Podvodníci MBA Finance s.r.o

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Terezka s Denískem
Závislačka 3582 příspěvků 26.04.13 09:35
Podvodníci MBA Finance s.r.o

Ahoj máte zkušenosti s touto vymáhací firmou?
Včera byla na Barandově v pořadu Bez cenzury o této firmě reportáž, že jsou to podvodníci a lidi jim nemájí posílat peníze, které vymáhají a vyhrožují exekutorem. Nemají na to oprávnění je na ně podáná spousta tresních oznámeních. prosím o zkušenosti platíte jim někdo něco?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Reakce:
petulka500
Kecalka 191 příspěvků 26.04.13 09:42

Já od nich měla jednou exekuci a tu jsem zaplatila, ale už si vůbec nevybavím za co byla a o kolik šlo. :)

ncc1701
Echt Kelišová 7991 příspěvků 26.04.13 09:45

Já mám takový dojem, že jim jsem platila za Vodafone :think: Ale už je to dávno.

Terezka s Denískem
Závislačka 3582 příspěvků 26.04.13 09:46

No právě oni vůbec nemají nárok vymáhat peníze je na ně podaná žaloba od exekutorské komory za to, že vyhorožují lidem exekucemi na což nemají oprávnění a že slabé povahy jim na to naletí a vše zaplatí.. od rána listuju na netu mam hooodně stránek kde jsou samé stížnosti ale nevím jak se mam obrátit a informovat se přímo :nevim:

Terezka s Denískem
Závislačka 3582 příspěvků 26.04.13 09:48

Ano to v té reportáži bylo hlavně jde o telefony, internety atd.. Já mam taky právě problém od Ufona jim sem dluh zaplatila opět to byl podvod ale dobrý chci mít klid a najednou se mi ozvali oni bylo mi s toho zle a najednou včera tohle v tv prostě jim nic nedám a vše si zjistím a asi se obrátím na policii

ncc1701
Echt Kelišová 7991 příspěvků 26.04.13 09:50

Na druhou stranu, na tyhle společnosti nikdy nenajdeš kladné reference. Lidé se často nemají k splácení svých dluhů a jakékoli upomínání berou jako buzeraci a svinstvo šité na lidi. Přitom já třeba nic nad rámec nepřeplácela, jen čistě dlužnou částku bez penále, poplatků atd.

araw
Neúnavná pisatelka 16758 příspěvků 26.04.13 09:51

@SatanekTerezka Hele stačí když zaplatíš dluh, který máš. pak ti ta agentura dá pokoj. Kamarádka to taky měla- ufon, napsali ji taky z této agentury, zaplatila dluh u ufona a klid, nikdo dál nic nevymáhal :nevim: Ono je to fakt těžký, neříkám, když někdo vymáhá dluh neoprávněně, ale ve většině případů prostě lidi ty peníez dluží :zed:

Terezka s Denískem
Závislačka 3582 příspěvků 26.04.13 09:52

No tak mě od nich přišel 2násobek dluhu co sem měla u společnosti.. Ale ano souhlasím s tebou a proto si jdu zavolat na nějaké úřady a zjistím co nevíc informací a napíšu to sem co mi řekli. :palec:

araw
Neúnavná pisatelka 16758 příspěvků 26.04.13 09:54
@SatanekTerezka píše:
No tak mě od nich přišel 2násobek dluhu co sem měla u společnosti.. Ale ano souhlasím s tebou a proto si jdu zavolat na nějaké úřady a zjistím co nevíc informací a napíšu to sem co mi řekli. :palec:

Tak zaplať ten dluh, to co dlužíš. dál po tobě nikdo nic vymáhat nebude

Terezka s Denískem
Závislačka 3582 příspěvků 26.04.13 09:55

Já se taky nebavím o dluho ano lidi dluží. ale já nedlužím a ozvou se mi ted a ještě k tomu s nesmyslem. a některý by dluh zaplatili jenže tahle agentura jim i mě vyhrožovala, ale já je poslala někam že nic platit nebudu.. pak nechápu kde vzali číslo na mojí mámu normálně jí voali ta vyplašená co se děje a ještě byli drzí volali mi znova, že právě mluvili s mojí mámou a ta mi snad domluví :zed: :zed:

martina.se
Hvězda diskuse 56911 příspěvků 26.04.13 09:56

@SatanekTerezka přišla od nich obálka, rádoby exekuční rozkaz - bez razítek, bez ničeho. Nikdy jsem neměla nic u ČSOB, tvrdili, že vymáhají jejich dluh. Poslala jsem je do háje, doporuč. dopis, že na ně podám trestní oznámení za podvod, už se neozvali.. Neplatit nic, kouknout, jak to datujou, většinou jde o věci starší 3 let, tam je pak promlčení. Jsou to obyčejný podvodníci, co vydělávají na strachu lidí..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.13 10:14

Mám dluh u e-onu a taky mi vyhrožují a chovají se arogantně, že na mě posílají exekutory - dlužná částka necelých 5.000,–kč bohužel ne mojí vinnou :zed:
Ptala jsem se zda mohu dojít zaplatit rovnou na e-on a bylo mi řečeno, že už ne, že je pozdě a musím to splácet nebo zaplatit celé poze jim, že e-on už se mnou nebude komunikovat protože to předala jim. No a je jeasné, že + poplatky tak je to okolo 8.000,–kč

Mohu poprosit o odkaz? @SatanekTerezka

Terezka s Denískem
Závislačka 3582 příspěvků 26.04.13 10:14

Martina. se- :palec: přesně tak!
Já mam na mysli to, že někdo něco dluží ano to je jeho chyba, ale jde o to že ta MBA vymáha dluh s nesmyslným navýšením o to mi jde a nemají na to nárok zavolám na exekutorskou komoru oni na ně měli dávat žalobu tak jsem zvědavá.. Opravdu mě to štve :cert:
Já měla jiný problém měla jsem net od ufona za 904kč a neustále nefungoval pořád jsem si stěžovala tak sem jim řekla, že to platit nebudu a oni na mě že sem se upsala dáblu že to platit musím do konce smlouvy kterou ani nemam. Tak sem se dohodla fajnn že to zaplatím měla jsem 3 měsíce do konce prý najednou mi přišlo že semnou vypovýdají smlouvu a za neplacení a to za pouhou jednu neuhrazenou fakturu :cert: řekla sem jim totiž že s nima pokračovat nebudu takže mi řekli pokud s náma budete pokračovat další dva roky zaplate 904kč a je to ok ale pokud ne máte to za 2904 jako že pokuta :zed: :zed: tak mi nic jiného nezbylo a tu trojku sem zaplatila jenže ted ta MBA chce po mě 5000kč za to že mi poslali dopis a já byla drzá na toho chlapa :mrgreen: :mrgreen: tak proto to řeším..
ještě že nechodím brzy spát dávali to večer :D ještě že tak prdím na něěě :mrgreen:

martina.se
Hvězda diskuse 56911 příspěvků 26.04.13 10:24

@SatanekTerezka chápu dobře, že jsi to zaplatila.. MBA nemá nárok na nic.. Normálně pošli doporuč. dopis, ve kterém uvedeš, že dluh, který neoprávněně vymáhají je již dávno zaplacen, můžeš přidat kopii (složenku, výpis), a připiš jim tam, že jestli je ještě napadne volat rodině a pod, tak podáš trestní oznámení pro podvod.. na mě to zkoušeli, tuším 4 roky zpět? to jsem byla ještě s ex.. taky volání, vyhrožování a pod. Po tom dopisu se už neozvali. Jsou to šmejdi…

martina.se
Hvězda diskuse 56911 příspěvků 26.04.13 10:32

Mmchdm, všimly jste si, že je to vždy max 5 tis? oni to moc dobře vědi, proč taková částka, protože takhle je to jen přestupek, nad 5 tis už by to byl trestný čin.. Jinak odkaz - http://podvodnefirmy.cz/m-b-a/, http://ekcr.cz/…ni-exekutori?w= a ještě toto, zkušnosti, dotazy, varování přímo před nimi a rady, jak postupovat: http://www.anov.cz/…finance-sro/

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Váš příspěvek
Reklama