Podvodné emaily celní správy ČR

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonym_lalalala
4.1.22 17:23

Podvodné emaily celní správy ČR

Dobrý den, jestli jste o tomto slyšeli, tak víte o co jde, někdo se vydává za celní správu čr a emailem chce obrat kupující o peníze. Mě by ale zajímalo odkud si ti lidi zjistí tu informaci o koupi a číslo jejich zásilky? (Přikládám fotku).
Chci si toto vzít a udělat z toho aktualitu do školy a jsem si jistá, že by se mě na tohle učitelka zeptala a mě to taky zajímá. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
66438
4.1.22 17:25

@Anonym_lalalala Aliexpress a podobné věci.. plus sledovače.. není nic jednoduššího

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2424
4.1.22 18:33
@Anonym_lalalala píše:
Dobrý den, jestli jste o tomto slyšeli, tak víte o co jde, někdo se vydává za celní správu čr a emailem chce obrat kupující o peníze. Mě by ale zajímalo odkud si ti lidi zjistí tu informaci o koupi a číslo jejich zásilky? (Přikládám fotku).
Chci si toto vzít a udělat z toho aktualitu do školy a jsem si jistá, že by se mě na tohle učitelka zeptala a mě to taky zajímá. Děkuji

A jsi si jistá, že ty čísla jsou autentická? Mě co přišlo, tak to byla jen zkouška, chyták, protože jsem věděla, že zrovna nic nečekám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10389
4.1.22 19:35

A ty čísla jsou snad opravdová? Opravdu čekáš zásilku s takovým číslem? Asi ne že… To si spíš zjisti, odkud berou ty emaily ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat