Podvod Westerfield/Mylando - holící strojky, bižuterie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.19 11:32
Podvod Westerfield/Mylando - holící strojky, bižuterie

Zdravím, máte někdo zkušenost s podvodem této firmy? Nic jsem si neobjednala, balíček přišel, chtěli zaplatit poštovné, já ho nezaplatila, a na jejich webu jsem zrušila další zasílání.
Mám s tím teď trochu problém a nevím, jestli jsou schopni dojít až k nějakému soudnímu sporu/vymáhání :( vyhrožují upomínkami

Reakce:
P4ja
Echt Kelišová 7789 příspěvků 1 inzerát 08.01.19 11:37
@Anonymní píše:
Zdravím, máte někdo zkušenost s podvodem této firmy? Nic jsem si neobjednala, balíček přišel, chtěli zaplatit poštovné, já ho nezaplatila, a na jejich webu jsem zrušila další zasílání.
Mám s tím teď trochu problém a nevím, jestli jsou schopni dojít až k nějakému soudnímu sporu/vymáhání :( vyhrožují upomínkami

Doporučuju volat poradenkou linku D testu. Řeknou ti, co a jak postupovat. Co kam napsat. Už několikrát mně pomohli.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.19 11:41

@P4ja ono na dtestu je toho hodně k této firmě, píší:

upující je povinen uhradit pouze cenu za zboží, které si od společnosti prokazatelně objednal. Záleží tedy na tom, zda objednávka byla učiněna. Pokud by tomu tak nebylo, jednalo by se o neobjednané plnění. V takovém případě nemusí spotřebitel společnosti na své náklady nic vracet, ani ho o tom vyrozumět.

To je mi jasný, ale předpokládám že opravdu budou posílat upomínky atd., tak jestli prostě není lepší tech par korun zaplatit, nez abych pak musela platit hodně (i když to se mi teda už z principu moc nechce).

P4ja
Echt Kelišová 7789 příspěvků 1 inzerát 08.01.19 11:48
@Anonymní píše:
@P4ja ono na dtestu je toho hodně k této firmě, píší:

upující je povinen uhradit pouze cenu za zboží, které si od společnosti prokazatelně objednal. Záleží tedy na tom, zda objednávka byla učiněna. Pokud by tomu tak nebylo, jednalo by se o neobjednané plnění. V takovém případě nemusí spotřebitel společnosti na své náklady nic vracet, ani ho o tom vyrozumět.

To je mi jasný, ale předpokládám že opravdu budou posílat upomínky atd., tak jestli prostě není lepší tech par korun zaplatit, nez abych pak musela platit hodně (i když to se mi teda už z principu moc nechce).

Říkám, zavolej jim a uvidíš. Poradí ti. Obvzlášť, dkyž už s nimi mají zkušenost.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Ortel válčí s YouTube: Ohání se ústavou a „demokratickou“ zemí. Proč je úplně vedle?

Populární zpěvák Tomáš Ortel (43) se dostal do sporu s internetovým serverem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >