-mail potvrzující platby. Je to e-shop s hadrama. Později jsem si všimla, že na jejich stránkách přibyla informace, že zboží dochází až 30 dnů. Z toho jsem usoudila, že zboží jde někde z Tramtárie. Píšu nespočet e-mailů, dokonce jsem na jejich adresu poslala i doporučený dopis. Nic žádná reakce. Prostě semnou nikdo nekomunikuje. Podle mě jsou finančně v řiti a přestali e-shop provozovat. Adresu mají nedaleko mého bydliště, tak mám v plánu zazvonit osobně, otázka je, zda mi otevřou. Je to klasický rodinný dům.

xsaleen
Echt Kelišová 9243 příspěvků 18.01.19 20:20

Posílají to nejspíš z Alliexpresu. Tam to proste trvá. Nebo se zasilka ztratila

polga
Ukecaná baba ;) 1579 příspěvků 18.01.19 20:39

@Chiquinquirá Doporučuji obrátit se na ČOI a zahájit u nich Mimosoudní řešení sporů (ADR) - všechno lze provést on-line. Jen je potřeba připojit elektronické kopie kupní smlouvy a případně dalších dokladů. Sama jsem si něčím obdobným prošla (s jiným e-shopem) a bylo to úspěšné - pravděpodobně i kvůli tomu, že se na ČOI sešlo více stížností na stejný eshop. Své peníze jsem dostala zpátky. Odkaz na ADR u ČOI:
 https://www.coi.cz/…rmace-o-adr/

Twixinka
Ukecaná baba ;) 2102 příspěvků 6 inzerátů 18.01.19 20:52

provozovatelem je Markéta Folwarczna .. našla jsem, že je členem tohoto https://www.posusedsku.cz/ dole na stránkách je kontakt a já osobně bych tam klidně napsala e-mail, ať má ostudu a všichni vědí, co je zač! Je to nějaká paní ročník 1985 a stránky nefungují z důvodu, že nezaplatila fakturu za služby ..

Chiquinquirá
Závislačka 2806 příspěvků 19.01.19 09:18

@xsaleen dobrá, ale že nekomunikují, je mi jasné, že to skončili.
@polga děkuji vám moc!!!
@Twixinka děkuji, že jste se podívala, napíšu,to si pište! :)

eumedon
Extra třída :D 14215 příspěvků 19.01.19 11:49
@Chiquinquirá píše:
@eumedon mám jejich e-mail potvrzující platby. Je to e-shop s hadrama. Později jsem si všimla, že na jejich stránkách přibyla informace, že zboží dochází až 30 dnů. Z toho jsem usoudila, že zboží jde někde z Tramtárie. Píšu nespočet e-mailů, dokonce jsem na jejich adresu poslala i doporučený dopis. Nic žádná reakce. Prostě semnou nikdo nekomunikuje. Podle mě jsou finančně v řiti a přestali e-shop provozovat. Adresu mají nedaleko mého bydliště, tak mám v plánu zazvonit osobně, otázka je, zda mi otevřou. Je to klasický rodinný dům.

Zaprvé bych odstoupil od smlouvy pro neplnění dodavatele v dohodnutém termínu.

Tak zadruhé se podívej, jestli nejsou v insolvenčním rejstříku jako dlužníci. Pokud jsou, přihlas pohledávku.

A zatřetí, pokud nejsou v insolvenci, poslal bych předžalobní výzvu na vrácení peněz s pohrůžkou žaloby a včas bych to zažaloval.

Jestli jsi jim takovou výzvu poslala doporučeně, takže to můžeš dokázat, tak i to by mohlo sloužit jako předžalobní výzva. V takovém případě bych už šel za právníkem.

nuttyi
Nováček 1 příspěvek 12.02.19 17:11

Dobrý den, právě se mi stalo to samé. Je to sice krátce, ale jsem zvyklá, že e- shopy komunikují, ale oni se mi vůbec neozývají. Peníze jsem jim poslala, ale šaty nikde. Po přečtení vašeho příspěvku sem docela znechucená, a popravdě nevím co mám dělat.

eumedon
Extra třída :D 14215 příspěvků 13.02.19 07:34
@nuttyi píše:
Dobrý den, právě se mi stalo to samé. Je to sice krátce, ale jsem zvyklá, že e- shopy komunikují, ale oni se mi vůbec neozývají. Peníze jsem jim poslala, ale šaty nikde. Po přečtení vašeho příspěvku sem docela znechucená, a popravdě nevím co mám dělat.

Písemně provozovatele e-shopu vyzvat k plnění nebo vrácení peněz a nebude-li reagovat, tak podat žalobu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

Sluníčkář Klus nejdříve politoval své děti a pak oznámil deal s miliardářem

Zpěvák Tomáš Klus (32) neztrácí dobrou náladu a radost ze života a přál by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >