Podvod ve spokojeném vztahu

Anonymní
7.9.21 22:39

Podvod ve spokojeném vztahu

Ahoj, prosím o neodsuzovani.
Znám jednoho kluka už X let, kdy jsme spolu něco měli ( ale ne všechno), po X letech kdy jsme měli odloučení, jsme se znovu setkali. Chodili na kávu apod. On má doma přítelkyni se kterou čekají nově mimčo. Jenomže jsme se do toho oba zamotali víc než jsme chtěli. Nechce doma povolit sex, chová se ke mě hrozně hezky(jak kdyby byl můj partner), sex je úžasný. Ale dnes mi řekl, že si nechce ničit to co má, ale že mi mou pozici na které sem teď nebere. Doma už se ptal po několikáté na to co by dělala kdyby se rozešli nebo kdyby se měla odstěhovat… že to celé zůstane při starém jen pod jednou podmínkou. Tu podmínku zatím nevím…
Pořád říká že neví co bude, že stát se může cokoliv, že kdyby neměl to co má a byl sám tak nic neřeší a je se mnou…
Já jen nevím co si o tom všem myslet…jaky na to máte naroz prosím?
(jsem svobodná a říkala jsem rovnou ze mu nic ničit nechci že to on se musí rozhodnout a že budu respektovat jeho rozhodnutí)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21
7.9.21 22:42

Potřebuješ proplesknout, to si myslím. Je málo svobodnejch chlapů?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
232
7.9.21 22:42

Ahoj,
no, podle toho, co píšeš to doma nemá zas tak spokojená…Ale záleží na tom, nakolik s jeho přítelkyní cloumaj hormony… :nevim:
Taky moc nechápu to: Nechce doma povolit sex…jako ona nebo on?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
232
7.9.21 22:45
@ivula86 píše:
Potřebuješ proplesknout, to si myslím. Je málo svobodnejch chlapů?

Proč proplesknout? Kdyby byl ten chlap ve vztahu spokojenej, tak nejde s jinou ženskou nikam na kafe…
Jako chvályhodné to není, ale bezdůvodně se to taky neděje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.9.21 22:46

@ivula86 proplesknout potřebujete asi vy, když neumite číst a urazite. :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.9.21 22:46

@Hanka123456 on to nechce povolit doma. Že na to nejde prý tak hezky a s citem jako já.

• Citovat
  • Nahlásit
232
7.9.21 22:50
@Anonymní píše:
@Hanka123456 on to nechce povolit doma. Že na to nejde prý tak hezky a s citem jako já.

Tak tohle bych úplně nevěřila. S těhotnou ženskou cloumají hormony a má víc obav o mimčo. Je jasné, že t bude jiné. Fakt hodně záleží na tom psychickém rozpoložení jeho partnerky. Za pár měsíců může být holka ok a ještě budou mít mimčo…jako oni chlapi moc neodchází od malých mimin (aspoň ti, co za něco stojí).
Ať pak nespláčete nad výdělkem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21

@Hanka123456 to je ale přece irelevantní, jestli je doma spokojenej nebo ne. Je to zadanej chlap, kterej čeká rodinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
@Anonymní píše:
@Hanka123456 on to nechce povolit doma. Že na to nejde prý tak hezky a s citem jako já.

Jo..a proto s ni ceka decko 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
232
7.9.21 22:52
@ivula86 píše:
@Hanka123456 to je ale přece irelevantní, jestli je doma spokojenej nebo ne. Je to zadanej chlap, kterej čeká rodinu.

Jak to může být irelevantní? Když bude nespokojený, tak bude hledat únik. Je jedno jestli u této slečny nebo u jiné nebo v hospodě…koníčkách… atd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1274
7.9.21 22:57

Myslím si, že ty si s prominutím husa a on je de.bil , když podvádí těhotnou partnerku.
Asi by jste se vzájemně zasloužili…. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.9.21 22:59

@Hanka123456 ona se pokouší. Chce s ním spát ale jemu to nejde. Od té doby co máme zápletku. Řekl že si to nechce ničit ale že nechce ublížit mě a že neví co se může stát. Že se může stát že i my spolu budeme…kdyz se jí totiž na to zeptal, tak mu hned odpověděla že v pohodě že by se odstěhovala a on jen platil.. Tak úplně nevím

• Citovat
  • Nahlásit
17828
7.9.21 22:59
@Hanka123456 píše:
Jak to může být irelevantní? Když bude nespokojený, tak bude hledat únik. Je jedno jestli u této slečny nebo u jiné nebo v hospodě…koníčkách… atd

To, že jsem spokojený neznamená, že si nemůžu přišuknout jinde, ty hloupoučká holčičko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17828
7.9.21 23:00
@Anonymní píše:
@Hanka123456 ona se pokouší. Chce s ním spát ale jemu to nejde. Od té doby co máme zápletku. Řekl že si to nechce ničit ale že nechce ublížit mě a že neví co se může stát. Že se může stát že i my spolu budeme…kdyz se jí totiž na to zeptal, tak mu hned odpověděla že v pohodě že by se odstěhovala a on jen platil.. Tak úplně nevím

Takhle blbá a naivní ženská je opravdu cennej úkaz na snadnej šu. k

Příspěvek upraven 07.09.21 v 23:00

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.9.21 23:00

@Markéta188 nevidím důvod být husa. Když mají zájem oba. Kdyby jste aspoň četli pořádně a neodsuzovali. Řekla jsem že respektuji každé jeho rozhodnutí. I kdyby pro mě mělo být zle. Zbytek je na něm. Tak mě neurazejte

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat